Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Welon-Czy-Go-Brak

WELON DO SUKNI RYBKA ??????

Polecane posty

Gość Welon-Czy-Go-Brak

Hej przyszle i juz zony !!! Co myslicie o welonie do sukni slubnej typu "rybka" ???? Widzialam na stronce np. Pronoviasa przepiekne welony, z tym, ze do sukien z koronki itp. Mnie interesuja inne materialy np. tafta, satyna i nie wyobrazam sobie do tego welonu, ale z drugiej strony chcialabym go miec. Co o tym myslicie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welon-Czy-Go-Brak - a masz już suknię ślubną typu syrenka ? Ja mam taki model z tafty i mam welonik krótki bo krótki ale jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welon-Czy-Go-Brak
Malusia ---- I pasuje do sukni czy zakladasz tylko po to, aby miec welon ???? Bo ja jakos tego nie moge sobie wyobrazic .Tak, mam juz suknie ( rybka z trenem ) i na poczatku nie chcialam nic miec na glowie, a teraz mi sie zachcialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welon-Czy-Go-Brak
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam suknie i wiesz od początku miałam na mysli welon - ja mam trenik 10 cm taki prawie niewidoczny ;) no a zakładam go żeby się jakos czuc jak panna młoda a nie lalunia w białej sukienusi :p tak sobie myśle - wiem ze zaraz zostane zbesztana przez koleżanki z kafe - nie ja 1 jak coś napisze od siebie dostane zjebke ........ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrograf
Malusia, pokażesz później zdjęcia? Fajnie taki mini-welonik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrograf
Ja miałam suknię a'la lata '60 i półśredni welon :) Do ołtarza prowadził mnie tata, który podniósł welon dopiero przy moim ówczesnym narzeczonym :) Nie jest ważna długość welonu :) To fajny bajerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrograf
Ok :) Następnym razem podam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welon-Czy-Go-Brak
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"malusia nie kryj tak tej \" nie kryje -i od razu mówie że ta sukienka jest na innej Pani ja miałam przerabiana i mam swój welonik ;) nie kryje bo weselicho dopiero za 1 miesiac i 12 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×