Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nietoperek22

M jak miłość

Polecane posty

Gość zona kota1
adoratorem tym bedzie maz Janeczki,a pozniej o reke poprosi ja Peter z przetworni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooooooooooooo
Ło matko , ale to chyba juz na tym koniec , bo więcej wolnych w serialu nie ma , chyba , ze pożyczą z innych seriali. A dajcie zyć , to juz ponad siłu normalnych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nawet
Ja czytałam w streszczeniu, że Marysia swojemu nowemu adoratorowi wpadnie pod samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty powaznie
zmarł?????????????????? a co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmarł na raka.Chyba 26 kwietnia. Nie słyszałyście wcześniej o Jego śmierci?Bardzo głośno było. Wczoraj,przed emisją odcinka,było wspomnienie o Nim. Łebkowska mówiła,że napisali scenariusz dla Niego,na kilkanaście odcinków.Zdążył nakręcic kilka.... Później Jego stan zdrowia pogorszył się na tyle,że nie dał rady.:( Resztę napisanego scenariusza przydzielili innej osobie.Nie mówiła komu. Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzis przed m jak milosc zobaczylam kawalek filmiku o nim:( nieiwedzialam ze ten aktor choruje a tym bardziej ze odszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
Franek Przybylski- Łukasz zrezygnował, bo ma dużo nauki czy cos takiego.... nowy jest z castingu, tez mi jakos nie lezy.... może mamusia Franka , słynna reżyserka Glińska tak uważa (pewnie razem ze Stelmaszykiem, z którym jest od jakiegos czasu i mają córeczkę ok. 3-4 lat) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×