Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nietoperek22

M jak miłość

Polecane posty

Gość nietoperek22

Czy słyszeliście, że w tym roku tvp2 ma zakończyć emisją tego serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle usłyszalaś :o zdementowali plotkę- serial ma się dobrze i będą kręcić kolejne (beznadziejne) odcinki! mówili o tym w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobra7
Słuchajcie, mam pytanie. NIe oglądam wszystkich odcinków i trochę się chwilami gubię ;) Powiedzcie, co się stało z żoną Teodora? Gdzie się obecnie podziewa Kamil, Marta z całą rodziną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała23
Nie uważacie, że serial robi się coraz nudniejszy?Najbardziej wkurza mnie wątek Marzeny i Sławka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobra7
O, dzięki. 🌻 A mnie ciekawi jak Rogowski wybrnie z tych bamboszy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się.Niedługo brat Marzeny zniknie,a co zz nią będzie to nie wiem.Może też ją usuną?:P No,bardzo niefajnie wyszło z tymi prezentami :( Wszystko przez Dorotę,bardzo bezczelna dziewczyna.Pewnie kiedyś to wyjdzie na jaw,ciekawi mnie,jak ona wybrnie z tej sytuacji. Na razie Rogowski myśli,że to on się pomylił.........A Marysi tak głupio się zrobiło... ♪♫♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do-ro-ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do-ro-ta
Kto jest bezczelny ? Chyba te 2 stare pudła co myslą że im wszystko wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do-ro-ta,stary to jest koń bez zębów,człowiek jest w podeszłym wieku:D Kto ty nazywasz starym pudłem?:O A ta \"młoda\",tzn.Dorota,jakie prawo miała podmieniać prezenty?Tak się robi?Prezenty i faceta zdobywa się przez oszustwo?Dość bezczelna,to bez honoru!:P ♪♫♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możecie mi napisać co która z nich miała dostać w prezencie od Rogowskiego i na czym polegała ta pomyłka? Bo nie oglądałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia miała dostać ten wisiorek.Była do tego prezentu załączona kartka z życzeniami i tekstem,\"że ten wisiorek będzie pasował do każdej kreacji sylwestrowej\".Bo musisz wiedzieć,że Rogowski zaproponował Marysi spędzenie Sylwestra w górach.Mieli być tylko we dwoje:) Ale,zazdrosna Dorota,pod nieobecność Rogowskiego,pozamieniała wszystko!:O I te kapcie,które dostała Marysia,w rzeczywistości były przeznaczone dla Doroty.:P Trzeba zwrócić uwagę na fakt,że Dorota proponowała Rogowskiemu,spędzenie Sylwestra w górach,tak jak on Marysi. Narzuca się Dorota,chociaż wie,że Rogowski jest zainteresowany Marysią. Szkoda słów,jak niektóre dziewczyny się zachowują......:O ♪♫♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczy może nie fair, ale znając życie i serial MjakM to najpier dr Rogowski się tenteges z Dorotą, ale Marysia otrzeźwieje i powie Doktorkowi: Kocham Cię od dawna, mój TY luby itd... Lukier się będzie lać z ekranu strumieniami.... I będzie happy end - plus minus za jakieś 150-200 odcinków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tenteges to oni już kiedyś mieli ze sobą:D Coś tam,bardzo mgliście,wspominali o tym. To widać gołym okiem,że Rogowski nie jest obojętny Marysi.Tylko ona nie chce się przyznać do tego,nawet sama przed sobą.:O Przeszkadza jej,w tym,pamięć o Krzyśku;) Zobaczymy co będzie dalej,co pani Łepkowska wymyśli :) ♪♫♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, teraz juz jestem w temacie. I powiem wam, że ja tam bym chciała żeby Marysia była z Rogowskim :) ale jak to w serialu jeszcze dużo przeszkód przed nimi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobra7
Myślę, że Marysia to taki pies sąsiada. Sama nie wzięła, a jak znalazła się konkurencja, to się rozochociła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej wrócił.Zaraz się chwycił roboty!:) Nie wiem,na co liczył Artur,po wpadce z prezentami........Tak gadał do Marysi jakby miał pretensje,że ma gości.Może bardziej chodziło mu o Andrzeja.Tak,na pewno:O Marysia miała prawo poczuć się urażona.Najpierw zabiega o nią,tyle co proponował jej wypad w góry,a tu masz........Dorota dostaje taki bardziej osobisty prezent,całuje go w policzek i ćwierka coś o Sylwestrze w górach,a ona,tzn.Marysia-bamboszki.Każda kobieta w takiej sytuacji na pewno poczuła by się nie za bardzo:O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanikł topik o Największych wpadkach i niedociągnięciach w polskich serialach i nie ma nic nowego w kwestii totalnego obgadywania każdego odcinka każdego serialu?? A może ja jakoś nie mogę znaleźć. Podajcie mi linki do zywych dyskusji o M jak M.... Please.... PS. Nudzę się w pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widzialyscie ze zmienili aktora ktory gra syna Marty? Kurka wypadlo mi z glowy jak ma na imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz wiem , hehe m tak samo na imie jak moj chlopk Łukasz , dawno go nie bylo i skojarzyc nie moglam od razu. Wiec zmienili aktor na jakiegos innego , kurka wogole mi tam nie pasuje on. I w ogole to nie lubie jak zmieniaja stalych aktorów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację.Franek Przybylski był super.:) Może się przyzwyczaimy do tego \"nowego\" Łukasza...... A Teresa znowu Pawła zrobi w \"nogę\".Zaczyna mnie wkurzać.Jak można tak lekceważyć czyjeś uczucia?A taka była zakochana.....:O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 23
Niedługo też wróci Madzia bo jej ojciec będzie miał zawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli,że ojciec Magdy będzie chory,a nie,że Magda wraca :) Coś mi się zdaje,że zabawa sylwestrowa,nie uda się za bardzo,Dorocie i Rogowskiemu :P Bardzo opryskliwy się zrobił pan doktor :( ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy do kompletu
Marysia wkrótce znajdzie nowego adoratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko...ona ma kosmiczne
powodzenie:-PTylu adoratorów nie ma nawet Miss World;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×