Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kainkas

gdzie warto wysłać CV - banki, firmy, biura ksiegowe

Polecane posty

Gość kainkas

Hej. Koncze w tym roku EKONOMIE w Lublinie. szukam pracy! może ktoś doradzi gdzie warto wysylac cv bo jak na razie to w same zle miejsca kieruje swoje checi do pracy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysylam do firm, ktore zamieszczaja ogloszenia ze szukaja kogos do pracy lub jesli mnie interesuje jakas firma, to szukam na jej stronie czy i na jakie stanowiska maja nabor. Jesli nie maja - to nie wysylam , chyba ze maja napisane ze mozna do nich wysylac cv przez caly rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martalakakak
słyszalam ze w lublinie w TP sa poszukuja op ekonomii do ksiegowosci wyslij moze sie uda ale adresu nie znam maila, poszukaj w necie, a moze ktoś zna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
nikkt nie ma nic do dodania??? skoda.. moze niektórzy skorzystaliby z Waszych doswiadczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ania
ja szukam w portalach pracy np pracuj.pl itp. ale ogolnie ciezko jest w lublinie tylko na agentow ubezp, akwizytorow czy call center:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka1234
nihgdzie lepiej siedziec przy kompie i marudzic.... tak trzymac!~11111111111111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka81
Sasanka....nie ma to jak wesprzeć kogoś radą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też skończyłam Ekonomie- mgr, podyplomówke z fin i rachunk przeds, robie jeszcze zarzadzanie. Zaczełam poszukiwnia ofert w portalach pracy, planuje jeszcze gazete, mieszkam w niewielkim miescie 25 tys wiec za dużego wyboru w kadrach, biurach nie mam, zazwyczaj sa tam przyjmowane panie juz po dłuzszym stazu w danej pracy, ja praktykowałam jedynie 1,5 mies w ksiegowosci. Poszukuje w miejscowosciach oddalonych o ok 50 km od miejsca zamieszkania - choc konkretnej oferty na która mogłabym złozyc zgodnie z moimi umiejetnosciami nie spotkałam- wysłałm do banku i firmy. Juz zamierzam wysyłac do firm z zapytaniem czy nie potrzebuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też skończyłam Ekonomie- mgr, podyplomówke z fin i rachunk przeds, robie jeszcze zarzadzanie. Zaczełam poszukiwnia ofert w portalach pracy, planuje jeszcze gazete, mieszkam w niewielkim miescie 25 tys wiec za dużego wyboru w kadrach, biurach nie mam, zazwyczaj sa tam przyjmowane panie juz po dłuzszym stazu w danej pracy, ja praktykowałam jedynie 1,5 mies w ksiegowosci. Poszukuje w miejscowosciach oddalonych o ok 50 km od miejsca zamieszkania - choc konkretnej oferty na która mogłabym złozyc zgodnie z moimi umiejetnosciami nie spotkałam- wysłałm do banku i firmy. Juz zamierzam wysyłac do firm z zapytaniem czy nie potrzebuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×