Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pryszczata 30 stka

30 lat i trądzik?!

Polecane posty

Gość gość
Trądzik to nie tylko problem młodzieży.Mnie wysypało po urodzeniu dziecka.Ale zanim zdecydowałam się na branie antybiotyku wypróbowałam tabletki IQFACE.I był to świetny pomysł pozbyłam się trądziku.Teraz raz na jakiś czas wyskoczy mi mały pryszcz ale nie ma dramatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę: ww.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niankins
Jeśli to t.różowaty to spytaj lekarza o Rozex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozex, tylko jak już Metronidazol z Jelfy. Substancja ta sama w większym stężeniu (więc leku używa się mniej) a cena niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę: www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozex to sprawdzony lek, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***ex, spamerska szmato! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie znajoma załatwiła ten problem [ chyba raz na zawsze ] aerozolem od Lavylites. Działa natychmiastowo, 2 czy 3 dni i po problemie. Więcej tu - www.lavylitesbiznesbiznes.webnode.com Strona nie za bardzo mi się podoba, ale opisany produkt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam się w końcu na kurację izotretynoiną i...już po 3. tygodniach WSZYSTKO mi zniknęło! Teraz bardzo żałuję, że tak długo zwlekałam z decyzją o podjęciu leczenia, ale lepiej późno niż wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sqqqq
Opis o mojej cerze pół roku temu: wiek 24 , trądzik wokół zuchwy, brody. błędy: nowe kosmetyki z niskiej półki tylko pogarszały stan cery , stosowanie równiez kosmetyków do cery suchej , a mam mieszaną ! Rady: jeżeli masz taki stan twarzy jak ja pół roku temu to spróbuj: iść do kosmetyczki na jeden zabieg.. tak jeden.. i niech sobie gada że trzeba więcej.. ale jeden zabieg to już dużo bo: oczyszczasz, odblokowujesz i kosmetyki lepiej chłoną. Następnie stosuj tylko kosmetyki apteczne, głownie krem nawilżający. Nie rób peelingów, oczyszczaniu żelami itp. zwłaszcza niczym z tych chemicznych rzeczy. Twarz oczyszczaj płynami miceralnymi , oczywiście wszystko dla odpowiedniego rodzaju Twojej cery , minimum używania wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma ma 40 lat i walczy z trądzikiem smarowała różnymi maściami płynami, tydzień spokoju i znowu pojawiają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genaiSa
Mi się wydaje że to trądzik różowaty. Lekarz przepisał mi na tę chorobę Rozex. Leczyłam się 2 miesiące i po wszystkim polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega dobry lek na taki rodzaj trądziku (rozex), też myślałam ze mam już pryszcze za sobą a tu beng 33lata i wysypało mnie na całej buźce. Kilka tygodni i będzie po sprawie ale trzeba stosować dokładnie tak jak każe lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry, tylko po co za niego przepłacać? Metronidazol z Jelfy to to samo, a wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosneks
Ale w tym nie ma zaskoczenia - to problem dotyczący wielu ludzi. Jeśli mam sugerować konkretny środek, jaki faktycznie pomaga, to będzie nim aplikator na wypryski HB, naturalny kosmetyk - i wam pomoże, musicie tylko odpowiednio do tego podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnna
ja probowalam miliony sposob i kilku dermatologow i nic tylko stracony czas i pieniadze, a pomoglo mi bardzo proste rozwiazanie na ktore sama przez przypadek sie natknelam, zaczelam stosowac tabletki na bazie naturalnej, widocznie czegos mi bylo brak skoro zaczely one tak szybko i efektownie dzialac, moge z reka na sercu polecic tabletki Derminax kazdemu na kazdy rodzaj tradziku bo miedzy moimi znajomymi rowniez dziala :) dla zainteresowanych- warto poczytac- http://www.dermi-suple.pl/ pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penksa
Z tych informacji, które się pojawiły potwierdzić mogę jedynie tyle, że to aplikator na wypryski Hildegard Braukmann rzeczywiście działa. Diametralna przemiana u mnie nastąpiła., skóra wygląda lepiej, nawet zaczerwienienia nie pozostały. Ogólnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka32
To, że masz wypryski na twarzy nie oznacza wcale, że jest to trądzik. Jeśli martwi Cię stan Twojej skóry skonsultuj się z dermatologiem. Tutaj masz specjalistów z Warszawy http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/dermatolog/warszawa/ursynow/ . Myślę, że dermatolog będzie potrafił postawić diagnozę i zaleci odpowiednie środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunny39
To jest ewidentnie trądzik różowaty. Ja wyleczyłam coś takiego Rozexem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketoszan
Aplikator na wypryski HB rozwiązuje problemy, tylko to wszystko musi być systematyczne. Naturalne kosmetyki dają radę, odmieniają cerę, ale też wymagają odpowiedniego stosowania. Tylko tak przywrócicie sobie normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habateks
Stosuj przez pewien okres aplikator na trądzik HB. Przywrócisz skórze zdrowie w ciągu kilku tygodni. Nie twierdzę, że natychmiast będzie idealnie, bo to nie jest możliwe, ale jednak po czasie zmiana powinna być spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie trądzik może mieć kobieta w każdym wieku - zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach wszelkie zanieczyszczenia strasznie uwrażliwiają naszą skórę. Na trądzik są różne sposoby. Ja osobiście polecam wizytę u kosmetologa - są zabiegi z wykorzystaniem lasera, które niwelują trądzik. Dzięki temu pozbędziecie się problemu na zawsze, jeżeli będziecie dbały o swoją skórę, oczyszczały ją (to bardzo ważne) i pielęgnowały. Ja pozbyłam się tego problemu właśnie dzięki laseroterapii w Klinice Anna Pikura we Wrocławiu - to nie był jeden zabieg tylko kilka, ale po jakimś czasie - skutki były zniewalające. Polecam wam dziewczyny. Dbajcie o skórę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amiolka
Na laser nie każdego stać, a qcera jest tania i bardzo skuteczna, więc raczej warto wypróbować najpierw krem, który zadziała w stu procentach i nawet spłyci powstałe juz blizny. Dla mnie pomógł, znam kilka osób które też sceptycznie podchodziły do tego typu leczenia a teraz nie mają ani jednego pryszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looouisejana
WSPÓŁCZUJE!!! Masakra, nie wiem jakbym się czuła na Twoim miejscu... Mogę Ci polecić krem o 100% naturalnym składzie, z którego korzystam - Niszcz Pryszcz. Mi się udało uniknąć dermatologa :). Mam nadzieję, że na Ciebie też tak podziała! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortniks
U mnie rozwiązaniem jest aplikator na wypryski HB - to w zasadzie dzięki niemu doprowadziłam cerę do normalności. Wszystko dzialo się stopniowo, ale docelowo ta cera wyglądała jak powinna. Powiedzmy, że udało się w krótkim czasie dać dużą zmianę, bo już po kilku dniach niektóre pryszcze znikały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za każdym razem ten sam aplikator na wypryski HB radzę. Jeden z niewielu takich produktów, które rzeczywiście dają fajne i szybkie efekty. U mnie ta zmiana nastąpiła mega szybko i teraz ta cera wygląda doskonale. Ale niczego z dnia na dzień zrobić się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sugeruję przede wszystkim aplikator na wypryski HB - powiedzmy, że dzięki temu można mocno i totalnie odmienić sytuację w krótkim czasie, do tego stopnia, że nie pozostaną wam żadne ślady, a cera zacznie wyglądać normalnie. Takich efektów nie da się uzyskać z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim systematyczne stosowanie aplikatora na trądzik HB - dużą zmianę to daje, pozwala dosyć szybko poprawić sytuację, a przede wszystkim ta cera wygląda naprawdę zdrowo i naturalnie. Nad tym wszystkim mocno się napracowałam, ale jak dotąd nic mi już nie wróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trądzik u dorosłych staje się coraz powszechniejszym zjawiskiem. Można z nim walczyć z pomocą odpowiednio dobranych peelingów chemicznych wraz ze wsparciem ze strony właściwej pielęgnacji domowej. Jednak podstawą do wdrożenia wszelkich działań jest bezpośrednia konsultacja. Pozdrawiam Abigail Laskowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×