Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwina21 LATEK

objawy ciązy zaraz po zapłodnieniu

Polecane posty

Gość Malwina21 LATEK
raczej ja nie jestem gowniara a w żuciu chyba przezyłam więcej od ciebie!!!!!!i dziecko to dla mnie nie jest zabawka ja wiem co to jest odpowiedzialnosc jestem po ślubie prawie rok a zmezem wzesniej byłam 5 lat więc wiem co to jest od[owiedzialność za poniesione czyny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
Nie słuchaj myszka24 bo ona zdaje się ma problemy hormonalne albo ze sobą. Nie mozna mieć objawów tak szybko jak pisałaś.Najwczesniejszy objaw to podniesienie temperatury i utrzymanie się jej na tym poziomie od owulacji, ból oraz plamienie(możliwe) w ok 6 dniu od zapłodnienia(zagnieżdzenie zarodka) i bolesność piersi po terminie spodziwanej miesiączki.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina21 LATEK
myszka24 daj mi swoje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz którys.....
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ona wie co to "odpowiedzialność za poniesione czyny!!!!":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinko
porozmawiamy za 10 lat, teraz idz grzecznie do lekcji, bo jutro klasówka z matematyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina21 LATEK
myszka24 to nie do ciebie było skierowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina21 LATEK
dziecinko ja wiesz ja nie chodze do szkoły juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz którys.....
21 lat i nie chodzisz juz do szkoły? tylko podstawówkę skończyłaś?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszyjka
to przykre ze niektóre kjobiety są tak proste i tylko krytykują ale cóż i z takimi krowami w zyciu trzeba miec kpontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina21 LATEK
niegadam z takimi durnymi ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinko
Składnia i styl wypowiedzi odpowiedni do wieku i wykrztałcenia. Powodzenia w wychowywaniu dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina21 LATEK
hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się ...
mam 19 lat....boję się że jestem w ciązy...CZY TO MOŻLIWE ZE JUŻ NASTĘPNEGO DNIA PO STOSUNKU MOGA POJAWIĆ SIĘ PIERWSZE OBJAWY CIĄZY????????????????? mam mdlosci ale nie wymiotuje. tak jakby chcialoby mi sie za przeproszeniem beknac, ale nie moge....:/). boli mnie głowa...nie odczuwam jednak bólu piersi...obraz mam taki zamazany!!!!!! mam podstawy sie obawiac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos tak
sluchajcie kochajac sie z dziewczyna mialem obawy ze jest w ciazy dostala normalnie okress.. ale po ok. 1.5 tyg po okresie zaczal ja brzuch bolec i takie tam .. robilem test przed jej misiacZka 2 tyg po stosunku i byl negatywny ale teraz ma dzisiaj mldosci ale nie wymiotowala .. to mze byc cosss??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarkazm26
tak się zastanawiam co kierowało tymi głupimi babami które napisały na temat tego postu....mam tu na uwadze wypowiedzi wszystkich pań (lu panów:P)....zakładacie temat to się go trzymajcie a nie piszecie takie banialuki że aż mi się rzygac chcę!!!!!!....jak to czytałam to się tak zastanawiałam ile wy w ogóle macie tak na serio lat?????....bo mi to na gimnazjum wygląda!!!!!...nikt z was nie ma pojęcia o macierzyństwie....a macie czelnośc się wywyższac....jedna pisze ze urodziła 6 dziec-totalna błazenada....druga pisze że jest farmacetką i ma znajomości-jak masz zachowaj je dla siebie!!!!!....zyczę aby kazda z was nareszcie dorosła....dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalia5
witam. ja w;asnie mam taki problem ze, kochalam sie z facetem 3 dni temu i od 2 dni odczuwam pobolewanie w piersiach. Nigdy tak nie mialam, wiec zastanawiam sie jaka moze byc tego przyczyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalia5
poza tym dzis rano peawie zemdlałam, tak mi się niedobrze i słabo zrobiło...... co mam o tym wszystkim myślec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnaś wejść na wątek ciąża urojona. Gratulacje, póki co w takiej jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalia5
normalnie stresuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po trzech dniach od seksu to jeszcze mogło nawet do zapłodnienia nie dojsc (zalezy kiedy miałas owulację), o implantacji nie wspominając, a Ty sobie już ciążę wkręcasz... i jeszcze objawów szukasz... matko z córka i słodkie drzewo, laski, czy wy myslicie?... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalia5
chodzi o to że wcześniej, tz. tego dnia, w którym zapomniałam wziąć na czas pigułkę też się kochałam z facetem.....stąd ten stres. Tym bardziej, że był to 1 tydzień stosowania pigułek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalia5
tydzien i 3 dni temu... czy objawy jakies mogą już wystąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalia5
a czy ktoś byl w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mój problem dotyczy pytania czy jestem w ciąży? Otóż moja systuacja wygląda tak: miesiączka skończyła mi się 27.12 i 2-3 dni poźniej kochałam się z mężem. 5 dni po miesiączce bolał mnie brzuch jak na miesiączkę i wieczorem zauwazyłam ciemne plamienie na bieliźnie. Bardzo mnie to zdziwiło, bo nigdy dotąd nie zdarzyła mi się taka sytuacja. Od tygodnia boli mnie podbrzusze (coś podobnego do pobolewania okresowego). Czuję się tak jakbym miała brzuch... "napuszony". Poza tym częściej mam ochotę na siedzenie na kibelku, ale z tym jest różnie (zazwyczaj udaje mi się coś tam zrobić). Raczej nie mam zatwardzeń. Mam w związku z tym pytanie: czy to może być objaw ciąży? Czy mam się martwić, że coś jest nie tak? (dodam, że spodziewana miesiączka jest dopiero koło 25, a na teście robionym tydzień temu była jedna kreska) Dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mój problem dotyczy pytania czy jestem w ciąży? Otóż moja systuacja wygląda tak: miesiączka skończyła mi się 27.12 i 2-3 dni poźniej kochałam się z mężem. 5 dni po miesiączce bolał mnie brzuch jak na miesiączkę i wieczorem zauwazyłam ciemne plamienie na bieliźnie. Bardzo mnie to zdziwiło, bo nigdy dotąd nie zdarzyła mi się taka sytuacja. Od tygodnia boli mnie podbrzusze (coś podobnego do pobolewania okresowego). Czuję się tak jakbym miała brzuch... "napuszony". Poza tym częściej mam ochotę na siedzenie na kibelku, ale z tym jest różnie (zazwyczaj udaje mi się coś tam zrobić). Raczej nie mam zatwardzeń. Mam w związku z tym pytanie: czy to może być objaw ciąży? Czy mam się martwić, że coś jest nie tak? (dodam, że spodziewana miesiączka jest dopiero koło 25, a na teście robionym tydzień temu była jedna kreska) Dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maza
jesteście straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
a mam takie pytanie : do którego tygodnia po zapłodnieniu można robić test żeby był jeszcze wiarygodny??? proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×