Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY OGŁOSZENIA BRZMIĄCE

-DORADCA KLIENTA W AIGO,EROBANK TO GŁÓWNIE JEST SAMOZATRUDNIENIE?

Polecane posty

Gość CZY OGŁOSZENIA BRZMIĄCE

TAK ZAUWAZYLAM BEDAC NA 2 ROZMOWACH JAK ZADZWONILI I SIE PYTAŁAM TO MOWIA ZE TO ETAT A POZNIEJ W TRAKCIE ROZMOWY JAK ZACZEŁAM ZNOWY SIE DOPYTYWAC TO MOWIA MIEDZY WIERSZAMI ZE SAMOZATRUDNIENIE A MI TO NIE ODPOWIADA BO SAMEMU ODPROWADZA SIE PODATEK DOCHODOWY I WSZYSTKIE SKŁADKI NA UBEZPIECZENIE SPOŁECZNE A SKAD JA MA WIEDZIEC CZY BEDE MIAŁA KLIENTÓW I ZAWRE UMOWY, A CO JAK MI PO ODPROWADZENIE SKŁADEK NIC NIE ZOSTANIE...? BEZNADZIEJA:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos ostatnio dostał prace
w tego typu placowkach jak Aigo itp i ma normalną umowę o prace a nie jakies samozatrudnienie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aigpracownik
gdzie tam! pierwsze słysze! pracuję od roku w aig bank (wcześniej aigo) i własnej działalności nie musiałem otwierać nigdy się tego nie praktykowało i nie będzie. a tak poza tematem - nie radzę! chyba że w dużym mieście w którym jest max. 2 placówki. No i zarobki max.1700zł jako Doradca, Z-ca Kierasa - 1500zł, Kasjer- 1600, Kieras - od 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik aigo
cicie lepiej zarabiaja niz szeregowy pracownik aigo, dlatego uciekłem z tej firmy. cele do osiągniecia takie ze szkoda gadac. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×