Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

Gość Maldonado
Może wrócisz do starego nicka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magduśko coś na to poradzimy... ;) mamy na tyle sił żeby to zwalczyć ! nie ma innej opcji... wierze że będzie dobrze... pomimo wszystko idziemy naprzód !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kornik, niby najwazniejszy jest ten optymizm, ale skad brac sily? Czuje sie wypalona i samotna. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję dokładnie to samo... czyje się jak wybrakowana zabawką którą odrzuca się w kąt albo do pudełka z zepsutymi zabawkami... bez wiary w ludzi w życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez nadziei na cokolwiek.Ludzie zyja obok, smieja sie, kochaja, a ja czuje jakbym od kilku lat stala na peronie i czekala na pociag,ktory nigdy nie nadjedzie. Niekiedy , w najczarniejszych myslach widze siebie za 20 lat,ciagle stojaca na tym peronie. Tak mi zle, i smutno.... Dobrze,ze jestes tutaj dzisiaj ze mna. Gdybys mieszkal blizej, przynajmniej byloby sie do kogo przytulic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maldonado
o czym właściwie mówicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi nam wystarczyć to co mamy... poczekamy razem, może coś wreszcie nadjedzie... miejmy nadzieję że nie za 20 lat... ;) Ja dobijam się jeszcze taką smutaśną muzyką, jak szaleć to szaleć... ehhh... życie... ileż można czekać, ileż można zmarnować dni... brak mi bliskości drugiej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maldonado
Co nagle się zmieniło że straciłeś humor. Może skończyło się udawanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak,ja tez slucham dolujacej muzyki,jak sie zdolowac-to do konca. Dobrze wiedziec,ze ktos czeka ze mna na tym peronie. Jezu!!To straszne, dodatku deszcz pada,wiosna-wszystko sie zwalilo i juz. Takze brakuje mi bliskosci drugiej osoby,chcialabym sie do kogos przytulic, zasnac z nim,wiedziec,ze cokolwiek sie zlego stanie,ta osoba bedzie obok mnie, ze bedzie wtedy gdy caly swiat zwali sie na glowe,i gdy nadzieja bedzie umierac.... Przetrwac noc i dociagnac do rana-kto tak spiewal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maldonado
Znowu jesteś Skończony czy jakoś tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kto tak śpiewał... jestem z Tobą bo wiem jak Ciężko wtedy samemu :( nie jestem skończony... po prostu jako człowiek bywam ułomny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Nagle Kornik zechciało Ci się kobiety ? Czy poprostu nie chciałeś o tym pisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie czuje skonczona. Dziekuje,za wsparcie Korniku.Razem zawsze latwiej. Musimy skads wykrzesac troche nadziei,ale i od czasu do czasu dobrze sobie pocierpiec, jestesmy tylko ludzmi,nie mozna non-stoptryskac radoscia,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że bardziej docenimy te radosne chwile, dni szczęścia... i chyba o to tu chodzi zmęczony jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holera bez c
Windy szumią śpiewankę do snu Sąsiad pacierz klepie na kolanach Może jeszcze raz się uda znów Przetrwać noc i doczołgać do rana magduska może to to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec idziemy spac korniku,bo podobno z niektorymi sprawami trzeba sie przespac,moze jutro bedzie lepiej?Moze to tylko zle cisnienie?Nie wiem, poslucham jeszcze chwile dolujacej muzyki i mam nadzieje,ze szybko zasne.Jutro jest nowy dzien, pomyslimy o tym jutro-jak mawiala Scarlett,nie? Spij dobrze i dziekuje Ci za wsparcie. Jutro wieczorem,jesli dasz rade to wpadnij na forum. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holera bez c
Lombard - Szklana pogoda trzymaj się🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwość, to dni płynące na istnieniu i poczucie zjednoczenia z wszechrzeczą. Holera-to na pewno to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful
Chyba nikogo nie będzie przez jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bomba ;) dół był i znikł :D i oby tak do smierci ;) Jak przed swiętami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×