Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Za mundurem panny sznurem

Mundurki w szkole, kto za kto przeciw

Polecane posty

Gość zht
wreszcie ktos mądrze napisal kto nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w szkole mojego syna mają być obowiązkowe mudnurki od przyszłego roku, albo od nowego semestru. Założenie jest takie ze beda one wypozyczane dzieciom, wiec maja byc bezpłatne. Podobno szkola juz ma jakies dofinansowanie na mudurki. My jako rodzice mamy wybrac fasony. Tu http://www.hero-collection.com.pl/oferta/szkolnictwo-5 mają ciekawą ofertę. Wiec trzeba sie bedzie na cos zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co od razu mundurki ? Dzieciaki bardzo sie im sprzeciwiają, moja córka w 3 klasie musiała nosić mundurek do szkoły i pamiętam ciągłe wojny. Teraz, w tej samej szkole, ( chyba po doświadczeniu ) wprowadzili krawaty i apaszki od Bardelli, i syn mojej przyjaciółki nie ma z tym w ogóle problemu . Nie przeszkadzają tak dzieciom i wyglądają bardzo elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do końca się zgadzam z mundurkami w szkołach no chyba że będzie to koszulka i spodnie materiałowe na wzór szkół brytyjskich bo mój mundurek w gimnazjum wyglądał jak worek na ziemniaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście koszt całego mundurka to spory wydatek, zwłaszcza, że dzieciaki szybko rosną i niszczą ubrania.. Szkoła mojego syna zdecydowała się na jeden wspólny element - apaszkę lub krawat, to fajny element od razu identyfikujący ze szkołą, kupiliśmy je od firmy Bardeli. dzieciaki noszą je na apele i wygląda to bardzo elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ z tym spamem reklamowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdanie mundurki w szkole powinny być obowiązkowe niebyloby tej rewii mody za moich czasów były i nikt z tego problemów nierobil chłopcy granatowa bluza bialy kołnierzyk spodnie również w tym kolorze ewentualnie czarne ja jak pamiętam chodząc jeszcze do piatej klasy nosiłem krótkie spodenki zima również do tego grube bawełniane rajtuzy ,dopiero od szóstej klasy dostałem długie spodnie fak były inne czasy niebylo wielkiego wyboru odzieży co obecnie ale przykład z UK czy nielepiej dzieciak wygląda w takim mundurku niż w tych obcisłych rurkach czy w spodniach z opuszcoznym krokiem niemowiac jzu o fryzurze masakra jak na to patrze ale w większości to wina rodzicow ze niepotrafia zadbac owyglad własnych dzieci niestety co rok coraz gorzej i to bezstresowe wychowanie ale to już niemoj problem miłego dnia Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×