Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dobra odżywka

BARDZO ZNISZCZONE PAZNOKCIE

Polecane posty

Gość dobra odżywka

Po roku noszenia zdjełam akryl i moje własne paznokcie wygladaja tragicznie!! Rozdwajają sie i łuszczą, są mięciutkie, że wyginaja się na wszystkie strony. Jak tylko podrosną z milimetr od razy końcówka się urywa.Nie mam pomysłu jak doprowadzic je do stanu używalności. Mozeciecie polecić mi jakieś sprawodzone sposoby i odżywki? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra odżywka
używasz jej? Zastanawiałam się wsłasnie nad Sally Hansen ale jest taki duży wybór, że trudno się zdecydować.Ale jesli sama widziałaś poprawę po tej to warto się nad nią zastanowić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffff
Ja miałam żel ..... (nie zniszczył mi paznokci) Dobre jest wcieranie olejku rycynowego ... Używanie dużej ilości kremów do rąk ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas używam tej \"złotej: z sally hansen, jak dla mnie rewelacja, też zaczynałam po ściągnięciu tipsów...teraz jest 2 lata po tipsach i używaniu tej odżywki a paznokcie mam twarde, nie rozdwajają się aż niektórzy pytają czy to aby nie tipsy:)polecam, bo warto, mimo tej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gasiagość
Ja swoje paznokcie poratowałam skrzypem i pokrzywą, do tego jeszcze jakaś dietka i sukces gwarantowany :) Oczywiście lepiej zainwestować w dobry suplement (ja kupiłam bio silice max, ze względu na bardzo dobry skład i dużą ilość skrzypu) :) Po miesiącu kuracji moje paznokcie odzyskały formę i zdrowy wygląd, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
Eveline 8 w 1 kosxt 12 xl rossman , u mnie zdzialala cuda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja olejuje swoje paznokcie olejem konopnym India

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobne problemy z moimi paznokciami.. :/ w mojej sytuacji pomógł mi bardzo skrzyp polny, pokrzywa i witaminy, brałam bio silice max. Od siebie dodałam jeszcze trochę aktywności fizycznej (miesiąc regularnego biegania wieczorami) :) Po miesiącu moje paznokcie wróciły do dobrej kondycji, pierwsze efekty widziałam już pod dwóch tygodniach, ale na końcu było jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pomógł olej rycynowy i arganowy, przy okazji olejowania włosów smarowałam nim również paznokcie, ich stan bardzo się poprawił, takie dwa w jednym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusinska777
Mi pomogła odzywka wzmacniajaca z sally hansen. Nie miałam wielkich nadziei bo uzywałam wielu preparatów, a tu prosze po ok tygodniu paznokcie były w o niebo lwpszej kondycji. Teraz uzywam jej jako bazy po lakier i paznokcie mam zdrowe i twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka78
Odżywianie i systematyczność. Na rynku jest wiele produktów tego typu więc musisz wybrać coś dla siebie. U mnie świetnie sprawdziła się odżywka diamentowa sally hansen. Po dwóch miesiącach rzetelnego stosowania moje paznokcie są zdecydowanie mocniejsze i zdrowsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie hybrydy praktycznie bez przerwy od roku i niestety moje paznokcie są w oplakanym stanie :( jakieś rady? Jakie odżywki pomogą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbujesz tabletek od Doppelherz? W nazwie mają "na włosy i paznokcie", czy coś takiego. U mnie pomogły na słabą płytkę i podobnie jak Ty miałam problem z paznokciami właśnie po hybrydach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najlepiej będzie jak je skrócisz i zaczniesz używać odżywki- np. takiej diamentowej Eveline, mi bardzo pomogla. Teraz mogę bez problemu je zapuścić, bo w końcu się nie łamią i nie rozdwajają. Dobrze jest też wcierać olejki, żeby ładnie nawilżyć skórki i płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kruche i łamliwe paznokcie,stosowałam odżywki a efekt był kiepski.Przeczytałam gdzieś o moczeniu paznokci w oliwie z oliwek przez 15 minut ( oliwa musi byc ciepła ) i to mi pomogło.Piłam też herbatkę z pokrzywy i skrzypu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takie zniszczone paznokcie polecam odżywkę z Bielendy z serii Bio Vegan Nail Care. Super sa, miałam strasznie zniszczone włosy po hybrydach i właśnie ta z algami morskimi mi pomogła. ładnie wygładziłam płytkę i są znacznie mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakie są te zniszczenia i od czego. Jeśli np. po hybrydach czy akrylach to warto stosować delikatne odżywki jak np. 6w1 Care and Colour z Eveline. Są dwa kolory do wyboru, ja mam akurat tę w kolorze ROSE i mogę polecić. Efekty są widoczne, ale odżywka jest delikatna dla paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×