Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mklikaaa

Jaka patelnia najlepsza,,musze kupic

Polecane posty

Gość mklikaaa

Czy z Olkusza czy z Teflonu czy inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
bo zaraz cche isc kupic:( nie mam patelni w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tefala z teflonu
poteflonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza jest taka kupiona od Cyganów - ze stali czołgowej. Nie znam lepszej. Miałam i woka i patelnię pokrytą teflonem i ta cygańska została na dłużej :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, najlepsze patelnie mieli cyganie Ale teraz kupi się w sklepie porządną żeliwną patelnię, tylko, że drogo, teflon jest do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titanium2000
jest zeliwna, ciezka, no i drozsza w porownianiu z teflonowymi (koszt duzej to 250 zl) ale na prawde warto; nic sie nie przykleja, a czyszczenie 9wg wskazowek sprzedawcy) mozna ograniczyc do przetarcia szmatka; to jest z serii jaka uzywa sie u B.Dykiel w programie kulinarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo
Ojeny, nie myślałam, że to aż tak duży wydatek...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz wybierac patelnię to bez względu czy sie zdecydujesz na teflon czy na żeliwną- kup z pokrywką!!! ja wydałam 300 zł na tefala i nie pomyslalam o pokrywce... w rezultacie i tak korzystam ze starej, ale przykrywanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
mimo wszystko - tefal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko ********.....
ta która ma powłokę tytanowa ale te cholery są dość drogie ... mam taką patelnie i rondel . Rondel jest dla mnie najlepszy na swiecie nawet gotuje w nim bez wody niw wiem jaka to firma ...ale np.ruz na sypko w tym ...super wychodzi i daje proporcje wody 1 na 1 i jest extra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patelenka7
A ja tam bardzo sobie chwale patelnie i garnki Philipiaka . No i to ze mozna w nich smazyc nawet bez tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysion
Zeliwna ,miedziana , stalowa, nigdy z teflonem powloka teflonu pomalutku wedruje do naszego organizmu , rozumiecie panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka6523
Witaj.. dziś prawdziwych patelni cygańskich tak jak prawdziwych taborów już nie ma..długo szukałam i mam już trzy z powłoką kamienną..granitowe dają możliwość smażenia bez tłuszczu i robię to na nich bez problemu...dziś smażyłam naleśniki na najnowszym nabytku za 80pln http://alledom.pl/component/virtuemart/patelnia-o-20-cm-stoneline-ke-15846-marki-kela-detail?Itemid=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×