Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszeOpomoc

600-800 kcal i ćwiczenia 1h dziennie-ile zrzuce w 2 tyg?

Polecane posty

Gość proszeOpomoc

ktos sie tak odchudal?potrzebuje tylko przez 2 tyg a potem przejde na 1000 kcal, jak sadzicie ile mozna schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalallalala
z 7kg :) ja schudłam tyle przynajmniej w dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 1000 kcal bardzo szybko nadrobisz :P a tak poważnie to można schudnąc sporo jeśli nigdy się nie odchudzałaś i dużo jadłas wczesniej. wszystko rozboja sie o deficyt kalorii. jesli wczesniej jadlas 2000 a teraz 500 to schudniesz duzo i szybko. ale jesli wczensiej jadlas 1000 to schudniesz malo i powoli. jesli wazysz duzo to schudniesz duzo a jesli wazysz malo to schudniesz malo. godzina cwiczen dla osoby o wadze 70 kilo to ok. 800 kcal. godzina cwiczen dla osoby o wadze 50 kilo to srednio 500 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeOpomoc
dzieki za odpowiedzi dziewczeta:) a kolezanka co tak zrzucila 7 kg to z jakiej wagi przy jakim wzroscie wychodzila? ja po 4 dniach takiej diety mialam tylko 1,5 kg mniej nie wiem czemu, moze miesnie puchna od tak czestego wysilku i waga dlatego powoli spada, wczesniej jadlam duzo :) ale i sie odchudzlam wiele razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz wzrostui ile wazysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppp
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie:) Ja mam topik o kapuścianej - walczę już trzeci dzień - a właściwie drugi bo pierwszy to było warzywne oczyszczanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałabym schudnąć ale ok 5 kg mi wystarczy :) Za tydzień mam 30 lat i chce tak ładnie wkroczyć w ten nowy etap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po tygodniowej kapuścianej chcę przejść na 1000 kcl :) tak żeby wiosne fajnie powitac ............. i bezstrresowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady in Red - gratuluję samozaparcia i takich efektów :) Fajnie - jesteś super przykładem że można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProszeOpomoc
witaj lenia:) ja tez mam cel- urodziny:) ale w wakacje- wtedy juz bede miala wycwiczone i piekne ciało:) ale na razie zaczelam diete i ciwczenia by szybko zrzucic powiedzmy te 5kg w 2 tyg i potem jesc wiecej i chudnac wolniej, ale jestem 6 dzien na diecie i niewiele zeszło:( załamałam sie i nazarłam sie czekolady ale wlasnie ją spalam 3 godzinnymi cwiczeniami:) wiem ze to nienajmądrzejsze:) zastanawiam sie nad dieta białkowa, pzodrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo- jo mi się pokłoniło znowu
Calkiem nie malo Ja na 800 w 3 tygodnie spadlam z 52 do 45 kg Wczesniej na 1500 z 58 do 52 w ciagu miesiaca, ale plywalam i duzo sie ruszalam (ulotki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProszeOpomoc
kolezanko wyzej:) a bedac na tych 800 kcal to dotatkowo cwiczylas? i jaki masz wzrost:) dzieki za odpoiwiedzi!!!:)moze jeszcze jakies wskazowki?unikalas jedzenia po jakiejs konktetnej godzinie?zdarzaly ci sie wpadki przez te 3 tygodnie?P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje z tym piekłem
chyba zeby nic nie jadła przez te 2 tygodnie to musowo musi schudnąć rekord w niejedzeni to 40 oprócz Jezusa jest jeszcze jeden rekord tylko ze ona nie jadła jeden opłatek eucharystie raz w tygodniu i to przez 50 lat ale za to wody nie piła nazywała sie Marta Robin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że temat dawno dodany, ale napisać nie zaszkodzi, ja na 600 - 800 kcal (nie było zamierzone, aby tak mało jeść, dopiero po jakimś czasie przeliczyłam sobie że tylko tyle jadłam, a myślałam że jest to z 1200-1500 kcal) schudłam w 2 tyg z 58 do 53 kg, a później w 2-3 tyg do 50 kg, później to wróciłam do normalnego jedzenia (co ja mówię?!.. żarcia jadłam chyba od 2 do 3 tys kcal) bo zaczęłam omdlewać, przez 2 mies nie przytyłam nic ale później to już poszło stopniowo do 56 w ciągu 10 mies. przy tych 50 kg miałam 168 cm wzrostu i wspaniałe wymiary w talii 61 a w biodrach 87, ale przede wszystkim świetnie się czułam, dzięki tej "diecie" pokochałam brokuły codziennie jadłam ok. pół kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akojjs
oooo brokuły pychotka;) przynajmniej raz na tydzień robię krem z brokuła;) odchudzam się już 4 miesiąc zrzuciłam 20kg ale nie było by tego gdyby nie Afrikan Mango http://szczupla-kobieta.pl bo to on zahamował mój apetyt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
800 kcal ?? Normalny organiz nie funkcjonuje prawidłowo przy takim czymś!! Nawet 1000 kcal jest nie odpowiednie. OK schudniesz szybko ale na twój organizm ciężko to zniesie ! Tym bardziej organizm u kobiety. Nie rób sobie krzywdy tylko sięgnij po prawdziwą diete gdzie ktoś ci wyliczy twoje zapotrzebowanie kaloryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×