Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mod_essa

*** K U P I E---SPRZEDAM--ODDAM *** Rzeczy używane i nowe dla dziecka

Polecane posty

Gość do jackpot
upupup widze podobne zdania mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i macie racje co do tych 2 szt,zaraz poprawie.A co do oddawania rzeczy to u mnie jest tak.Moja córka jest najmłodsza w ogromnej naszej rodzinie i nie zapowiada sie inne w drodze.Więc raczej nie mam komu podarować.jakiś miesiąc temu tu na kafeterii wydałam dwa ogromne pudła ubranek po małej używanych i nie(były dziewczyny w potrzebie) więc wysłałam w zamian za koszt wysyłki.otóż te dziewczyny miały w du..e to ,że wypadałoby podziękować chociaż przez e-mail...więc sprzedaje.wszystko kupowałam nowe,więc po takim maluchu rzeczy są w dobrym stanie a to co dostane za sprzedane rzeczy przeznacze na fajna zabawke dla mojego 6-letniego syna lub na nowy kombinezon dla córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeb
Może ten topik poinien się nazywać TYLKO RZECZY ORYGINALNE DROGIE. Pewnie jak ktoś by chciał sprzedać kaftaniki firmowe to byłoby ok. Swoją drogą to zastanawiające jest że cała Polska ma rodzine w UK - wszyscy na allegro sprzedają tylko oryginalne rzeczy angielskich firm :P:P - w Polsce nie ma ich w sklepie, za to jest sporo w lumpeksach. Więc może to jest dopiero obłuda panienki, które wszytko odają za darmo, jak się sprzedaje używane rzeczy z lumpka a pisze że po pierwszym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddaje
a ja tam wszystko oddaję za darmo, nie miałabym sumienia brać nawet tych paru groszy tj. 20-50 zł od kogoś biednego, a zawsze znajdę kogoś biedniejszego odemnie. Owszem kupiłabym coś droższego dla mojego dziecka, ale zamiast samochód za 40-100 zł to kupuję za 10-20 zł. Ja w ten sposób ucze dziecko, że należy pomagać biedniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem.Sugerujesz ,że my (te co sprzedaja) nie uczą dzieci pomagać biedniejszym?Lekka przesada.A ja wole kupić mu auto za 100 bo chociaż wiem,że nie rozleci sie po jednej zabawie. A niby dlaczego mam wszystko oddawać.Przecież pracuje i zarabiam.Nie mam lekkiej przcy i szanuje pieniadz.dlaczego mam go oddawac innym?owszem,pomagamy.oddajemy mleko,ryz cukier,makaron który dostajemy z przedszkola (bo wszystkie dzieci dostaja)i dajemy biedniejszym. pomagamy też w inny sposób...ale żeby od razu ,że nie uczymy dzieci .?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeb
Pije do tych porządnickich, które wszytsko oddają za darmo, jak widać Polska to kraj altruistów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulllaaa
nie moja droga. Polska to prawdopodobnie w 80 % kraj katolicki. Takie są dane statystyczne.A katolik to co, pomaga biedniejszym. Nie szkodzi, że pracujecie, ale może macie lepiej płatną pracę i przez to są ci biedniejsi, bo gorzej opłacani za swoją pracę, na co niestety pozwala nasz niby katolicki rząd.Z wami to chyba tak jak z b. przywódcą solidarności, tez nosi w klapie obrazek a z tego co widać biednym nie rozdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeb
Matko jedyna to naprawde ma szczęście że tu żyje :) wszyscy oddają wszystko za darmo rety :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabuska
netkaxxx bron Cie boze, jak mozesz go sprzedawac?!!! Powinnas go oddac -najlepiej mnie. ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo bleeb
zgadzam sie z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czesc rzeczy oddalam kolezance,a czesc rzeczy sprzedaje bo sama jestem w nienajlepszej sytuacji finansowej i to co zarobie moge przeznaczyc na synka.Sama nic nie dostalam musialam kupowac,przyznam sie,ze nigdy ja nie bylam zwolenniczka kupowania w lumpeksach ani ciuchow na allegro.Zawsze kupowalam malemu ciuchy w sklepie,ale nigdy nie orginalne bo mnie nie stac,tym bardziej,ze dzieci szybko rosna.A przy wystawianiu rzeczy do sprzedazy nigdy nie klamalam,zawsze wole napisac prawde!I zawsze moge dogadac sie cenowo,wole sprzedac cos taniej niz ma lezec u mnie w szafie. I nie rozumiem jak ktos pisze,ze mam cos oddac za darmo,sama musialam kupowac a w tych czasach niema nic za darmo,takie zycie,dzieki temu ze sprzedalam np.nawilzacz powietrza moglam kupic malemu pieluchy,ktore napewno sie przydadza a niesa za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przypomnienia SPRZEDAM(nie oddam za darmo:P ) - spiwor na zime(kolor granatowy) - łózeczko+materacyk - poduszke i kołdre do lozeczka oraz do wozika - buciki zimowe roz.20 -rzeczy dla chlopca od rozm56-80cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/laczenie/ Temat: ZAPRASZAM NAPRAWDE WARTO !!! 21:04 OKAZJA http://www.allegro.pl/item239564403_laktator _avent_isis_promocja_.html http://www.allegro.pl/item239568678_h_m_pros to_z_londynu_.html http://www.allegro.pl/item239652747_jak_nowy _zestaw_3_czesciowy_z_uk_.html http://www.allegro.pl/item239657090_zestaw_o skhosh_z_uk_rewelacja_.html http://www.allegro.pl/item239661312_rewelacy jny_dres_z_mothercare_z_uk_.html http://www.allegro.pl/item239663838_rewelacy jna_bluza_z_dresu_z_uk_.html http://www.allegro.pl/item239667700_zestaw_s licznych_3_body_z_uk_.html oraz cala mase moich aukcji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mod_essa
Twoje linki nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupię spodenki dla synka na 74-80 i bluzki z długim rękawem na 80 zdjęcia na e-maila kawiol5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
dzialaja linki tylko trzeba calosc skopiowac i wkleic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowers masz racje!!!:D ja dzieki temu że sprzedałam część zamałych ciuszków po małej moglam kupic nawilżacz powietrza od ciebie :D i tak to się kreci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy naprawde w kazdym topiku musza byc klotnie ? Założyłam temat w celu uporzadkowania dzialu . Jesli pisze / łaczenie / to znaczy ze wklejam wolne tematy ktore dotycza watku sprzedazy , kupna lub ewentualnie oddania . Prosze zakonczyc dyskusje kto i dlaczego oddaje a kto ma zyczenie odsprzedac bo będe zmuszona usuwac posty nie zwiazane z tematem topiku . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sory dopiero dziś zajrzałam na pocztę. Jutro wyśle zdjęcia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz co prawda to nie allegro, ale czuję się w obowiązku napisać że zakupy u flowers to prawdziwa przyjemnośc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×