Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie zaczerniona

I co byście zrobiły w takiej sytuacji ??!

Polecane posty

Gość nie zaczerniona

Dziewczyny martwia się co ubrać, co nosić, z czym...Możecie mnie wyśmiać, skrytykować... ale ja dopiero jestem zalamana.. Mam mały biust, gube nogi ktore nie chcą schudnąć, krzywe zęby, odstające uszy, nawet nie mogę ubrać seksownych szpileczek bo mam brzydkie rozchodzące sie palce (no chyba, że z pełbymi noskami) Wszędzie pisze, żeby podkreślać to co mamy ładne a ukrywać mankamenty. A jeżeli nie ma sie czego eksponować? Nie mam nawet ochoty na zakupy bo we wszystkim wyglądam brzyko. Smutno mi z tego powodu ale co mam zrobić. Zazdroszczę Wam, że możecie najzwyczajniej w świecie upiąć włosy bez kompleksów, ubrać sukienkę, eksponować biust czy nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię rozumiem
ale coś musisz mieć co ci się podoba??? włosy, paznokcie chociaż.. szyja ładna.. nooo coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaczerniona
Szyja.. w sumie nie zastanawiałam sie nad szyją i nie mam zielonego pojęcia czy można ją nazwać atutem (?) Kiedys maiłam ładne plecy ale od kilku miesięcy zaczęły mi wyskakiwać duże krostki i teraz są okropne. Mam duże oczy i usta ale co z tego skoro nie mogę ich eksponować bo mam krzywy ząbek i wstydze sie uśmiechać. Czuje sie okropnie i nie wiem co z tym zrobić :( Za miesiąc idę na wesele, i co tu ubrać skoro i tak będę jak zwykle wyglądać zwyczajnie.. Tak bardzo chciałabym choć raz wyglądać ślicznie, żeby facet sie miło rozczarował na mój widok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię rozumiem
tu potrzebna jest terapia długofalowa:) na krostki - brevoxyl lub olejek z drzewa herbacianego - najlepiej oba razem. zęby - aparat - noszę akurat więc świetnie rozumiem kompleksy na tle krzywych zębów piesri małe - ja się ni przejmuję że małe - są ok i koniec nogi - nie musisz chodzić w mini - spódniczki za kolanka będą ok na wesele - hmmm zależy od konkretów twojej figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz forse
bo jesli tak, mozna z ciebie zrobic boginie, jesli nie mozesz nic w siebie zainwestowac, to gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaczerniona
Gdybym miała kase pewnie byście tego nie czytali ;) Ja Cię rozumiem - właśnei od kilku dni używam olejku herbacianego, jest poprawa ale ciemne przebarwienia zostały. Konkrety mojej figury? Wzrost 160, 58kg, male cycki, obfite biodra (ogolnie figura gruszki, lub A ) blond włoski do ramion, grzywka, ciemne oczy. Chyba wszystko. Baa nawet kawałek mojej nogi (i buta ;) ) : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0334ffe78f61f4a8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię rozumiem
stopy masz extra! :) spódniczki za kolana (ale po łydce nie wydają się wcale grube..) i odsłaniać stópki:) sukienkę kup - taką - z marszczeniami albo falbanami na wysokości biustu (zawsze pomaga:) ) i max właśnie za kolanka i nie z tafty, z czegoś lżejszego, łagodniejszego.. nie ciemne kolory.. może postaw na przykład na mocny akcent - czerwień..?:) wyglądałoby fajnie do włosów blond i do ciemnych, luzik masz ogólnie jakiś pomysł już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaczerniona
Oj wierz mi na tym zdjęciu jest extra ale w rzeczywistości jak zrobi kilka kroków palce uciekają brzydko na bok, no i jest zrobione zanim zgrubłam więc... Nie mam właśnie pomysłu. Mam sukienkę ale przez zimę po raz pierwszy w życiu zgrubłam i zapuściłam sobie brzuszek i wyglądam okropnie :o Może nawet w tych butach bym poszła ale nie wiem co do nich. Pełno fajnych sukienek ale nie wiem co dla mnie byłoby odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię rozumiem
no to lepiej zakryte butki kup - albo takie super modne teraz - zakryte całe a wycięcie tylko na paluszki mają - nie będą się mogły rozchodzić a też będzie fajnie to wyglądalo:) na pewno nie zakładaj ciemnych kolorów i długiej do ziemi sukni - nie obraź się ale strasznie wyglądają te gruszki nieduze w długaśnych suknaich - jeszcze bardziej się poszerzają i skracają.. i z gorsetu też raczej zrezygnuj.. ja ci mówię - czerwień! może taką suknię - nie szukałam w necie więc linku nie zapodam, ale taką - z koła - wiesz - mocno rozszerzany dół - za kolana - np z tiulem czerwonym (a mozesz uszyć suknię?) jako halkę - wtedy się ślicznie materiał układa - i gorę - jakieś marszczenai na biuście, z ramiączakmi - lub z takimi grubszymi ramiączkami jeśli masz klopoty z cerą na plecach, raczej nie z dekoltem V ale jeśłi masz ładną szyję, to moze warto ją wyeksponować.. no nie wiem.. ja mam mnóstwo pomysłów tylko musisz uścislić co cię interesuje i ile masz lat, bo nie doczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaczerniona
Mam 23 lata :) i ograniczone fundusze na te kiecke. Max 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię rozumiem
hmm.. to komplikuje sprawę... a masz kogoś kto ci po znajomości mógłby uszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaczerniona
Nie za bardzo.. nigdy nie szyłam nic więc nawet nie mam namiarów. Jeżli masz jakieś konkretne propozycje albo nawet linki to pisz śmialo, zawsze mogę poszukać czegos podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cię rozumiem
taki fason pomniejsza piersi...:( fajna ogólnie - dół ok - tylko na tiulowej halce wyglądałby bardziej elegancko i efektownie na wesele - ale to mozna sam tiul kupić i doszyć (i pewnie zabarwić bo raczej biały sprzedają) ale to prościzna też malutka jesteś - xs? jak ja:) i mogłaby być taka.. zależy jak mały masz biuścik - jak coś tam jest to można pusch upem wypchnąć i będzie cacy:D a odsłonięte plecy mogą być - pisałaś że masz krostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaczerniona
W sumie racja, raz miałam taki dekold i ciąge poprawiałam stanik :o Noszę rozmiar S ale patrząc na te wymiary byłaby ok. Tylko te nieszczęsne nogi i teraz brzuch (kochane wałeczki).. Biuścik mam A (ciągle push up) Plecy najlepiej chciałabym zasłonić, one nie są całe w krostkach tylko na górze, problem w tym, że ciężko znaleźć sukienkę ktora zasłoni całe plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaczerniona
Chyba już uciekłaś ;) ja też mykusiam. Dobranoc 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj na wszystko jest rada
masz piekne oczy-podresl je, usta rowniez. Z zabkiem uporaj sie nakladajac u stomatoloda licowke, lub koronke (ja tez mialam problem z krzywymi zebami, nalozylam cztery koronki na przednie zabki i wyglada teraz super!:) tylko to spory wydatek, ale naprawde warto!). A talia? jak u ciebie z talia? podkreslona wyglada bardzo kobieco. A wlosy? tez moga dodac mnostwo kobiecosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaczerniona
Do osoby ktora wypowiedziała sie nade mną --------->>> nie potrafie się malować więc nie podkreślam oczu ani tym bardziej ust. Talia - kiedyś była szczupła.. mam dużą różnicę między talia a biodrami nawet jak przytyłam. MAM DO CIEBIE PYTANIE - napisz mi prosze o tych licówkach, ja czytałam, że to jest nakładanie Na zęba więc czy to pomoże kiedy jeden ząb jest wysunięty do przodu?? Interesuje się tym, znalazłam nawet już lekarza ale na razie zbieram pieniążki na dłuższe leczenie bo sama wizyta kontrolna 200zł. Ile kosztowały Cię licówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×