Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyL

Polka w Londynie-zła reputacja!

Polecane posty

Gość zboczona starucha
Cytuję: " ciekawska. każdy niech pilnuje własnej d**y: to nie będzie musiał sie przejmować kiła, AIDS czy nie chciana ciąża mam kupele co lubi ten sport-ktoś tam mnie sie pytał a co ty na to--a co mnie to obchodzi ..jak lubi" Dziewczyno uściskałabym Cię za te słowa! To jest tak mądre że można by w konstytucji umieścić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnn
jestem w londynie wiele lat. Mam dobra opinie o polkach -sa fajnymi I pieknymi babkami. Najczesciej wiaza sie z polakami!!!! - przynajmniej w moim otoczeniu. Niemniej znam kilkanascie zwiazanych na stale, w tym jedna zwiazana z wlochem I druga zwiazana z arabem Wszystkie tworza udane zwiazki. ale zawsze trafia sie jakies k...wki. Facetom powiedzialbym tak - nie wiaz sie z kobitkom naduzywajaca alkoholu, a jezeli juz to nie puszczaj jej samej na imprezy - ZADNE. Potrafia pieprzyc o zaufaniu, a na tych imprezach pusz...ja sie nawet z waszymi kolegami !!!!!!!!!!!! Ja wyznaje stara zasade, ze kobieta moja moze isc sama do rodzicow, rodzenstwa I kosciola!!! A jezeli pozwalamy naszej pani samej wyjsce na impreze to badz pewny ze ci przyprawi rogi. Niektore panie maja jeszcze takie damskie spotkania w pabach. Nic gorszego. Te spotkania najczesciej koncza sie sexem niezobowiazujacym z nieznanym facetem. Spotkanie babskie sluzy tylko jako alibi!!! - to takie damskie tajemnice!!!! Pisze to , bo bylem swiatkiem dwoch takich wypadow. Poza tym jedna znajoma tez zdradzila mi ze to prawda. Zreszta madra kobieta zwiazana z mezczyzna nie lazi sama po imprezach I po knajpach pieprzac do swojego faceta o zaufaniu. Poprostu nie daje mu powodow do domyslow itp. Na szcescie te wlasnie madre polka sa w moim otoczeniu. Na 9 polek , jedna jest ta negatywna, to nizly wynik , prawda? Sa jescze dwie, ktore lubia sie dobrze wstawic, ale tylko w scislym gronie I pod okiem swojego faceta - to jeszcze rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Polki maja dobrą reputację. Sa piękne, madre i cholernie seksowne. Jak są zadowolone i szczęśliwe są super kochankami. Nic dziwnego, że faceci z innych krajów niezależnie od koloru się za nimi uganiają, to przecież "towar" pierwsza klasa. Marzenie każdego faceta. No może to stanowić problem dla nas polskich facetów ale cóż jak sie ma takie kobietki ... trzeba się bardziej starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam polki polki piękne to może są ale co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki nie stosują antykoncepcji stąd ich obawa przed sexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki w polsce były cnotkami na zachodzie do maszynki do ****awki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje autorko.Polki sie puszczaja nie tylko z arabusami ale tez z czarnymi i innymi kolorami.Ja sam nie wygladam na Polaka a raczej na wlocha lub francuza a mieszkam wlasnie tam-na wyspach juz od lat.Mialem sytuacje w ktorych wlasnie jakis murzyn czy arab opowiadal mi o swoich przezyciach z kobietami,o bardzo intensywnych nocach z seksownymi bialymi.Kazdy z nich twierdzil ze jak facet sobie chce ulzyc to Polki sa bardzo chetne i latwe.Jezeli widze biala kobiete z innego kraju z takimi jegomosciami to albo jest wstretna czyli gruba i brzydka albo z polswiatka.Polskie kobiety niestety nie.Widze nieraz ladne dziewczyny z czarnymi lub arabami.Gdy slysze juz ten ich"angielski"bez trudu rozpoznaje ze "rodaczka".Niektore widuje tu i tam i wiem ze Polki...Tak sobie zepsulyscie opinie a nas-facetow szlaf na to trafia bo przeciez to rodaczki.Czujemy do nich wielki zal.Wielu czarnych,arabow i innych na nielegalu dzieki.."Polkom"zostaje legalnie...Dosc powioedziec ze chyba ze dwa lata temu Anglicy lapali ich i sprawdzali...Okazalo sie ze na 10 czarnych 9 bylo...nielegalnie.Niestety Polki "po,agaja"im zostac w europie juz i tak opanowanej przez nich...Pozniej jeszcze jedna z druga sie cieszy i wyzywa od rasistow a sama nie wie ze ma ptasi mozdzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zboczona star***** Cytuję: " ciekawska. każdy niech pilnuje własnej d**y: to nie będzie musiał sie przejmować kiła, AIDS czy nie chciana ciąża mam kupele co lubi ten sport-ktoś tam mnie sie pytał a co ty na to--a co mnie to obchodzi ..jak lubi" Dziewczyno uściskałabym Cię za te słowa! To jest tak mądre że można by w konstytucji umieścić!"---to jest tak dennie glupie ze "trzeba by umiescic"tyle ze w podreczniku dla poczatkujacych idiotow.Jezeli nie rozumiesz ze KAZDY czy na wplyw na innych ludzi-to tylko wspolczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim otoczeniu tez jest kilkanascie pan z polski w przedziale 23-34. kazda ma swojego faceta I z tego co pamietam , jak byly swierze na obczyznie , nie uganialy sie za inna nacja. wszystkie sa raczej ok. tak jak tu ktos napisal, jedna czarna owca tez jest, Zgadzam sie z opinia, ze tragedja jest jezeli naduzywa alkoholu - wtedy sa takie latwe, ze faktycznie potrafia bzyknac sie w srod znajomych. Czyli poprostu nie nalezy wiazac sie z nimi, a jezeli juz to badz pewny ze ci bedzie przyprawiac rogi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lubie te co sie lubia wstawic. bo sa chetne na szybki numerek bez zobowiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola okocim spojrzeniu
Druga strona medalu jest taka że polscy faceci do przystojnych raczej nie należą:są łysi,bladzi,często mają braki w uzębieniu natomiast południowcy czy arabowie zawsze mieli powodzenie nawet wśród bogatych niemek i szwedek.Oprócz tego wielu polaków nadużywa alkoholu a jak sie narąbią to robią dużo szumu wokół siebie,klną,rzucają się do bicia przypadkowych osób i śpiewają piosenki kibicowskie.Wiele kobiet nie znosi takich zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno Uoólniac bo we wszystkich nacjach to się częso zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam Polki. Zaznaczam, że jestem Polakiem. Polki są gorące,seksowne, inteligentne, rozwiązłe, perwersyjne, piękne, czułe, kobiece, zgrabne. Reasumując idealne kobiety, żony, kochanki, matki, towarzyszki życia. Zepsute? Za to kocham je najbardziej, kolorowe życie gwarantowane. Moja żona jest rozwiązła i zepsuta jak dla niektórych do cna. Za to ją kocham. Hot, Hot, Hot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubi wypic to napewno lubi dawac. Teraz, szcegolnie za granica, z dala od najblizszych. A potem zreja te tabletki po fakcie, zeby w ciaze nie zajsc i dziwic sie ze nie moga miec dzieci? Kobieta , jezeli nie chce dzieci za mlodu i na dodatek lubi sie wstawic to pewne, ze chce eksperymentowac sexualnie!!!!! Pamietajcie mlodzi faceci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zepsute, bo zdala od rodzicow i rodzenstwa i tu sie nie chodzi do kosciola. I wcale nie mowie o tych co z roznymi nacjami sie zadaja lub sprzedaja, tylko o tych co rzklby ktos przykladnych pan domu. Oczywiscie nie wszystkie!!! Na szczescie jest cale grono kobiet ok. Ja rozpoznaje dosc szybko cichodajke I oto co ja charakteryzuje; - lubi sie wstawic ( wtedy mozna ja przeleciec w 5 min w toalecie na kolezenskiej imprezie) - odchodzi od stolu i wychodzi na papieroska papieroska z jakims uczestnikiem imprezki a chlopak czy tez maz zostaje w towarzystwie przy stole z goscmi ( tam sie nawiazuja rozmowy na ewentualne spotkanie) - lubi wychodzic na spotkania z kolezankami ( na takiej damskiej imprezce , najczesciej w pabie lubia uprawiac niezobowiazujacy sexik w toalecie i to z facetem, ktorego widzi pierwszy raz w zyciu!!!!!! ) - pojdzie sama do naszego przyjaciela i przyjaciolki i sie zasiedzi, wiec zostaje do rana!!!!! Nic gorszego, dlatego nie wierze kolega. To tak jakby dac jej zezwolenie na bzykanie z kim chce. Totez, jak widze tego typu laske, a mam na nia chec to korzystam, nie zastanawiam sie czy to laska kolegi, bo jak ja tego nie zrobie , to zrobi ktos inny. DLATEGO UWIELBIAM LONDYN, dlaczego w kraju nie sa tak chetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem nawet nie w tym ze sie łajdaczą lecz w tym ze robią to albo w najgorszych spelunach albo z typami z podklasy na których angielka by nie splunęła nawet ! Czyli obsługują sam dół społeczny Stąd fatalna opinia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabiajac 2200 funtow netto w londynie pracujac w biurze mam szanse wyrwac polke - kelnerke i regularnie ja ruchac? mam maleog kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugo sie zastanawialem, dlaczego panie to robia. Najpierw trzeba wiedziec, ze kobieta z natury jest nienasycona sexualnie i lubia sie puscic od czasu do czasu. A teraz sytuacja - w kraju musi sie trzymac pewnych obyczajow, bo rodzice, bo rodzenstwo, bo niedoszli tesciowie, bo rodzenstwo chlopaka czytez meza, bo znajomi z jednej czy drugiej strony, bo sasiedzi ( kazdy z tych grup moze JA zauwazyc) pomimo tego i tak idzie na boki. A tu za granica NIKT i NIC ja nie kontroluje, nikt i nic ja nie obchodzi, wiec co ma ja powstrzymac przed dawaniem - poprostu NIC!!! To dlatego tak latwo sie oddaja, dosc czesto w pobliskim otoczeni z kolegami swojego meza, czy chlopaka. I widze tez nagminne zjawisko, czym sa spotkania damskie w pabach w centrum londynu, bo tam nasze panie eksperymentyja z przygodnymi facetami w ''TOALETACH''. tak w toaletach szybki numerek. Jeszcze kolezanka kolezanke popycha w tym kierunku. O dziwo, pisze tu o paniach tak zwanych przyzwoitych, tych co w domu sa przykladnymi gospodyniami. Dla mnie LONDYN to miejsce gdzie nie ma moralnosci. Ale dzieki temu to i ja samotny moglem pouzywac szczegolnie z mlodymi naszymi poleczkami, poki jeszcze moge. Ciekawe doswiadczenia dla 57latka dziewczynki 23 - 26lat. Nigdy w zyciu nie spotkalem w POLSCE tak chetnych i tak pieknie jeczacych podczas wiadomo czego. Ale i tak lubie te nasze panienki. Szkoda mi tylko tych naszych frajerow panow co to maja ''zaufanie'' do swoich pan, jeszcze jak jej pozwala na samotne wyjscia. Ach, duzo by pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×