Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chicca

kto kupił na allegro spacerówkę chicco i jest zadowolony?

Polecane posty

Gość chicca

chodzi mi szczególnie o parasolki. Nigdy nie kupowałam wózka, zawsze jakieś pierdoły i zastanawiam się , czy zawsze jest wszystko ok z wiekszymi rzeczami. Jak sie te wózeczki sparwują.04, 05, pony xs i nie wiem co tam jeszce jest takie do 600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Ja sprzedawalam na allegro spacerowke chicco. Była to parasolka model london winter, teraz już takich nie produkują. Umówiłam się na odbiór osobisty i kupująca mogła wózek dokładnie obejrzeć. Potem napisała, że jest bardzo zadowolona. Jeżeli zdecydujesz się na jakiś wózek, to przeczytaj dokładnie opis. Proś o dodatkowe, szczegółowe zdjęcia. Najlepszy jest odbiór osobisty, bo nie kupujesz kota w worku i oszczędzasz na kosztach przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicca
no właśnie o to mi chodzi będę wybierała tylko odbior odobisty, bo tak ufna to nie jestem, dzieki za odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siostra kupila
spacerowke chicco ct.04 za okolo 500zl Na poczatku nie byla zadowolona, poniewaz raczka nie jest regulowana i kola sa za blisko siebie i idac kopie sie w nie. Po 2 spacerze kolka strasznie zaczely skrzypiec! A co do skretnych kolek to podobno totalna porazka, bo wariuja... wiec caly czas ma je zablokowane. Teraz sie juz troche przyzwyczaila ale powiedziala ze gdyby wczesniej przetestowala wozek w sklepie to napewno by go nie kupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Ja tez nie mialam regulowanych rączek, ale były nachylone pod kątem i wózek bardzo wygodnie się prowadziło. Skrętne kółka tez się sprawdziły, blokowałam bardzo rzadko, tylko w trudnym terenie typu droga polna. Nie wiem czy to zależy od egzemplarza czy od modelu, w każdym razie ja byłam z mojego wózka bardzo zadowolona i po dwóch latach intensywnego użytkowania wyglądał prawie jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia mała
moze coś więcej dziewczyny, a moze któras z was ma do obchnięcia wózek chicco albo graco spacerówki, warszawa i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam spacerówkę/parasolkę chicco i ma ona wiele zalet. Jest lekka, super się składa, wygodna, zwrotna itd, duży kosz ma na zakupy, ale rzeczywiście koła są za blisko siebie i jak się idzie, to można w nie kopać. Wkurza mnie to strasznie. Kupiłam więc parasolkę hauck - i ta jest perfekt! Nie znalazłąm w niej żadnych mankamentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam parasolkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy :( Muszę kupić spacerówkę - parasolkę Obecnie mam Buzza i osobiście innego wózka nie chcę ale.. ale czasem Synek zostaje u moich rodziców, szczególnie gdy ja mam zjazdy na uczelni i nie chcę obarczać moich rodziców 15kg wózkiem i chcemy kupić jakiś lekki wózek aby był u dziadków używany może raz w tygodniu znalazłam dwie spacerówki, pomiędzy którymi się zastanawiam - co byście wybrały? Chicco multiway http://www.allegro.pl/item337258540_wozek_spacerowy_chicco_multiway_z_barierka_orgina.html Bardzo Was proszę o pomoc :( Chicco ct 0.5 http://www.allegro.pl/item337258540_wozek_spacerowy_chicco_multiway_z_barierka_orgina.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tradycyjnie wtrącę - Chicco od kilku lat produkuje wózki, czy ich części w chinach i jest to niestety straszny szajs, do tego niebezpieczny. W jednym z ich wózków wykryto szkodliwe substancje. Poszukajcie sobie w necie listy "trujących wózków". To ze Chicco jest tam tylko jeden model to tez nie świadczy ze tylko w tym coś wykryto, po prostu nie testowano wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×