Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Martina1981

Mikrodermabrazja diamentowa-kto mial?

Polecane posty

Gość kkoślak96
Moje problemy z cera zaczeły się zaraz, po maturze... Na skórze pojawiły liczne zaskórniki oraz plamy okolicy czoła i podbródka, po smarowaniu rożnymi kremami nie było efektu, po znalezieniu informacji o mikrodermabrazji i skorzystaniu, efekt był widoczny po trzech zabiegach. Zaskórniki zniknęły, a na twarz brak żadnych wykwitów. Teraz od czasu do czasu stosuje peeling kawitacyjny w salonie spa "samui" w hotelu na okęciu, tam też korzystałem z mikro i jest mega zadowolony, kompetentna pani kosmetolog i super sprzet przy dobrych cenach. Polcecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gosia
Mieszkankom Warszawy polecam mikrodermabrazję w Samui-SPA http://www.samui-spa.pl/ Wykupiłam bon na 5 zabiegów i jestem bardzo zadowolona z efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziatren
Co chcesz wiedziec o mikrodermabrazji? :) Ja osobiscie wole kwasy, lepsze zluszczanie, ale to nie dla wszystkich bo moze uczulac. Moge polecic moja ulubiona pania doktor Kopec :) http://karolinakopec.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam 10 mikrodermobrazji, efekty był ale słaby. poszłam potem do nowego dermatologa i powiedziałam jak jest., czyli: tradzik niewielki, raczje jakies potówki i wagry mi się robią i mma dużo małych blizn po starych pryszczykach. przypisała mi maść ACNATAC. REWELACJA, po 3 miesiącach miałam skóre jak pupa niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na diamentowej mikrodermabrazji w Beauty Organic na Karowej w Warszawie. Zabieg jest skuteczny w usuwaniu przebarwień, blizn, zmarszczek mimicznych, a także skutecznie usuwa szorstką skórę, przywracając jednocześnie skórze elastyczność. Średni czas trwania sesji mikrodermobrazji diamentowej wynosi około 20 minut. Zabieg nie należy do bolesnych, a jedynym skutkiem ubocznym jest utrzymujące się przez krótki czas zaczerwienienie, w miejscach jego przeprowadzenia. Potem szybko znika. Więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam <3 w Maraga Strefa SPA warto było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam i polecam :) Fajne efekty, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę zabiegu. Jeśli chodzi o miejsce, to ja mogę polecić studio Cosmetix, http://cosmetix.pl, to jest przy Z. Słomińskiego, vis a vis Arkadii. Tam mam zawsze pewność, że zabieg p. Agnieszka zrobiła dokładnie, precyzyjnie, "od serca", a nie po tzw. łebkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam mikrodermabrazję ale korundową - polecam! Gabinet znalzałam na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morenika7
Jako nastolatka miałam ogromny trądzik- pozostało mi dużo blizn, rozszerzone pory, teraz mam 40 lat i skóra była tłusta ale wrażliwa, zanieczyszczona pomimo dbania. 1,5 roku temu zdecydowałam się na mikrodermabrazję diamentową u b. dobrej kosmetyczki. Wzięłam 6 zabiegów jesienią- co 2 tygodnie- i były b. fajne efekty. Z racji wieku ;) po dermabrazji miałam za każdym razem dobre serum i mezoterapię bezigłową, prądy dar'senwala i maseczkę. Każdy zabieg zaczynała od delikatnej parówki a kończyła nałożeniem kremu z delikatnym masażem. Czysto, higienicznie i naprawdę relaksujące ok. 1,5 godziny :) Płaciłam 120 zł. za wizytę. Jednak efekty nie są trwałe- jak odpuściłam sobie jeden miesiąc, skóra znowu wyglądała gorzej... No i podjęłam decyzję, że zainwestuję w sprzęt- nie jakiś profesjonalny- jak z gabinetów- bo tak naprawdę liczy się systematyczność a ja już wiedziałam "o co chodzi" ;) Kupiłam w grudniu ubiegłego roku zestaw do mikrodermabrazji... w Lidlu- taki zwykły "Sanitas" za 170 zł ( nie "ciągnie" aż tak jak w gabinecie ale efekt jest podobny ) przez internet- zestaw szklany do prądów darsenwala- rewelacja za całe 120 zł., przyrząd do mezoterapii ze światłolecznictwem ( 90 zł w promocji ) za 30 zł.urządzenie do domowej parówki i inhalacji ( a można nad garnkiem ;) ) ... i od roku używam :) i jest SUPER!!! Mikro robię co 2 tygodnie, prądów i mezo używam oprócz tego 2-3 razy w tygodniu- a zawsze po delikatnym pilingu. Do mezoterapii używam ampułek z rossmana- czasem najtańszych, czasem lepszego serum. Efekty są, bo liczy się tak naprawdę systematyczność. Zawsze kończę zabiegi maseczką z glinki- pięknie zamyka oczyszczone pory. Po mikro nigdy się nie maluję następnego dnia ( robię w weekend ) bo skóra jest zaczerwieniona i lekko podrażniona ok. doby. Nawilżam i natłuszczam. Potem jest naprawdę świetnie- wygładzona, oczyszczona, nawilżona, świetlista wręcz. Latem przy ostrym słońcu nie robię. Blizny się zmniejszyły, niektóre zniknęły, pory czyste i mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest mikrodermabrazja korundowa. Jest droższa od diamentowej i są po niej o wiele lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam mikrodermabrazję i kawitację. Sama się nie spodziewałam tak dobrych efektów, więc jestem w bardzo pozytywnym szoku. Tylko wiadomo, trzeba najpierw poczytać i zastanowić czy nie ma żadnych przeciwskazań. Ja robiłam zabieg u kosmetyczki w salonie Studio Tamka, bardzo profesjonalne podejście, super specjalistka, całość oceniam na 6 :D Na pewno to powtórzę w razie potrzeby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikro korundowa jest lepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg miktodermabrazji diamentowej to jeden z najlepszych dla mojej skóry. Często go wykonuję i zawsze efekt jest bardzo zadowalający, więc polecam spróbować każdemu. Ja takie zabiegi od jakiegoś czasu wykonuję w SCM estetic w Krakowie i również ten gabinet mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaDobreinaZłe
Na uporczywe blizny mialam zabieg Cellu M6 Integral - taki masaz mechaniczny, ktory zregenerowal mi skore dotknieta bliznami, odzywil. Co tu wiecej pisac - przeczytajcie o skutecznych zabiegach, a nie smarujecie sie jakimis kremami ktore nie dzialaja na blizny... Łapcie: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/blizny-potradzikowe-zanikowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam :) chodziłam przed ślubem na ten zabieg i dodatkowo na inne do http://www.salonurodykrakow.pl/mikrodermabrazja-krakow/ Efekt super już po 1 zabiegu, nigdy nie miałam tak gładkiej cery po żadnym peelingu :) a to wydaje mi się dzięki dobrym kosmetykom, bo byłam dawno w innym salonie i nie ma porównania, w ogóle nic czułam na skórze w trakcie zabiegu, a efekt marny, więc warto iść tam gdzie pracują na dobrym sprzęcie jak w http://www.salonurodykrakow.pl/ a ceny naprawdę przystępne w porównaniu do innych salonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kremy i maści to jedna wielka ściema. Ja też już tego nie stosuję bo nie działa. Zabiegi są najlepsze. Mogę polecić zabieg laserowy Palomar Emerge, podczas którego regenerują się włókna kolagenowe i blizny bardzo szybko znikają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też już jestem po stronie zabiegów :) Przekonałam się gdy poszłam na darmową konsultację do Clinica Cosmetologica w Sopocie podczas której pani kosmetolog opowiedziała mi o zabiegach i doradziła mi Pollogen Legend. Zabieg wpływa nie tylko na naskórek ale znacznie głębiej, bo też na tkankę tłuszczową, skórę właściwą oraz mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaicja
Ja miałam zwykłą mikrodermabrazję i jestem zadowolona z tego jak moja skóra teraz wygląda i jaka jest w dotyku. Poszłam do kabinetu Dermedika na krowoderskich zuchów 16 i mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce, widać, że panie tam pracujące to profesjonalistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA332
Kilka razy robiłam już ten zabieg w Instytucie Bielenda w Krakowie i zdecydowanie opłacało się wydać na to pieniądze. Skóra twarzy jest później wygładzona, a drobne zmarszczki i przebarwienia praktycznie niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam i jestem bardzo zadowolona z efektów :) Robiłam w Estetyka Day Spa w Piasecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja polecam salon kosmetyczny The Beauty Room w Poznaniu przy ul. Raszkowskiej, mają tam konkurencyjne ceny, prwnie dlatego, ze jest to salon trochę na uboczu ale zabiegi wykonują profesjonalnue no i salon jest przytulny. Pozdrawiam. P.S. tutaj jest stronka do ich fanpage'u i www. https://www.facebook.com/beautyroom.uroda https://www.thebeautyroom-poznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Dobrze sie sprawdza przy cerze tłustej, tradzikowej, grubszym naskórku... W innych przypadkach bardziej polecam peeling kawitacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikrodermabrazja to bardzo przyjemny zabieg. Wygładza i wyrównuje koloryt skóry. Lubie go robić bo potem czuję taką świeżość. Chodzę na ten zabieg do sekretów piękna w krk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×