Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zosia_zosia

tajemniczy klient czy ktoś próbował?

Polecane posty

Gość gość
Nie działa strona istotna opinia.pl u was też? Wiecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelona1233
ja dzwoniłem do opiekuna i mają jakieś problemy techniczne... i ja z nim nie mam problemu zawsze mówi jak jest więc nie wiem jak wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku broniłam panel istotne opinie ale teraz mogę powiedzieć że to g****o naprawdę dla tych 300 zł się nie opłaca, chodzi im tylko o założenie kont bankowych oni mają za to odsetki a my jakieś marne grosze pierwsza próbną kampania się kończy i mówią że niestety nie widzą szansy na dalszą współpracę kolejne kampanie są wstrzymane do odwołania hahahaha można było się spodziewać, nie wiem po co było chodzić na drugi koniec miasta do tych wszystkich sklepów, no cóż błąd. Nie polecam, jakby ktoś się jeszcze zastanawiał i chciał odpowiedź na więcej pytań zostawcie maila w komentarzu napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam dostałem niedawno 450 zł... Nie wiem na co laska liczyłaś ze bedziesz dorabiac co miesiac? zarobilas to zarobilas nie szukaj wszedzie problemu ja tam uwazam ze wszystko jest ok kazdy ma swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na to liczyłam bo to mi obiecywali, mówili o dalszej współpracy. Heh ciekawe z której strony, to takie smutne że wszystko wstrzymane do odwołania ojejku biedni tylko szkoda że znów zatrudniają nowych. Wszędzie to zakładanie kont a banki teraz zmieniły wlascicieli nazwy i ups no trudno kasy nie będzie. Przecież to nie ich wina. Hahahahahahahahahaahahahahahahahahah. Co za szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panel-istotnaopinia.pl bankrutuje, zdziwieni? Osoby pracujące dostały nestepujacego maila: Treść: Dzień dobry, informujemy, iż z dniem 28.11.2018 z powodu wygaśnięcia umów z kontrahentami, portal panel-istotnaopinia.pl zostanie rozwiązany. Wszelkie rozliczenia, pytania, oraz inne sprawy związane z tą stroną internetową proszę kierować do powyższej daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli o co tak naprawdę im chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Istotna Opinia
Wykonałam ankiete w tej firmie NIBY wszystko WYGLĄDA OK , ale chyba Raczej NIE JEST OK - PODAWANIE SWOICH DANYCH I DANYCH OSÓB TRZECICH -po co ...? Teraz mam obawy Poważne obawy po co im te dane ...? Mało tego KASY od nich jeszcze nie widziałam na oczy - za to dostałam ciekawe powiadomienie... Od: Paulina Wilańska :: 2018-11-14 08:57:05 Ticket: ogłoszenie Dzień dobry, informujemy, iż z dniem 28.11.2018 z powodu wygaśnięcia umów z kontrahentami, portal panel-istotnaopinia.pl zostanie rozwiązany. Wszelkie rozliczenia, pytania, oraz inne sprawy związane z tą stroną internetową proszę kierować do powyższej daty. Jednocześnie informujemy, że wszyscy ankieterzy, którzy starannie dopilnowali swoich terminów związanych z pracą i wysłali ankiety na portalu zostaną należycie rozliczeni, gdyby jednak były co do tego wątpliwości proszę je kierować na któryś z poniższych adresów e-mailowych: paulina.wilanska@panel-media-net.pl patryk.dolubizno@panel-media-net.pl --------- Pozdrawiamy zespół panel-istotnaopinia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest napisane ze oni bankuruja?? haha ale sb dopisujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Panel Istotna Opinia
Panel istotna opinia - ZOSTANIE ROZWIĄZANY !!! Mi wystarczy taka informacja , nie trzeba być FENOMENEM ,aby się domyśleć po co to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Istotna Opinia
Firma zbyt długo na rynku nie zagościła !!! Istnieje od Grudnia 2017 r , dlaczego zostaje rozwiązany ...? Niezły przekręt - że niby nie mają punktów do sprawdzania -BZDURA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teżpracownik
ja tam pogadałem z moim opiekunem i mi wszystko ogarnął, wypłate juz dostalem zreszta sami napisali ze wszystkich rozlicza ... wszystkie informacje masz a wszedzie widzisz problem!! ogar....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakich punktów? ;DD ale zmyslasz laska... przez takich ludzi internet jest jaki jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że chcieli wyłudzić dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę sprawdzić co się stało z waszymi danymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ,że się dowiemy w swoim czasie - jakie były zamiary ...Miło było by się zaskoczyć MIŁO ;-) Dostać wypłatę i aby było wszystko w porządku bez jakiś zbędnych kombinacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Istotna Opinia
Jak mamy sprawdzić ...??? Co się stało z naszymi DANYMI I OSÓB TRZECICH...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem co możecie zrobić... może ich spytać? :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastrzec dowód i isc na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dostałam takiego maila, do czego mogą wykorzystać dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredyty konta bankowe pożyczki. Do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie wezmą kredytu bez dowodu, prawda? Nie chcieli skanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 8
Właśnie martwi mnie fakt - iż po sprawdzeniu ich działalności i tego czym się zajmują i co mają w ofertach jest informacja iż osoba główna która jest właścicielem tej firmy jest adnotacja iż może też udzielać Kredytów !!!??? Bardzo to interesujące bo to tak jak by prywatnie mógł udzielać kredytów ... CZAS POKAŻE CO Z TEGO BĘDZIE ... Najwyżej zorganizujemy Proces Zbiorowy , nic innego nie wymyślimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę sprawdzić wasze raporty big i Bik. A nawet włączyć usługę chroń pesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak dostalisce już swoje pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze ...? Czas już dawno minął - ani pieniędzy ani firmy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoniłam do Wrocławia. Rozmawiałam z jakąs panią . Wszystko ma być ponoć rozliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonił tam ktoś jeszcze lub pisał maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 8
A co oni mają powiedzieć ,że nie wypłacą...? No fajnie jak wypłacą , ja nie dzwoniłam , pisałam maila na którego odpowiedzi już nie dostałam - odnośnie zarobionych w tej firmie pieniędzy. Które miałam otrzymać już jakiś czas temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×