Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszkakoko

DUŻE OKULARY

Polecane posty

Gość agnieszkakoko

co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
fajne są :) ale nie wszystki i nie każdemu pasują... poza tym powoli stają się oklapane. ale na pewno nasze oczy i buźki na tym zyskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hshhs
fajne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam je i to od lat..mam nawet kilka par maminych:))..nigdy nie mialam innych..uwilbiam je z roznych powodow..kiedy wygladam starsznie a musze gdzies wyjsc w lecie po prostu je wkladam na nos i nie zdejmuje..robie zakupy itp..nadal wygladam ok;)kiedy mialam nascie pamietam ze docenialam je bo zakrywaly mi pryszcze..ech wspomnienia;) polecam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole uwielbiam okularki i przeciwsloneczne i zwykle;) chociaz zwyklych nosic nie musze;) duze szczerze zakupilam rok temu przed wielkanoca pierwszy raz no i teraz mam juz 3 pare:) kazda inna oczywiscie suuuper sa taki fikusne;) sadze, ze moze i nie kazdemu pasuja ale jednak do duzej ilosci twarzy da sie je dopasowac bo sa rak rozne teraz fasony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallinkapo
a muslicie, ze pasuja do drobnej twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka ma taka i jest wogole szczuplutka 34 nosi i caly tamten rok szukala i niestety wygladal zle, a w tym roku przez zupelny przypadek znalazla taki fason, w którym wyglada uroczo:) takze sadze, ze to moze byc kwestia odpowiedniego dobrania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallinka9
Kubaneczko a mogłabyś mniej więcej opisać ten fason? bo ja również szukam, i szukam i jest źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×