Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Martina1981

Mikrodermabrazja diamentowa-kto mial?

Polecane posty

Gość Patititi
Witam ja miałam problem z trądzikiem grugkowym mało widocznym ale zawsze był i mikro mi pomogło na dodatek moja cera nabrała pięknego koloru i zrobiła się gładka jak pupa niemowlaka.Upłynęły 2 lata i dziś sama jestem kosmetyczką i polecam każdemu kto ma taki problem ale nie tylko, bo ten zabieg ma szeroki zakres działania na skórę, a co do trądziku to nie możnapoddawać zabiegowi fazy aktywnej czyli krost trądzikowych wypełnionych treścią ropną i uszkodzonych powierzchni skórnych, Na blizny jak nabardziej. co do plam również ale kwasy są lepsze jednak nalezy pamietać ze raz pobudzony melanocyt bedzie produkował melaninę więc leczenie przebarwień jest długą drogą , dla niecierpliwych polecam krem cosmelan 2 ponad 50 zł ale wyrównuje kolor skóry i chroni gdyż zawiera SPF 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patititi
acha jeszcze jedno celem tego zabiegu jest wydostanie wszelkiego paskudztwa na powierzchnię skóry żeby potem manualnie usunąć, więc jak komuś wychodzą "syfy" na wierzch powinien się cieszyć bo po profesjonalnym oczyszczaniu nie bedzie śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galileos
Ja robiłam sobie mikrodermabrazję kilka razy w jednej serii, ale wolę jednak wilgotną abrazję, bo efekty są jeszcze lepsze niż po mikrodermabrazji, no i nie jest to tak inwazyjne dla skóry, a naskórek złuszcza lepiej. To chyba będzie dobry następca mikrodermabrazji. O ile mikrodermabrazja jakoś kiepsko radziła sobie z moimi śladami po trądziku, to po abrazji (robiłam w DS Instytut w Wa-wie) te ślady już nie są tak widoczne jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sosnowiec modrzejowska12 www.esthetiquesosnowiec.pl p.basia jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsza jest mikrodermabrazja korundowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też potwierdzam, że korundowa jest lepsza. Miałam robione obie, więc mam porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś dlaczego w salonach są tak różne ceny zamikrodermabrazję? Czasem jest za 70 zł, a w niektórych miejscach 150 zł i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania 8 kuponow na kikrodermabrazje diamentowa (29zl za jeden) do wykorzystania w salonie natural beauty w Wraszawie. zainteresowane osoby niech pisza na kasia_gk@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolno
Wrocław, Wawa - Wellderm. tyle w temacie. Mozna dojechac np. z Krakowa przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka19987
Polecam Pracownię Urody na Jarochowskiego 48 w Poznaniu Mikrodermabrazja jest u nich teraz w promocji za 65 zł. Te końcoweczki, którymi sciera się skórę, sterylizuja w autoklawie;p szkoda, ze tak malo osob zwraca na to uwagę :/ tutaj link do ich strony: gabinet-dla-ciebie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetolog2014
nie polecam mikrodermabrazji korundowej. Czytalam w jakims czasopismie medycznym, ze odłamki korundu moga pozostawac w naskórku;p pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiadasz głupoty. Poczytaj artykuły w czasopismach medycznych o porównaniu mikro korundowej i diamentowej.np ten /www.radoslawspiewak.net/2011-13.pdf Korundowa jest nr 1 tylko dla niektórych kosmetyczek jest zbyt skomplikowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba link się dobrze nie wkleił www.radoslawspiewak.net/2011-13.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnioski: Kosmetolodzy najwyżej oceniają skuteczność mikrodermabrazji korundowej a w dalszej kolejności mikrodermabrazji diamentowej, natomiast mikrodermabrazja wodno-tlenowa uważana jest za najmniej skuteczną. Głównymi motywami wyboru mikrodermabrazji diamentowej przez kosmetologów są duży popyt, prostota wykonywania i opłacalność zabiegu, mikrodermabrazji wodno-tlenowej – higieniczność, bezpieczeństwo i prostota wykonania, zaś mikrodermabrazji korundowej – higieniczność, skuteczność i atrakcyjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam robione mikrodermabrazje diamentową, korundowa i oxybrazję i powiem wam, że moja skóra najlepiej wyglądała po korundowej. Jeżeli będziecie w Poznaniu to polecam salon www.beautypremium.pl, do końca marca jest promocyjna cena na mikrodermabrazję, więc warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie z trądzikiem, bo takie zabiegi mogą spowodować rumień. I nie mówię tu tylko o trądziku różowatym, rumień (np. nosa) może towarzyszyć też innym rodzajom trądziku. Wtedy takie rodzaje zabiegów są niewskazane, dermatolog odradzi, choć oczywiście 90% kosmetyczek zaleci, ale one mają nikłą wiedzę dermatologiczną. Później jest problem, bo z takim rumieniem nie ma co zrobić, jedynie laser albo IPL, ale niestety nie u wszystkich to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po trzech zabiegach mikrodermabrazji tak mnie wysypało, że pół roku leczyłam się antybiotykami, cerę mam brzydką do dziś. Jeśli masz cerę trądzikową-zastanów się lepiej dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli wybierzesz się do dobrego gabinetu to przed zabiegiem przejdziesz kwalifikację. Jeśli osoba z którą będziesz rozmawiać, stwierdzi, że twojej cerze może to zaszkodzić, nie zrobi zabiegu i zaproponuje coś alternatywnego. Ja poszłam na taki zabieg do centrum medycyny estetycznej i laserowej arkadia w opolu i jestem zadowolona. Wszystko mi wyjasniono, wszelkie przeciwskazania, wskazania. Wszystko. Wiedziałam jak to wygląda i jestem zadowolona z efektu. Wystarczy wybrac dobry salon z dobrymi specjalistami i problemu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda w porządnych gabinetach przed zabiegiem trzeba wypełnić ankietę, żeby sprawdzić czy nasza skóra potrzebuje takiego zabiegu i czy nie ma przeciwwskazań. Chciałam mieć zrobioną mikrodermabrazję korundową w Poznaniu w salonie Beauty Premium, ale mi odmówiono. Miałam za to zrobiony inny zabieg nawilżający Thalgo, który bardzo poprawił stan mojej skóry. Tak więc same widzicie, nie dla każdego jest mikrodermabrazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dobrego gabinetu kosmetycznego to mogę wam polecić Artclinique. Miałam tam robiony dwa razy zabieg mikrodermabrazji diamentowej. Ujęła mnie bardzo miła i profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do klientek. Polecam. Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam mikrodermbrazję korundową. Wg mnie jest o wiele lepsza od diamentowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta S
Decydując się na taki zabieg warto wybrać się do miejsca z jakąś renomą :) Niska cena to często też niska jakość... Przekonałam się o tym na własnej skórze. W życiu już nie pójdę na ten zabieg. Zniechęciłam się po tym, jak 'skrzywdziła' mnie osiedlowa kosmetyczka. Z kolei moja mama, która zapłaciła trochę więcej w melitusie była wręcz zachwycona efektami....To pokazuje, że nie oszczędzanie się nie opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam robiona mikrodermabrazje kilka dni temu w black pearl w krakowie. Juz widze, ze skora jest bardziej promienna i oczyszczona. Bede chciala powtorzyc ten zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bylam w black pearl w krakowie na mikrodermabrazji. Bardzo mi sie podoba moja cera po tym zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat w 90% zdominowany przez spamerów. Czy na forach już nie można się niczego dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna ja miała co mam zrobić mam podrapanie na czole i na brodzie :( pomocy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×