Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczkowa

Kobietki po trzydziestce z Dolnego Sląska

Polecane posty

Gość słoneczkowa
hej hej, dziewczyny Co tam u was? Dzisiaj niedziela to pewnie jeszcze śpicie ;) Ale dzisiaj wieje, ja jestem nerwicowcem więc taka pogoda źle na mnie wpływa, czuje sie kiepsko, na ale mam nadzieję ze sie pogoda zmieni. Ja od pół roku nie pracuje ale juz mi sie znudziło siedzenie w domu wiez zaczęłam szukać pracy, niestety nie mam studiów wiec o pracę ciężko, ale moze coś sie znajdzie :D Piszcie dziewczyny o sobie, co porabiacie na codzień, pozdrawiam i zyczę miłej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkowa
pomaranczaxxxaaa - napisałas ze jestes z Jeleniej, ja kiedys pracowałam w Karpaczu wiec często bywałam tam, piękne miasto, pozazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaxxxccc
Tak Karpacz mam na wyciagniecie reki,piekna miejscowosc,tez tak sadze,a Ty sloneczkowa z jakiej miejscowosci dokladnie jestes?gdzie szukasz pracy?wiem ze jest ciezko,gdy nie ma sie studiow,ale na pewno cos znajdziesz.Dzis fatalna pogoda,zle wplywaja na mnie takie wiatry,w sumie nudy i nic nie mam dzis w planach,a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mezem mielismy dzis do znajomych pojechac,no ale ....planuje sie jedno,a robi drugie.... ja sobie wlasnie spokojnie w domku siedze,a mezus w szpitalnym lozu sie kuruje....taka,to piekna niedziela!!:-P pozdrawiam wszystkie panie z dolnego(i nie tylko)🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkowa
cześć dziewczyny Ale zimnica się zrobiła, na mnie też źle wpływa taka pogoda, bardzo reaguję na zmiany pogody, no ale miejmy nadzieję ze zrobi sie prawdziwa wiosna. Co do pracy, to na razie czekam na jakies oferty z Urzędu pracy, bo tam pracuje mój znajomy i obiecał ze jak tylko cos ciekawego bedzie, to od razu da mi cynk ;) A Wy dziewczyny gdzie pracujecie, macie juz swoje rodziny, dzieciaczki? :D Ja bardzo bym chciała miec dziecko, ale nie wychodzi, staramy sie juz długi czas i niestety na razie nici z tego a latka lecą w nieubłaganym tempie :O Pozdrawiam was kobietki gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aktualnie nie ma nas z mezem w kraju ale pod koniec roku wracamy.mam nadzieje na zalozenie jakiegos malego interesiku aby sobie skromnie zyc ale w co wejsc???lubie handel i osobisty kontakt z klientem.mysle o jakims sklepiku,no zobaczymy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaxxxccc
Witajcie,ja mam prace ale tylko do konca marca:( zobaczymy co bedzie dalej,dzieci i meza nie mam,jakis czas temu rozstalam sie z facetem po 7 letnim zwiazku,wierze ze gdzies tam czeka na mnie moja polowka... Jak juz pisalam zamierzam zaczac studia na fizjoterapii.... A co u Was slychac? Sloneczkowa,a jaka praca Cie interesuje? Myslalas o wyjezdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkowa
hej, hej 🌼 Co słychać, dziewuszki ;) Pomarancza - szkoda ze masz pracę tylko do konca marca, bedzie ci jej szkoda czy nie jestes zadowolona z pracy? Bo nie ma chyba nic gorszego jak miec pracę której sie nie cierpi :O Co do wyjazdu to raczej nie myslę o tym bo nie zostawię męża samego, za dobrze by miał ;) chyba ze na jakis krótszy czas, to moze bym sie zdecydowała, najchętnie z kimś bo tak samemu to smutno, pracowałam kiedys w Niemczech i niestety nie mam miłych wspomnien. Bardzo chciałabym miec jakis swój interes, ale nie wiem w co zainwestowac, zeby przynosiło dochody. No ale zobaczymy, cos trzeba wymyslic. pozdrawiam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczaxxxccc
hej,hej,jesli chodzi o prace,to nawet ciesze sie ,ze do konca marca,bo nie dosc,ze malo rozwojowa ta praca,to jeszcze za male pieniadze,ech szkoda pisac.... Ja tez jakis czas temu bylam w Niemczech,ale ogolnie wspomnienia mile,tak masz racje,ze samemu jechac jest smutno. Ja chetnie bym pojechala ,ale nie mam z kim,a w ciemno boje sie. Ale jestem pozytywnie nastawiona,mysle ze zycie ma jeszcze dla mnie jakies niespodzianki. A o jakim interesie myslisz?Wiesz,ja tez chcialabym miec cos swojego,ale sama nie wiem co,niby tyle jest wszystkiego,sama niewiem.... Pozdrawiam.... Nie ma juz nikogo z Dolnego Slaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem facetem
Na dolnym nie ma juz zadnych kobietek?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkowa
pewnie ze bierzemy ;) Napisz cos o sobie, trzeba ten topik rozruszac, moze tobie sie uda, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko wam powiem
bardzo rozgadani ludzie mieszkaja na dolnym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YourLife--------------------------->Ruszaj z tym koksem,witam serdecznie.Rozwesel ten nudny tppik Pozdrawiam z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolo tu jest
:D:D a tak naprawde,szkoda ,ze tak tu cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkowa
hej, hej No i mamy prawdziwą wiosnę :D A co tam u was, taka tu cisza, nikt nie chce się wpisywać, a szkoda. Tak mało ludzi mieszka na dolnym śląsku? U mnie nic nowego, dzisiaj siedze sama cały dzień, mąz w pracy, nawet nie mam z kim pójść na spacer, a taka piekna pogoda :O. Ale moze jakos przezyję, oby do jutra, papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli na
dolnym jest taka ladna pogoda,to musi byc pieknie,bo to najladniejszy zakatek swiata,a w szczegolnosci kotlina klodzka!:D pozdrawiam wszystkich z mojej pieknej kotlinki i wszystkich z dolnego:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z Dolnego Śląska
przypadkowo wpadło mi w oczy... wiosną siedem lat później... czy rozkręcamy temat dalej ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×