Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady*bird

cała prawda o METODACH NATURALNYCH

Polecane posty

to nie moje danie ale lekarzy choc i moje zdanie jest takie samo jak lekarzy w artykule, to metody planowania rodziny a NIE ANTYKONCEPCJI. http://kobieta.wp.pl/kat,26355,wid,8713340,wiadomosc.html?P%5Bpage%5D=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaf
jasne ze moetody nat to metosy NATURALNEGO PLANOWANIA RODZINY A NIE ANTYKONCEPCJI za met naturalnymi sa kobity ze wzg religinych, zdrowotnych...bo innych nie znam i to zwykłe powstrzymywanie sie od sexu, bo one w zaden sposob nie działaja przeci ciazy tylko rozum nie pozwala kochac sie w dni płode to cała folozofia durne to bo durne ale nich je stosuja dla lepszego sampoczucia ze nie sa winne i ze w zaden sposob nie krzywdza siebie i pojda za to do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwniczka antykoncepcji -
zwolenniczka npr ...ech... ...durne... Gratuluje wszytskim kobietom, ktore wiedza co sie dzieje w ich ciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonia26
do przeciwniczka anty ale nam duzo powiedziałas, widac nie masz juz o czym pisac bo cała prawda została juz napisana, nie masz argumentów za ....to najlepiej nic nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonia26
zreszta co tu duzo mowic opinia wydana przez lekarza w artykule mowi sama za siebie to nie autorka ja napisała choc popiera jak ja, a co nie wolno....wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiola22
m.n do bani to dobre jak bede sie starała o dziecko ale nie jako antykoncepcja...widac lubicie stres co miesiac i podnieca was czekanie na okres, to zabojstwo dajcie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalne jestem za
każdy ma prawo do wyboru tego w jaki sposób będzie żył. My z meżem wybraliśmy NPR, przede wszystkim z powodów religijnych, dzieki temu nie muszę się martwić i gryżć w swym sumieniu z tym, ze postępowałam inaczej niż mówią to nauki KOścioła. NPR to nie jest żaden kalendarzyk małżeński jak to niektórzy uważają jest szereg metod objawowo- termicznych dzięki którym znam swój organizm znacznie lepiej. Powstrzymanie się od współżycia w niektótych dniach cyklu spowodowało większą radość ze współżycia, jest to moment wielkiego oczekiwania, niesamowitego podniecenia za każdym razem prawie przezywany jak rozpakowywanie upragnionego prezentu. Dzieki temu wiem, ze nawet długi okres braku seksu nie współżyliśmy przed slibem 5 lat nie spowoduje żadnego skoku w bok, nie mówie że było nam super łatwo ale dzieki temu wiedziałam ze mąż mnie sznował, nie zrobił nic wbrew mojej woli. Dzięki Npr ewentualne macierzyństwo nie spotka sie nigdy z póbą usunięcia problemu, przyjmiemy to jako wolę Bożą. Jesteśmy małżęństwem 10lat i mamy 2 dzieci, obydwoje zaplanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje wszystkim nowoczesnym i swiadomym kobietom wyboru pigulki jako srodka anty - nie ma to jak rozwalac sobie uklad hormonalny... A wczesniejszy argument, ze metody naturalne nie zapobiegaja ciazy, bo trzeba sie powstrzymywac od wspolzycia w dni plodne doslownie zbija z nog logika. Od razu uscisle - nie jestem wierzaca, npr stosuje ze wzgledow racjonalnych, zdrowotnych (nie szkodzic sobie, bo w imie czego jak nie trzeba), a artykulu nie czytalam bo nie mam czasu :) A jesli chodzi o argument za...hm...\"trzeba miec fantazje, synku\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam
matody naurlne to metody planowania rodziny ...a nie matody antykoncpcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleob
Kiedys uwazalam, ze NPR to taka metoda ograniczania ilosci ciaz. Bardzo duzo slyszy sie komentarzy podobnych jak w artykule. Do momentu kiedy trafilam na kursy przedmalzenskie prowadzone przez bardzo kompetentna osobe, ktora do niczego nie namawiala. Pozatym jako niedowiarek konsultowalam to z ginekologiem. Ponoc na medycynie nie uczyli kiedys NPR , stad starsi lekarze uwazaja, ze NPR to kalendarzyk. Wspolczesne metody NPR sa poparte wieloletnimi badaniami prowadzonymi przez lekarzy ginekologow, skutecznosc taka jak srodkow hormonalnych. Postanowilismy sprobowac i NPR bylo w 100% skuteczne przez prawie 4 lata. Teraz jestem w ciazy, udalo sie za pierwsza proba. Przynajmniej wiem, ze niczym sie nie truje. Jeszcze jedna rzecz, ktora mnie zaskoczyla. NPR nie spowodowalo, ze kochamy sie rzadziej niz kiedy bralam tabletki. Ciesze sie, ze posiadamy wiedze, ktora pozwala na wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×