Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

Gość szalonka
a Magda? Gdzie nasza biedroneczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj to był jakiś taki dziwny dzień... też miałem podły nastrój... na nic nie miałem ochoty ;) pozawoziłem znajomych na impreze... a sam siedziałem w domku, w końcu wylądowałem w barze na piwku ;) ogólnie dzień do de :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
nie marudz Kornik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wang Xin Yu
Trzeba jakoś umrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
Madzia!!! Biedronko droga! gdzie Ty się podziewasz??? jak ja cię długo nie widziałam!!! wesołego po świętach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
i Kornik nawet....:) MAdzia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
a więc.....kwaitki rozną dzielnie..bo jak mi się wydaje to najwazniejsza dla Ciebie informacja:) poza tym miałam rodzinne Święta, troszkę śniegu...ale jakoś to przeżyłam...tylko smutno mi było wczoraj do Wawy wracać........ale dziś jest ok....:) a Twoje? oki? pewnie się napracowałaś Biedronko:P odpoczęłaś w Święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
no to się Madzka rozpisałaś...Kornik też sobie poszedł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczelam bardzo!!!Czytalam ksiazki,ech to moja jedyna prawdziwa i trwala milosc,przezywalam mentalny orgazm czytajac,tym bardziej ze dlugo tego nie robilam, swieta,internet..Ale teraz wracam do moich ksiazek. Poza tym bylo zimno,brr,ale snieg nie padal.I usilowalam Cie tu spotkac od tygodnia chyba. Ciesze sie,ze kwiatki rosna,moje talizmany.A Kornik mnie straszyl,ze uschna:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
hmmmm...super, ze odpoczęłaś pracusiu... Kwiatki..póki co jest nieżle...trzymają sie dzielnie..wiesz...to na cześć Montera:) a właśnie co w jego sprawie? a Kornik o i mnie straszył...ja nie wiem.. Co czytasz MAdzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
ja czytałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
MAdzia!!!!! no zobacz zniknęła:( zaczytana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam. A z monterem cisza,ostatnio go widzialam,jechal samochodem dziko usmiechal sie do mnie i mi machal,bylam w szoku.Istanieja dwie opcje,albo ma kogos,wtedy spadam, bo nie rozbijam zwiazkow,albo jest chorobliwie niesmialy,innej opcji nie ma.Moze czeka na rozwoj wypadkow?Najwazniejsze ze mnie poznal i okazal sympatie,hmmmm. Bedzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
neeeee.....wolę Alchemika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
super!!!!!!!!!!!! Magda..jest jedno wyjście żeby sprawdzić...mała kobieca prowokacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alchemik też jest super... ale 11 minut odbudowało na nowo moją wiarę w miłość... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
będa rosły! to Ciebie brakowało, pracowałaś jak szalona:) wiesz, Święta musiałam troszkę się rodzinką nacieszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×