Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana i watpiaca

praca bez umowy

Polecane posty

Gość do asika 27
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
ja nie rozumiem jak mozna pracowac bez umowy o prace dłuzej niz 1 miesiac, nie martwicie sie tym ze pracodawca moze wam nie wypłacic pensji, ze nie opłaca składek ZUS, ze jak bedziecie miec wypadek w pracy to moze wam sie nic nie nalezec i ze wogole to jak zamierza wam pozniej podpisac umowe to co ? napisze ja ze wsteczna data? a gdzie badania lekarskie? dla mnie to jakies wielkie nieporozumienie, tym bardziej ze jak bedziecie chcieli zmienic prace to jak udowonicie ze macie lata praktyki bez zadnego papierka. według mnie trzeba walczyc o swoje a nie dac sie pomiatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
zanim mnie to nie spotkalo to tez sie zastanawialam jak mozna pracowac bez umowy a teraz widze ze to wszystko wcale takie rozowe nie jest. No bo jak moge zrezygnowac z pracy w ktorej robie to co przez cale zycie chcialam robic? Doslownie to jest pierwsza praca w ktorej czuje sie pewnie. Tyle ze z umowami jest roznie dziwnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka_1984
Ja pracuje w Stefczyku i na szczęści tu wszyscy od początku pracują na umowie o pracę. Ważne to jest, bo zawsze jakaś minimalna stabilność jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×