Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonka

CD Magduśka25 Kornik79

Polecane posty

Gość szalonka
coś mi się nie wydaje Madzia nieśmiała? chyba sobie żartujesz......... Coelho...też miewam na półce....ale hmmmmmm.....inaczej podchodzę do tych książek....i uważam, że Alhemik jest the best, Piątej góry nigdy chyba nie zmęczę...a i Zahir jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
MAdzia..polecam, konieczie.....Cień wiatru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
wiesz, ja za to w prowokacjach jestem kiepska....powinnaś siebie posłuchać...ja nic nie doradzam!! hmmmm.....może prosto z mostu-propozycja jakaś...co Ty na to Kornik, co Madzi polecasz jako mężczyzna jedyny w tym gronie ( no oprócz nas czytających:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
Zafón....polecam ciepło.... niesamowita historia, spodoba Ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... cóż ja mogę ;) myślę że Magduśka wie najlepiej... i na pewno wyjdzie z całej tej sytuacji perfekcyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
jakkolwiek by nie wyszła, ja trzymam kciuki i postaram się, by kwiatuchy zakwitły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sie ciesze że Was widzę ;) i to bardzo bardzo :D znaczy sie nie widze ale widze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
tak, ale późno już i ja się powoli zbieram.....Kornik, no doradz....Madzia serio takaś nieśmiała? kielicha łyknij i dzwoń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi po kielichu to może pójść za daleko ;) cóż można doradzić, Magdusia pisała że jeszcze nie skończyła z nim, był telefon... pewnie będzie i drugi... jak nie to niech się wypcha i tyle :P ok dziweczęta ja zmykam spać... czas na mnie wszystkie korniki już dawno poszły spać :P Dobrej nocki :) paaaaaaaaa szalone biedronki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
Madzia...ja bym tego tak nie zostawiła....nie ma mowy walcz;) próbowac trzeba..jak to mówią..."lepiej spróbować i żałować niż żałowac, że sie nie spróbowało..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobranoc,w tym tygodniu mam drugie zmiany wiec bede tu ok.23 ok?i bede czekac na was. milego dnia jutro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
i ja tez znikam, dobranoc wszelkiemu Robactwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wieczór :P Jak tam ? Co tam słychać u szalonej gromadki? Właśnie wróciłem ze szpitala, mój szalony przyjaciel walną sobie siekierą w stopę :/ ehhh... te męskie zabaweczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
witam...uwaga marudzę...potrzebuję mazażu stópek (ale nie siekierą:..) i jestem zmęczona....a i cieszę się, że Was widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ;) nogi do góry.... A cóż tak Cię zmęczyło ? ? Ja ogólnie to śpiący jestem... hmm.. jutro mam na popołudniu to się wyśpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
już dłuższą chwilę w górze:) niewspałam się wczoraj, dziś jakiś bury dzień. do tego jeszcze jakieś zakupy musiałam poczynić i ze znajomymi spotkanie małe zaliczyć...ale ok, nie marudzę:) a gdzie Madzia? ps, ja też chcę jutro na popołudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie marudzisz jak marudzisz :P Madzia w biedronce do 22 ;) wiec po 23 pewnie zawita, no chyba dziś nie doczekam tej godzinki :) Ja dziś miałem prace polowe więc mnie troszkę owiało... ale w domku szybko sie rozgrzałem przy obiedzie :D Jak cfiatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonka
oj nie pytajcie o te kwiatki, bo zapeszycie tymi pytaniami, cudownie się mają są zielone...i jeszcze nie kwitną, nie ma słońca, więc nie są zadowolone (tak mi powiedziały), ale przy całym szaleństwie, nie stworzę im tego na się....więc czekamy na słońce.... Biedronka jeszcze pracuje...ech.... prace polowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×