Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zosia_zosia

tajemniczy klient czy ktoś próbował?

Polecane posty

Gość shriti patni

nice article with lots of content.

 

 

 

https://technologymoon.com/technology-write-for-us/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anas raletta

good information about technology, hardly thank you.

https://technologymoon.com/technology-write-for-us/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakieś aktualne opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakieś aktualne opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Tez jestem ciekawa aktualnych opinii. Trzy czy cztery lata temu dorabialam sobie w ten sposób ale to nie byly duże pieniadze (np. 20 zlotych za wizyte), no i malo zleceń. Jak wyrzucili. jakis fajny punkt, to trzeba sie bylo spieszyć, bo chetnych sporo. Po roku ilosc zlecen diametralnie spadla i sobie odpuscilam.

Sama praca czesto taka "przy okazji" , bedac na miescie gdzies wstepowalam, udawałam klienta czy przy okazji robilam zakupy a w domu wypełniłam ankietę na ten temat.

Jakbym trafila znow na dobra firmę, to czemu nie

 Zawsze to pare groszy bylo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Firma milo net media - na początek trzeba założyć konta bankowe. Oni mają z tego prowizje - nie dajcie się nabrać ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakieś aktualne informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A zaległe pieniądze dostaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :).

MILO NET MEDIA - współpracowałam z nimi i było okey . Wszystko było tak jak należy , wypłata na czas , szkolenie ok a praca w ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Bielany

Pracowałam w różnych firmach jako tajemniczy klient, najbardziej mogę polecić MiloNetMedia we Wrocławiu. 

Nie miałam problemu z zaliczkami czy pomocą gdy jej potrzebowałam w trakcie robienia zlecenia

O innych firmach nie będe wspominać :/ naciełam się nie raz :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośććć

jak ktoś chce zarobić a sie nie narobić to milo net media polecam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja polecam. W moim przypadku współpraca przebiegała pomyślnie, wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE DAJCIE SIĘ WROBIĆ!!!!

Działają na programach afiliacyjnych, słabe strasznie tak wrabiać ludzi, płacą śmieszne pieniądze za masę roboty, sami zgarniają pewnie 2x tyle jak nie więcej, żałosne mówić ludziom, ze to testowanie produktów - pracują na ebroker partner i money 2 money. To można robić legalnie, prawdziwie i nie oszukiwać, skandal!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba firma sama pisze te pozytywne komentarze. U mnie nadal kasy brak. Już jakieś pół roku mija 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to nie Ty

Jestem w trakcie robienia projektów, nie mam się do czego przyczepić. Nie rozumiem niektórych komentarzy, dla mnie liczy sie,że dorobie do marnej pensji. Jestem zatrudniony w milo net media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Jestem zadowolona, na każdym etapie współpracy kontakt ok. Jestem studentką więc czasu mało na stałą pracę także dla mnie idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej N.

Cześć, 

Przeczytałem wszystkie 11 stron, i na podstawie własnego doświadczenia, faktycznie można zaufać Milo Net Media. 

W kilkunastu projektach brałem udział, i to jedyna uczciwa firma. Widzę, że wiele osób również ma takowe zdanie co i ja. 

Pozdrawiam,

Maciej N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie też wypłaty brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Milo media net, media net, PBR Media istotna opinia 🤨 wszystko to samo i te same osoby zmieniające nazwy firm tylko. W opiniach Google twierdzą że Psiuk był tylko projekt menadżerem i go nie ma wchodzimy w cdeig i kto właścicielem? Nawet nie dalej nazwa media net tylko strona zmieniona. Nowy projekt menadżer? Pan od PBR. Zapisałem się na szkolenie  i ciągle to samo trzeba zakładać konta najlepiej ankiety specjalne, jak spytałem czy mogę wejść z strony banku no nie lepiej z linku z prezentacji a w prezentacji link pierw pokazuje Comperie..... Ankieta? Jaka ankieta podpucha.... Dla pewności napisałem do banków czy mają współpracę odnośnie ankiet z milo media net oczywiście w mBanku pierwsze słyszeli..... Co za tym idzie świetna piramida do zarabiania na naiwnych. Wstyd..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie polecam pracy jako tajemniczy klient bo większość tych firm nie wypłaca pieniędzy lub kombinują jak by ci tu obciąć np.zamiast 50 zł dostaniesz 20 zł. Już lepiej iść na sprzątaczkę przynajmniej nikt cię nie zrobi w bambuko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILO KRK

Są straszne problemy z kasą, projekt zakończyłam w początkiem sierpnia, nie otrzymałam kasy za testy kartami do kont mimo ponagleń mailowych, końcem sierpnia dostałam info że zatwierdzone wszystko i końcem następnego miesiąca będzie wypłata.... Jest październik a na moje konto ani złotówka od nich nie wpłynęła... waham się nad zgłoszeniem oszustwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca dla oszustow

mnie tez oszukali i nie chca wyplacic wynagrodzenia a z firma brak kontaktu, zglosilabym oszustwo jest widze nas trochę zbierzmy sie i zglosmy na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca dla oszustow
Dnia 8.10.2019 o 11:28, Gość MILO KRK napisał:

Są straszne problemy z kasą, projekt zakończyłam w początkiem sierpnia, nie otrzymałam kasy za testy kartami do kont mimo ponagleń mailowych, końcem sierpnia dostałam info że zatwierdzone wszystko i końcem następnego miesiąca będzie wypłata.... Jest październik a na moje konto ani złotówka od nich nie wpłynęła... waham się nad zgłoszeniem oszustwa...

gosc milo krk odezwij sie podziałamy ja tego tak nie zostaiwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja krk

Proszę o zgłaszanie na policję oraz do banków i comperialead   ja zgłosiłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilne

jako co to zglosiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To nawet nie jest robota dla studenta bo na chleb ze smalcem nie zarobicie. Lepiej iść na sprzątaczkę albo do makdonalda na 1/2 etatu niż na tajemniczego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja krk

Jako wyłudzenia danych i do firm zgłosiłem żaden bank i camperialead nie współpracuje z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana osoba

Milonet media również mnie oszukało. Gość Ja krk : w jakijaki sposób to uzasadniłeś na komendzie? I co dokładnie mówiłeś w tych bankach?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualna opinia

Ta firma wyłudza dane osobowe, bo żadne firmy z którymi niby współpracują nie wiedzą w ogóle o co chodzi. (Sprawa z mojej strony zostanie zgłoszona na policję). Ludzie nie dajcie się nabrać. Nie dość, że będziecie musieli podawać swoje wrażliwe dane osobowe to jeszcze zostaniecie oszukani tak jak ja. Ja na całej współpracy jestem stratna ponad 100zł. (Do tego są mi winni 400zł). Już nie mówiąc o tym ile mam problemów z tego wynikających. Osób oszukanych jest masa i wszystkim radzę zgłoszenie sprawy na policję. A ludziom którzy są zainteresowani takowym dorobieniem sobie radzę nawet nie marnować czasu na tą firmę, bo tutaj ewentualnie Was oszukają na WASZE pieniądze.
Do tego jakby ktoś nie wiedział: umową o dzieło którą podpisuje się z nimi można ewentualnie się podetrzeć - nie podlega ona pod kodeks pracy czyli nie można ich zgłosić do PIP, ewentualnie do sądu pracy ale to chyba nie muszę mówić jaką ma skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja krk

Podałem prezentacje, podałem opinie banków i comperialead że nie współpracują i komentarze na Google oraz meile z jedną z ich pracownic 🙂 nie mówię już nawet o historii w BIK jaka sobie tworzymy przy ich zakładaniu kont. Druga sprawa ze się dowiedziałem że umowę zawarłem z jakąś Anita Zawadzka która z agencją badań nie ma nic wspólnego a z doradztwem działalności a w cdeig Pan przemyslaw Psiuk podaję się za właściciela firmy a nowy projekt manager z którym rozmawiałem to babka z biura z Wrocławia albo jakiś Krzysztof który też już był zglaszany także ładna maszynka myślę czy do knfu nie zglosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×