Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

Gość szalonka
oki najs song

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ech....dziś....za tużo tlenu...albo mnie jakiś wirus dopada....wiesz, część druga zapoznawania się z weekendowym słonkiem w ogrodzie..i trochę naukowo....ale super, coraz bardziej doceniam wolny czas, jak to się zmieniają priorytety...hehe..a wczoraj imprezowo:) a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj troszkę popiwkowałem ;) no i dziś kornik miał kacza ;) a cały dzionek to w sumie sciemnialem, troche przy autku troche przy domku :) cały dzień na dworze... taaaakie pikne słoneczko ze hej ! Wiesz mnie też coś chyba łapie ;) będziemy się razem kurować i wygrzewać ok ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ok. wiesz, że ja lubię gdzie ciepło:) znaczy w łóżku....bo takich upałów upałów nie lubię... słonko super i mimo,że nie marudzę jak sie lato kończy, bo i jesień i zimę lubię (wiesz taka lodówa jestem i mi śniegi niegroźne, a jak śnieg pada i wszyscy klną to ja się cieszę;) szykuj szykuj auto bo do stolicy to musisz dojechać;) siedzenia pocerowane? tapicerka znaczy;) ps, ciekawe gdzie Madzia.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w najlepszym porządeczku ;) jakie dziury no :P nawet o czymś takim nie mów, ja mam bzika na punkcie auta mego ;) biedna moja przyszła :D hmm może Magda baluje albo randkuje? kto wie... co dziś robiłaś kreciku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!!!! Niestety nie randkuje, tylko wrocilam z pracy i wpadlam na chwile,bo jutro musze wstac o siodmej rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
dzisiaj w ogrozie...ehehe bo chyba o to pytasz, właściwie niewiele, ale zostało zrobione co następuje: - podlanie pitruszki, w która nikt nie wierzy ( wszyscy kraczą, że niec z niej nie wyrośnie:(.. -zagrabienie znacznej kupy LIŚCI...po owczesnym zaopatrzeniu się w odpowiedni do tego sprzęt -hmmmm.....i podziwianie kwiatów, które już tam sobie rosną... a reszta dnia, to oczywiście część naukowa...wycieczka do biblioteki.....wreszcie mam książki i moż ejednak zostanę magistrem:) Korniczku, przecież ja nigdy nie wątpiłam w Twój samochód...ta przejażdżka ostatnia....miodzio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
o pojawiła się i znika? i tak nas zosawisz bestialsko? nawet winka się nie napijesz...MADZIU!!! do szefa mam zadzwonić, wiemy podwyżka, ale jak tak można! przecież jutro PALMOWA NIEDZIELA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i te Twoje bose stopy :D jeszcze ślady zostały na przedniej szybie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wczesnie do pracy nie mam,ale chce przeczytac pewna ksiazke i ma kilka spraw do zalatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
co sugerujesz....? szyby nadal brudne czy zarysowane? swoją drogą... albo bez szczegółów:P prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypijemy jeszcze nie jedno winko,tylko jak ten szalony tydzien sie skonczy. No cos ty-nigdy bym was nie zostawila!!!!No wiesz?Ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
no ja myślę! Madzia, a właściwie dlaczego jutro do pracy? czym sie zajmujesz? szalony ydzień zakończył się wczoraj...przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ino slady stópek zostały... ;) ale ciiiii nikomu nie powiem ;) Magduśka szalony tydzień szalonej kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalony tydzien dopiero przede mna!!!!! Pracuje w Biedronce.Tylko nie pytajcie czy naprawde jest tak jak mowia w telewizji,plissss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
jak w ruskim czołgu zapewne.....nie ma to jak brutalna rzeczywistość... ślady stóp...ech te fetysze przeróżne....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona żyła tylko tą pracą, i za dużo czasu jej poświęcała... ;) nie żebym był zazdrosny hihi... fetysze powiadasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
a swoją drogą, to niezłą robią kampanię, poprawiają swój wizerunek...to się liczy, a skoro Ty nie marudzisz...to znaczy, że jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to szczescie,ze pracuje z fajnymi ludzmi,hihihi, niekiedy wiecej sie smieje i gadam i rozrabiam niz pracuje,ale jak trzeba to biore sie w garsc. Podobno jestem najglosniejsza i zawsze zadowolona.Hmm... Jakie fetysze?o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
nie wiem, Kornik coś tu mi wmawia;) szalejesz powiadasz...ja wczoraj na przystanku rozmawiałam z rozkładem jazdy.... fetysz....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz czwarty rok bedzie. Nie ma co narzekac,trzeba sie cieszyc zyciem i naprzyklad tym,ze w tym tygodniu ma super zmiane, wszyscy chlopcy,dokladnie dwoch ze mna,hihihihi, mieszanka wybuchowa, jak nas nie zwolnia po tym tygodniu to bedzie dobrze. I to jeden wielki plus. I jeszcze czarownica z nami,ale to szczegol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie podobno tylko na pewno ;) tu zresztą też magduśka robi największe zamieszanie :D hihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wmawiam :P jaaaaasne teraz najlepiej zwalić na kornika ? ale jak sie boso chodzi to później katarek w promocji się dostaje :P promocja jak w biedronce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Korniku? fakt faktem,ostatnio tak sie smialam z kolega w pracy,ze poslizgnelam sie na magazynie,uderzylam glowa o sciane i myslalam,ze glowa mi eksploduje. A dziewczyny mowily,ze przy kasach bylo slychac przez cale 8 godzin moj smiech. I dlatego jak mam dola nikt mi nie wierzy. Ty dola?Przestan!-mowia, a ja umieram jak meduza wyrzucona na brzeg,buhahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×