Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kallinka99

srebrne, złote buty- kicz czy trend?

Polecane posty

Gość germanistka amatorka
bo jesteśmy zdołowani ubogim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się podobają
:) i mam ponad 20 lat jakby co!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka amatorka
Powinnaś iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się podobają
dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskah
nibys- masz racje- takie kozaki akurat są odrażające...jakieś takie...wulgarne... ale delikatne złote czy srebrne letnie buciki mogą wyglądać całkiem ok w połączeniu z odpowiednimi letnimi ciuchami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka amatorka
Przepraszam! Pomyliłam wtedy topiki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się podobają
laskah----- zgadzam sie z Toba!! Te kozaczki sa wstretne ale to nie znaczy, ze kazde zlote buty sa brzydkie! Podobaja mi sie zwlaszcza zlote sandalki na szpilce, ktos wczesniej wkleil do podobnych link i klapki na lato np. japonki. Jak mam byc szczera to mnie bardziej odżucają wszechobecne cekiny i koraliki a nie złoty kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskah
dokładnie;) te baleriny obsypane cekinami, torby z masą świecących koralików..bleee latem bedzie mozna dostac oczoplasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wczesniejesze linki to tez ja wklejalam chcilam pokazac ze wszystko zalezy od stylu:) ladnych kozakow w kolorze srebra lub zlota na allegro nie widzilam wszystkie sa takie no wlasnie wulgarne... kiczowatre nie wiem jak to okreslic moze chodzi o to ze sa blyszczace i tak strasznie ptrzyciagaja wzrok nie wiem... ja tez nie trawie cekinow ale naszczescie w kolekcjach wiosennych ich nie widze wiec mam nadzije ze znikna:P:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuSuAn
Ja dzisiaj widziałam prześliczne balerinki w kolorze złota:) Odcień bardzo ładny, bo subtelny. Ja mam wszystkie buty w bardzo stonowanych kolorach czarne, białe, beżowe i jedna para czerwonych:) Mam ochotę zaszaleć w końcu jestem młoda i mam prawo;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sovnakuni
Złote i srebrne buty sa jak najbardziej ok i wcale nie tylko dla nastolatek. można znaleźć ładne srebrne i złote buty zarówno sandłki, balerinki jak i kozaki. Niestety złote kozaki kojarzą sie tandetnie i wieśniacko przez to jak najczęściej są prezentowane (czesto noszą je dziweczyny typu \"solary\", \"tipsiary\"..); no ale mogą wyglądać naprawdę fajnie (tak samo jak i niektore białe kozaki, które też niestety najczęściej można zobaczyć w tej wiejskiej wersji..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrrasem
To zależy do czego, jesli założysz takie buty do stonowanego ubioru, to będa wygladały rewelacyjnie. ----------------------------------------------------------------------------------- http://www.youtube.com/watch?v=F8ioQd6Vqeg&e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złote szpilki (kilka ładnych modeli widziałam na Eobuwie) są wg mnie ok. O ile dobrze się dobierze strój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fashion freq
Własnie też się zastanawiam czy sobie kupić czy nie, myślę że raczej bardzo drogich nie będę kupowała bo nie wiadomo czy w przyszłym sezonie się je założy. Znalazłam takie http://ptakfashioninspiration.tumblr.com/ i się zastanawiam czy nie ruszyć tam na shopping bo fajne rzeczy pokazują, ze mają. Ciągle biję się z myślami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię zbytnio błyszczeć, ale znalazłam zjawiskowe czółenka na koturnie z lakierowanym paskiem z tyłu. Krój sam w sobie jest bardzo prosty , ale błyszczący akcent na piecie dodaje im niepowtarzalnego charakteru. Okazuje się, że to jest najnowsza stylistyka wiosennych trendów . http://modana.com.pl/Czolenka-Y404-Silver-p31799

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same znawczynie ,a moze tak niech kazdy nosi co lubi i kiedy chce, bez wzgledu na wiek, troche luzu i poczucia humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne czółenka na bardzo wysokim obcasie – model 1504 08 – są naprawdę bardzo piękne i pasują do wielu stylizacji. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaGda88
Za złotymi butami nie przepadam. Także kojarzą mi się jako kicz natomiast srebrne to zupełnie inne bajka. Uważam, że są bardzo gustowne. Ostatnio kupiłam super srebrne czółenka w serwisie CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Serwis działa jako porównywarka cenowa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz bardzo wrocily do lask :) sama sobie zamowilam takie zlote na multu.pl na wesele i swietnie sie prezentowaly. klasa sama w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×