Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwina21 LATEK

objawy ciązy zaraz po zapłodnieniu

Polecane posty

Gość gagaga
Witam. Mam jedno pytanie do którego tygodnia po zapłodnieniu, czy po stosunku można robić test żeby wyszedł wiarygodny jeszcze??? Ja miałam stosunek 7.01 w sumie później dostałam okres 14.01. 15.02 rano robiłam test i wyszedł negatywny ,a później dostałam okres tego samego dnia ,trwał 4 dni. 17.03 dostałam okres a tego samego dnia wzięłam tabletkę i właśnie później dostałam okres. dzisiaj 22.03 zrobiłam test i wyszedł negatywny. I co mam myśleć? pewnie w ciąży nie jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfghjgfhj
do tej wyzej,nie jestes,zadna z was nie jest w ciazy,autorka tez nie jest w ciazy,nie ma zadnych oznak ciazy przed spodziewana miesiaczka, jezeli cos boli ,mdli itp. to na okres, dopiero jak okres sie spozni ,mozna podejrzewac ze sie jest w ciazy,zapamietajcie to sobie raz na zwsze ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
a jeżeli robiłam test jak leciała mi brązowa wydzielina jeszcze po okresie to dobrze ten test wyszedł??? Proszę o odpowiedź proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
ten test robiłam 22.03 a stosunek miałam 7.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepper88
Kochałam sie z chlopakiem dokladnie 23grudnia i oczywiscie paRE RAzy mi sie spuscil... i nic mi nie bylo a od wczoraj mam dziwne bolesci pod brzuchem i jajnikow takie inne jak by mnie cos sciskalo.... To moze byc ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisielowa
Hey ... mam jeden problem i nie wiem co o tym myśleć ... Nie całe dwa tygodnie temu wygłupiałam sie z kolegą i nie wiem jakim sposobem ale podejrzewam że jestem w ciąży ... spóźnia mi sie okres i powiekszył mi sie brzuch ... choć mało jadłam ... powiedzcie co wy na ten temat myślicie ... wiem ze troche głupio to brzmi i nierealnie ale na prawde podejrzewam ciąże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagds
Malwina u jak to ciążabyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka243
Cześć Wam. Mam pytanie mam 27 cykle W 10 i 12 cyklu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Doszło do wtrysku. Oraz były wtedy dni płodne. W niedzielę miałam bardzo bolesny bol w jajniku prawym .. był okropny. Następnego dnia ustapilo lecz przez kolejne dni odczuwam kłucie bardzo leciutko po lewej stronie i raz po prawej stronie. Piersi mnie nie bolą ale na sutkach mam duże gruczoły. Czy możliwe że to oznaki ciąży? Czy po prostu na okres ? Dodam że okres powinnam dostać za 6 dni Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Droga Madziulko nie wiem, ile masz lat lecz jesli więcej niż 15, to powinnaś już wiedzieć, że : jeśli kochałaś się z chłopakiem bez zabezpiecznia i doszło do "wtrysku" (rozumiem, że miałaś na myśli wytrysk) to jakaś szansa na ciążę jest zawsze.Tym bardziej, jeśli twierdzisz, że były to dni płodne.Czy umiesz je obserwować, czy tylko wyliczasz? To drugie jest do kitu.Po 14 dniach od ostatniego niezabezpieczonego stosunku mozesz wykonac test ciążowy, lecz lepiej z tym poczekać do terminu miesiączki.Te objawy które opisujesz, mogą być zarówno przedmiesiączkowe jak i ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka243
Oczywiście że jestem pełnoletnia napisałam po prostu jak mam objawy i liczę sie również z tym że mogę być w ciąży bo wcale bym nie panowała wręcz bym się cieszyła. Wiem że dni płodne miałam. Wczoraj wieczorem bolały mnie na dole żebra tej kujacy ból i dzisiaj rano krzyże. I zdaje sobie sprawę że to nie mogą być objawy ciąży ale od ostatniego współżycia właśnie tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszlam w ciążę w pierwszym cyklu. Cykle 28 dni. Przytulanie było 9.01. 10.01. I 11.01. Dziwnie mi nie dobrze było 19.01. Od rana mnie mdlilo i czułam jakby brała mnie choroba. Bol piersi po bokach. W dniu @ ból jak na okres Ale inny delikatny . Szyjka bardzo wysoko ledwo można było sięgnąć . I sluzu pełno jak w dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×