Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lorinna

W jakich sklepach kupujecie buty

Polecane posty

Gość lorinna

i dodatki tzn torebki ,okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
buty - bata, czasem (od 2 lat chyba ju z nie) Deihmann, niekiedy tylko Prima Moda - ładne, ale szybko się niszczą, poza tym zawsze są super - trendy i expressowo wychodzą z mody. Ciekawe są też Mango, ale drogie... Uczciwie mogę polecić Zarę - jakość super, ktoje modne ale nie jednosezonoiwe... Okulary - tu lubię polsiego Reserveda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skierka
buty zalezy jakie...sportowe to puma , szpilki , sandałki itp. to Ryłko...ceny ok 200zł , a okulary to róznie teraz mam zamiar kupić w new yorkerze są super;)..a z torebką to sama mam problem bo włąsnie szukam jakiejś fajnej...DUUUŻej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mna to roznie bywa gdzie mi cos wpadnie w oko:) ostanio buty: aldo, stradivarius tu musze powiedziec ze choc ladne nie byly zachwycajacej jakosci;/ torebki: promod (ostanio szaleje za tym sklepem:):) h&m (mam jedna biala cudowana swietna i juz rok a nadal wyglada jak nowa) okulary: rzadko kupuje bo mi nie pasuja ostanio modne wielkie muchy i jestem krotkowidzem wiec kiepsko ale z optycznych to retro sa super:) dodatki: gdzie mi cos wpanie w oko:) kolczyki w promodzie ostanio mam kilka swiecidelek z new yorkera i kilka brazoletek z klimeksu jednak wole srebro wiec raczej u jubilerow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mango takie byly
przewaznie w Wojasie, nigdy sie na tych butach nie zawiodlam a leza mi na nodze jak zadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkktttttttt
buty- venezia; uwielbiam jednego dnia mogę tam nawet 4 pary butów kupić :-) torebka- panda, och....dobrze że ma zniżki okulary- raz do roku kupuję w jakims salonie optycznym, tylko nie vision express bo to ouszuści, polecam Armani- bo ma ładne klasyczne i Yves Sain Laurent....w tej marce zakochana jestem, a właściwie w ich okularkach.... biżuteria- kruk, bulgari, a ostatnio svarowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to chyba jakas
dziwna jestem, bo buty to kupuję w sklepach obuwniczych:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocilam z dubaju
ja ostatnoi na allegro tak piekne buty zakupilam ze nie trzeba zwiedzxac pol swiata by cos trafic ,trzeba poprosty szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ulubionego miejsca, zawsze patrze na buty a nie na nazwe sklepu, to samo z torebkami i dodatkami, choc musze przyznac, ze mam ich mnostwo z PRIMARKu, bo sa nieprzyzwoicie tanie i zawsze sie na cos skusze jak tam jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyki robi mi kolezanka :) (btw. fantastyczne kolczyki:P) torby gdziekolwiek, o ile potrzebuje. bo jak nie potrzebuje, to nie kupuje. omijam konsumpcje. a buty hmm. to zalezy. albo bardzo tanie bo i tak sie zdaza albo bardzo drogie. nie mam ulubionych sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobranocka 353
w lumpeksie bo mnie nie stac albo za 29 zl w takim sklepie ktory nawet nie ma nazwy-buty od 19-39 zl na sezon ale ci zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloriaa123
ja w deichmanie- modne, ladne wygodne- grarancja 2 lata i przyjmuja zawsze obojetnie co sie stanie- wiec mam buty na sezon po czym sie zepsuja i dostaje od nich kase na nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjoihoiph
dostajesz gwarancje na buty w deichmannie? dziwne, ja nigdy nie dostałam, nawet na 2 miesiace, a co dopiero na dwa lata. chyba, ze daja ja na odpowiednio drozsze modele :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×