Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abs

Mandaryna

Polecane posty

Gość abs

ale Mandaryna stękała w programie Rozmowy w toku, no normlanie nie dalo ise sluchac , ciagle tylko yyyyy yyyy yyyyy yyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treles
zalozylam ten sam watek tylko ktos mi go skasowal!! Nie wypowiedziala ani jednego sensownego spojnego zdania!! Po prostu tragedia.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abs
pod koniec nawe tjej szlo ale strasznie sie wypowiadala , taka gwiazda jak ona powinna miec jakas ogładę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treles
Jaka gwiazda przepraszam?? chyba pseudogwiazdka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto twierdzi że
ona gwiazdą jest? Jest znana i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abs
no ogolnie mowie ze gwiazda , wiecie o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abs
mowila yyyyy yyyy yyy eee yyy iii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treles
Agula, niestety nie wiem..probowalam naprawde ja zrozumiec, ale sie nie dalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asettkA
a ogladacie teraz rozmowy w toku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treles
tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pasztet ten kolo w białej
koszuli:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treles
Ja nie wiem, po co ta dziewczyna w ogole przyszla do tego studia i jest z tym gosciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o którą dziewczyną Ci chodzi
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsss
dziwni sa i tyle , przelaczam na pierwsza milosc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też oglądam PM
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treles
O ta z tym gosciem w bialej koszuli.......Drzyzga zaprasza ostatnio beznadziejnych gosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treles
Jesli chodzi o PM, to dlaczego ta kelnerka jest z tym dupkiem, co ostatnio okradal sklepy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulikty
bo go kocha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o którą dziewczyną Ci chodzi
aha o tą;-)Też się jej dziwię,że jest z tym beznadziejnym gościem:-oNie dość,że wygląda jakoś tak odpychająco,antypatycznie,wręcz obleśnie:-oTo jeszcze na dodatek sprawia wrażenie chama,prostaka a jego dziewczyna wydaje się zastarszona i zahukana przez niego:-oŻal mi jej:-(Ładna,miła kobieta a trafiła na takiego buca:-pNa jej miejscu rzuciłabym w pizdu tego buraka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treles
boze, co za buraaaaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o którą dziewczyną Ci chodzi
*zastraszona miało tam być;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie zdziwiłabym się gdyby
koleś ją bil:-oZnam takich typów,którzy nie szanuja swoich kobiet i uważają się za pieprzonego pana i władcę😡Ta dziewuch naprawde jest jakas wystraszona i sprawia wrażenie jakby bała się tego swojego maczo:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sadzicie o kasi tusk
noo mandaryna co chwila mowila YYYY, mwoila strasznie chaotycznie a w dodatku nie umiala uzyc chocby jednego wyszukanego slowa. tamta kamila nie wiem czmeu jets z tym bucem, on jest BEZNADZIEJNY!!! i jego tekst ze kamila rzuca pilotami a on "pilot musi latac w koncu"!!! ale tamten chlopaczek w czerwonym byl najgorszy! idiota! i wygadal jak z mlodziezy wszechpolskiej!!! oj jak ja zaluje ze mnie tam nie bylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaryna stekala
nie dalo sie tego sluchac, strasznie denerwujace dluuugie przerwy co drugie slowo - przerywnikiem byla samogloska "YYYYYYYYYYYY" , zeby te pustke myslowa jakos zapelnic. To juz Michal przynajmniej jest elokwentny! (nie jestem fanka zadnej z tych postaci ,ale Mandaryna z nim przegrywa jesli chodzi o zdolnosc wyslawiania sie i inteligencje). Wniosek moj jest taki, ze ona albo klamala w tym wywiadzie (jakby tu dobrac slowa, zeby sie wybielic) i stad brak plynnosci w wypowiadaniu sie, albo ma IQ ponizej przecietnego. Stad brak doboru odpowiednich slow i koniecznosc zastanawianai sie nad kazdym pojedynczym zdaniem. Czlowiek, ktory ma cos do powiedzenia nie steka jakby nie znal wlasnego jezyka i nie mial na dany temat nic do powiedzenia, tylko po prostu mowi. Jedni szybciej, inni wolnej, ale przynajmniej PLYNNIE (wyjatek stanowia ci, ktorzy maja problem z jakaniem sie, ale to nie przypadek Mandaryny). W koncu nikt nie kazal jej wypowiadac sie po chinsku - w takim przypadku to stekanie jeszcze bym zrozumiala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssvvfrtg
zgadzam sie ze czasem pozna zastekac ale co drugie slowo tego nie dalo ise sluchac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe...
a ja niniejszym wyrażam uznanie i podziękowanie osobom piszącym wywiady Mandaryny dla Gali czy innej Vivy:-) bo to i czytac się da, i inteligentne, i elokwentne, i słownictwo bogate, i mysli głębokie. Barwo, brawo, brawo!!! mam nadzieję, ze przynajmniej "wsad" pochodzi od niej, a nie od kogos innego. no chyba że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy.....................
tragedia do roboty mandaryno bo...ani tanczyc , ani spiewc nie potrafisz ani grac juz wszystkiego sie lapie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×