Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość JUSTYA_23

problem z zazdroscia o przyjaciela.........!!!!!!!!

Polecane posty

Gość JUSTYA_23

Mam 23 lata .... jestem zazdrosna o mojego przyjaciela..... On tez ma 23 lata znamy sie od 10 lat i jest super przyjacielem kiedys sie w nim kochalam ale to bylo jeszcze w podstawowce ale teraz juz nic nie ma .... on jest gejem i wiem o tym tylko ja jego kolega no i wlasnie jego przyjaciolka Alina ona jest taka sama przyjaciolka jak ja do niego niby tak sama nas traktuje ale tak nie jest jestem o nia zazdrosna nie lubie jej on otym wiem choc oststnio udaje ze ja lubie i jest ok ale naprawde tak nie jest.Nie wiem co mam zrobic nie umie tego dokladnie opisac ale np nikt o tymnie wie ze on jest gejem i tak sie smieja nas znajomi ze jestem zazdrosna o niego jako faceta ale tak nie jest wszyscy to widza ze on woli ja czasami czuje sie taka nie potrzebna tylko jak ma dola to jestem dobra i ostnio nasza przyjazn pomalu sie sypie tzn nie jest juz to co bylo kiedys np mam male tejmnice przed nim nie mowimy sobie wszystkiegoa tak na marginesie to jego rodzice bradzo mnie lubi i sie smieja ze wola mnie niz ta Aline a co najgorsze to ona mowi i tez udaje ze mnie lubi no bo jak dominuje i ma przewage to moze udawac ze jestem fajna itd wiem to glupie co pisze ale nie umie sobie dac rady z tym co mam robic np kiedys sie cieszylam na nasze wypady itd a teraz niezbyt w tym roku bylismy razem sami na wakacjach bylo super wiec sa tez fajna chwile ale jak pomysle o niej to.... prosze doradzcie mi co ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×