Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laila25

Gdzie kupic uzywane ubrania ciążowe w Warszawie?

Polecane posty

Gość laila25

moze ktos się orientuje, czy w jakimś ciucholandzie mozna dostać takie ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila25
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila25
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortilkam
na kabatach komis bobo na kenie ( numeru nie pamietam ale to tak na rogu ken i barzantari )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie we wszystkich wiekszych ciuchlandach zdarzaja sie w dostawach ciazowe ubrania, trzeba miec szczescie po prostu:) ja nigdy go nie mialam, za to siostra ma pare ciazowek wlasnie z takich sklepow. trafila kilka w duzym ciuchlandzie na wiatracznej,ale i na pl.hallera ponoc sa.szukajcie a znajdziecie;) no i zawsze mozna na allegro kupic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila25
na wiatracznej udało mi sie kupic ogrodniczki- co prawda nie ciążowe, ale na zapięcia po bokach, więc "rozwojowe". W żadnym jak do tej pory ciucholandzie nie udało mi się znależć nawet w nie moim rozmiarze ubran typowo ciążowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w KDT są czasami fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kdt
??? a jak cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy rondzie wiatraczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nic nie wchodzi
ja będę niedługo wystawiać na allegro;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki rozmiar
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A--
moze chcesz kupic nowa sukienke ciazowa ? ja kupilam i nie uzywalam troche za duza mi byla taka dl do kolan mniej wiecej na szelkach ( ogrodniczka) 60zl kupilam ja bo byla niedroga w porownaniu do innych ubran w sklepie ciazowym gdzie spodnie kupowalam:) jak cos to daj znac na gg:1272980 bede mogla zdjecie wyslac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laila25
mój rozmiar przed ciążą to 34, a teraz przytyłam z 8 kg i bedzie ze 38-40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetka80
Witajcie Mamusie :) te przyszłe i te obecne :) Ja niedawno też byłam w ciąży i doskonale znam problem znalezienia fajnych, modnych i niedrogich ubrań ciążowych. Nie chciałabym, by zostało to odebrane jako reklama ale jeśli jesteście zainteresowane nietuzinkowymi ciążowymi ciuszkami to sprzedaję wszystkie swoje rzeczy, które z pewnością nie będą mi już potrzebne oraz wszystko to, co mój brat przywozi z Irlandii (a są to rzeczy nowiusieńkie, z metką). Rzeczy sprzedaję na Allegro a mój nick to limetka80 - może znajdziecie coś dla siebie w mojej "po-ciążowej szafie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaa0609
witam. jestem w 3 miesiącu ciąży bliźniaczej więc powiększa mi się brzuszek z dnia na dzień jestem zainteresowana kupnem ubrań ciążowych typu spodnie, spódnice, sukienki, bluzki, tuniki itp.rozmiar 42-44 proszę o kontakt na maila raczkowskamadzia@gmail.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dacja
Jeśli nadal jest Pani zainteresowana ubrankami, zapraszam na moje aukcje: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2493304 Dużo ubrań w rozmiarze M. W najbliższych dniach dodam trochę ubrań, także rozmiar S, M, L i XL. Ubranka z reguły są nowe i w stanie idealnym, i po atrakcyjnych cenach. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronia86
Hej, ja kupiłam w sklepie internetowym, wypatrzyłam promocje i rzeczy z II gatunku. Tanie, nowe i fajne. Odbiór osobisty na Bemowie. adres to www.torelle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testorowa
Wielkimi krokami zbliża się, więc kolejna edycja naszej wymiany ubranek, ciuszków, łaszków czy jak chcecie tak nazwijcie. Przeglądamy swoje szafy i zakamarki domostwa. Zabieramy ze sobą wszystko to co nam tylko zawala już miejsce. Przynosimy na Ciuchowisko. Kładziemy na wspólną stertę a z przyniesionych przez inne osoby rzeczy wybieramy te które nam się spodobają. Zabieramy ze sobą tyle ile zdołamy unieść z tego co wpadło nam w oko. Spodobało się na wymianie - przekazujemy info znajomym, niechaj nas przybywa:) Rzeczy, które się ostaną zostaną przekazane, jak zawsze, potrzebującym. Wybierasz się na Ciuchowisko? Dołącz do wydarzenia na facebooku:https://www.facebook.com/events/424956190907572 Będą też z nami, jak zawsze wystawcy rękodzieła. Zgłoszenia o chęć uczestnictwa od wystawców przyjmujemy pod adresem mailowym ciuchowiskowymianaubran@gmail.com - na miejscu każdy wystawca dostanie do swojej dyspozycji stolik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vatalata
normalnie idziesz do centrum handlowego na Marywilskiej 44 i masz tam tyle sklepów z takimi ciuchami ze lepiej maz niech sie szykuje na noszenie toreb haha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylismy wczoraj tam... 3 sklepy może są? W jednym ceny powalajace a w dwóch kolejnych nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam do sprzedania sporo spodni i tunik ciazowych.Zainteresowane Kobiety zapraszam pod e-mail mraugddaa@o2.pl.Wysle zdjecia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×