Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pryszczata 30 stka

30 lat i trądzik?!

Polecane posty

Gość Ania110
Naprawdę może pomóc krem Acne-Derm. Jest to krem o działaniu przeciwbakteryjnym i zwalczającym zaskórniki. Należy go stosować na początku jeden raz dziennie, a później zwiększyć stosowanie do dwóch razy. Jak dla mnie krem ma jeszcze jedną zaletę, miałam brzydkie blizny po pryszczach, a kremu używam już miesiąc i widzę poprawę, bo blizny są jaśniejsze i wyglądają estetyczniej. Naprawdę polecam, zwłaszcza, że nie trzeba wydać za niego fortuny bo kosztuje ok 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anti Acne Floslek, super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz bardzo czesto ludzie maja trądzik w wieku dorosłym, dobry krem ma termissa na wodzie termalnej na tego typu sprawy, udałabym się rowniez do dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapytać dermatologa o leczenie farmakologiczne w połączeniu z zabiegami laserowymi. Ja tak pozbyłam się trądziku, a mam 32 lata i długo się z nim męczyłam. Wizyta w Klinice Krajewski otworzyła mi oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A używałaś kosmetyków naturalnych? Im prostszy skład preparatu, tym łatwiej wyeliminować te substancje, które mają negatywny wpływ na skórę. Na https://www.womenshealth.pl/ znalazłam wiele porad, jak czytać skład kosmetyków, aby mieć pewność, że faktycznie są naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 29.11.2018 o 10:53, Gość gość napisał:

Polecam zapytać dermatologa o leczenie farmakologiczne w połączeniu z zabiegami laserowymi. Ja tak pozbyłam się trądziku, a mam 32 lata i długo się z nim męczyłam. Wizyta w Klinice Krajewski otworzyła mi oczy.

Długo trwała u ciebie taka kuracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Różne są sposoby na trądzik. Do stosowania zewnętrznego, zwalczające przyczyny od wewnątrz. Sporo na ich temat znajdziecie na blogu jakpozbycsiepryszczy pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz to chyba zaskórniki? Hormony zbadane? Często przy problemach z hormonami trądzik się pojawia. Poza tym poza retinoidami doustnymi na rynku jest szereg retinoidów w słabszym i mocniejszym natężeniu, które możemy stosować miejscowo na skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 14.12.2018 o 09:43, Gość gość napisał:

Długo trwała u ciebie taka kuracja?

Kilka miesięcy, nie pamiętam dokładnie ile. Ale ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie. Nie sugeruj się moim doświadczeniem tak bardzo, warto skorzystać z konsultacji u dr Krajewskiego, który jest bardzo dobrym dermatologiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 29.01.2019 o 14:43, Gość gość napisał:

Kilka miesięcy, nie pamiętam dokładnie ile. Ale ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie. Nie sugeruj się moim doświadczeniem tak bardzo, warto skorzystać z konsultacji u dr Krajewskiego, który jest bardzo dobrym dermatologiem. 

Jestem już zapisana na konsultację, wiem, że bez tego trudno ustalić leczenie. Jestem pewna, że zabiegi mi pomogą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazunia

Nic innego jak rozregulowane hormony, zacznij od wprowadzenia dobrej diety, należy pewne składniki wyeliminowac z jadłospisu. Tu masz fajnie dietę opisana http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazunia

Nic innego jak rozregulowane hormony, zacznij od wprowadzenia dobrej diety, należy pewne składniki wyeliminowac z jadłospisu. Tu masz fajnie dietę opisana http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Polecam tabletki ziołowe. Ja brałam Nonacne. Ale są też inne godne polecenia. Ważne aby sprawdzić skład. Polecam Ci wybrać któreś z tych 3: https://zyciebeztradziku.pl/tabletki-na-tradzik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam dr.Krajewskiego z Kliniki Krajewski, trafiłam do niego przez przypadek, ale bardzo się cieszę bo to jedyna osoba, która pomogła mi uporać się z niedoskonałościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie pomogła Dr Magdalena Datta Adamczak z www.lenartowiczclinic.pl najpierw  zrobiłam badania i przepisała leki doustne , po tym dołaczyła zabiegi peelingów medycznych do leczenia i  maści,  po 6ciu miesiącach jest bardzo duża poprawa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam Epiduo, Sevolium a poza tym witaminę b complex forte i laktoferynę 100mg. Należy też zrezygnować z nabiału, fast foodów a słodycze zastąpić owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na własnej skórze mogę potwierdzić magiczne działanie oleju z konopi w walce z trądzikiem. Próbowałam różnych drogich i tanich kremów (ba! nawet antybiotyków zaleconych przez dermatologa) ale po namowie szwagierki postanowiłam wyrzucić wszystko i zastąpić moje kosmetyki olejami. Postawiłam na olej z konopi, z pestek malin i jojoba ale tym najważniejszym był olejek z konopi z CBD używałam 5 %   Oczekiwanie na efekty zajęło sporo czasu ale dziś po roku stosowania moja tłusta cera z tysiącem niedoskonałości stała się cerą normalną bez żadnych (!) wyprysków i przetłuszczających się miejsc.
Dodatkowo jestem atopikiem i aktualnie zaczynam przygodę z maścią konopną 24% Retter (do tej pory używałam naturalnych balsamów ale w okresie nasilenia alergii nie dają rady utrzymać skóry w dobrej kondycji)  Maść zaczęła działać po 3 dniach stosowania zmiany zmniejszyły się o 20  %   cena też rozsądna bo 36,90zł dostałam maść i olejek kupiłam  w sklepie Konopna Farmacja Poznań ale mają też tą maść online  konopiafarmacja pl
P.S.
Co najśmieszniejsze dermatolodzy odradzają używania olejów bo "zapychają" skórę i pogarszają stan. Bzdura... dobrze dobrany olej może zdziałać cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trądzik w tym wieku raczej jest spowodowany niewystarczającym oczyszczeniem cery (mnie wypryszcza intensywnie, jak więcej czasu spędzam na ulicy - spaliny albo gdy jest duży smog). Ostatnio kupiłam nowe maski do twarzy z Organique - są trzy i i mają właśnie dokładnie oczyścić skórę z zanieczyszczeń czy sebum i jeszcze ją nawilżyć. Maski dostałam w czwartek, zrobiłam dwa razy cały zabieg i czuje, że skóra jest naprawdę fajnie odżywiona i oczyszczona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się pojawiają zmiany trądzikowe w tym wieku... nawet myślałam o lekach od dermatologa ale kupiłam sobie wcześniej krem na niedoskonałości Keracnyl PP i widzę poprawę. Stosuję codziennie rano, łagodzi stany zapalne, podrażnienia, reguluje nadmiar sebum. Wyprysków mniej się pojawia. Pozytywnie mnie zaskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×