Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam się_

włożyć go...

Polecane posty

Gość zastanawiam się_

do ust :) tylko nie wiem co dalej :P chcę mu zrobić przyjemność,ale nie wiem jak,żeby był zaaaadowolony:P ktoś mi pomoże? za mądre wypowiedzi z góry dzięki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jestem ja
wiesz tez mam zamiar to zrobic i tez zastanawiam sie co dalej, ale sądze że jeśli kochamy to samo poleci a facet jeśli kocha to z samego faktu się spuści i będzie bardzo wdzięczny tymbardziej ze z własnej inicjatywy to robimy. tak sądzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się_
ja też,ale cóż... chciałabym się dla niego postarać :D ale nie mam pojęcia jak to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się_
ejjjjjjjjjjjjjjj... wszyscy szczycą się tu,że niby tacy doświadczeni i co?nie macie nic do powiedzenia? no proszę... nie zartujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jestem ja
własciwie to nie rozumiem dlaczego pytasz o to tych tutaj, którzy tylko się śmieją i zgrywają z takich tematów. a przecież wiesz doskonale że każdy lubi co innego, więc czy nie lepiej zapytać o to osobę której to się robi, tym bardziej że jest to osoba jak mi się wydaje zaufana. co ci z tego że ktos napisze żebyś obracała jęzorem 5 razy w prawo a potem 5 razy w lewo, skoro okazać by się mogło że twój facet wcale tego nie polubi...ludzie nie radzcie sie na forum w kwestiach bardzo indywidualnych. zaufaj mi że jak weżmiesz już do buzi to sama będziesz wiedziała co robić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się_
u ciebie to wszysto jest możliwe... teraz tylko pytanie,który jest ojcem? ale ja pytam o co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się_
ahmmmmm... masz rację... ale ja taka jestem,że chciałabym wiedzieć. po prostu ciekawość.ale tak jak mówisz,dam sobie spokój.on i tak będzie hepi.pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się_
ja nic nie sugeruje. jestem bezpośrednia,ale i delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się_
ciepłe mleko--czy ty wszystko pchasz do buzi? nie patrzysz na nic,aby tylko włożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jestem ja
moze mało delikatnie przekazałam moją opinie ale taka ona jest. jeśli się kochacie to czegobyś niezrobiła on będzie w 7 niebie. to co zrobisz będzie tylko dla was a nie do wiadomości tym wszystkim debilom na forym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się_ a gdzie mam pchać do doopy? :D od tego mam jamę ustną i przełyk by z niego w pełni korzystać. A wykorzystuję go w taki sam sposób jak 100% ludzkości na świecie i Ty raczej też :) Chyba, że konsumujesz po przez jamę odbytniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się_
to 'delikatnie' było do ciepłe mleko. a ja dziekuję ci za wypowiedź. dobrze napisałaś i tak zrobię. jeszcze raz dziex za radę i życzę powodzenia :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie pomyl go z bananem
bo mu połowa zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się_
o jessssssuu.. ciepłe mleko - chodziło mi o te twoje 'kutaski'. czy ty tylko seksem żyjesz? aż brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się_
taaaaaaa... bardzo mi przykro :o idę sobie, bo wasze poczecie humoru zepsuje mi mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich tematów było juz kilka, ciągle sie powtarzaja - poszukaj pare stron wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się_
spróbowalismy i żałuje,bo jak miałam go w ustach okropnie sie spierdział-do tego jeszcze sie smiał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×