Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Filuśka

Mogę polecić osobę do sprzątania z Łodzi w 100

Polecane posty

Gość Filuśka

niestety musiałam sie rozstać z nasza pomocą domową, bynajmniej nie z jej powodu. Pani ta jest świetna do prowadzenia/sprzątania domu lub tez do sprzątania w większej firmie. Bardzo bym chciała pomóc jej znaleźć nastepna pracę, gdyż zrobiła dla nas wiele dobrego. U nas był do ogarnięcia dom 200 m + ogród (sprzatanie, prasowanie, czasem pomoc przy małym dziecku). Pani ta również gotuje (u nas nie było akurat potrzeby). Przychodziła 3 x w tygodniu, ale to wszystko do uzgodnienia bo w poprzedniej pracy była codziennie (większy dom). Mogę w 100 % polecić - uczciwa i pracowita. Czekam na poważne oferty pracy na maila, wówczas podam namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrina_roxana23
A ja znam gościa który dla ładnej młodej Pani mieszkającej samej albo z dzieckiem jest wstanie sprzątać za darmo. Jest tak uległym facetem że każda stanowcza i pewna siebie kobieta tak go ustawi że bedzię chodził jak w zegarku i będzie suchał każdego jej rozkazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przypuszczam,że Pani ,o której piszesz już ma pracę niemniej gdyby się okazało ,że nadal jest dyspozycyjna i może zająć się dużym domem na Złotnie w Łodzi to proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilus29
witam szukam sprztania na terenie lodzi sprztam w domach i w biurach jestem bardzo systematyczna w swojej pracy zawsze robie wszystko przemyslanie jestem zorganizowana i znam sie na sprztaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×