Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość riverina01
Julla, napisz proszę, czy coś zmieniłaś w diecie? Bo ja nie mam na to szans, jem tak jak wcześniej 3 posiłki, mam taką pracę w terenie, że to szczyt regularności, a ostatni jem ok 18 jak wracam do domu. Z tego, co napisałaś wynika, że jednak czas jest potrzebny, ale moze przy moim trybie nawet zioła nie pomogą? Czy jesz te jabłka? I czy jak spada waga, to rzeczywiście spada i widać to na ciele? Schudłaś bardzo dużo, jak wygląda skóra - brzuch, uda, buzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111eee
a jam 62 - jak myślicie czy mnie też pomogą te zioła. Napiszcie proszę czy dobrze się po nich czujecie, czy nie podnoszą ciśnienia i nie powodują biegunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111eee
kobietki może mało , a może wcale was w moim wieku nie ma , ale proszę powiedzcie jakie macie doświadczenia te trochę gorsze z tymi ziołami. Bo mam " trochę " do zrzucenia, ale nie chcę ryzykować zdrowiem. Stosowałam dietę Dukana i lepiej nie mówić jak na tej diecie ucierpiał mój organizm. Nie polecam. Mam niedoczynność tarczycy więc - no cóż lekarze twierdzą , że jak tsh jest w normie to nie ma problemu - ja wiem swoje. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiłam już 1 paczkę ziół, a waga stoi. Mam jeszcze 1 zobaczę, czy coś się ruszy. Jest tyle sprzecznych wypowiedzi, że nie wiem w co wierzyć? Jak do tej pory, to efektów nie widzę, na mnie nie działają. Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riverina01
111eee moge Cię uspokoic,że te zioła nie podnoszą ciśnienia na pewno, czuję sie po nich dobrze. Początkowo jest bardzo dużo wypróżnien, ale to ze 2 pierwsze tygodnie.Przez 3-4 dni bolały mnie jelita, ale moją córkę bolą do dziś , czyli po dobrych 3 tygodniach. Czyli każdy reaguje indywidualnie. Za to znikł nam cellulit zupełnie. U mnie po 4 tygodniach moze 1,5 kg mniej, brzuch mniej wzdęty i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię lody no i co?
ja wcześniej wyczytałam że zioła tybetańskie w pierwszych dwóch miesiącach oczyszczają organizm z toksyn i złogów czego efektem są częste wizyty w ubikacji i bóle jelit.dlatego szybciej i w pierwszej kolejności ginie nam cellulit niż te kilogramy.cellulit bowiem powstał u nas w wyniku toksyn z niezdrowego jedzenia i najpierw aby schudnąć organizm musi się oczyścić.ja tez w pierwszym miesiącu schudłam tylko 2 kg ale też zobaczyłam szybciej duży zanik cellulitu który przedtem miałam.piję zioła już czwarty miesiąc.kilogramy zaczęły u mnie ubywać pod koniec drugiego miesiąca.aktualnie mogę pochwalić się zlikwidowaniem na moje oko 80procent cellulitu oraz 11,5kilogramów.miłą niespodzianką jest to że skórę mam dużo lepszą i paznokcie.uważam że te zioła są zdrowe i dobrze działają na człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta z Piły
Zaczęłam od 10.06. Minęło 34 dni jak grzecznie i dokładnie przestrzegam każdego dnia. Dzisiaj ranne ważenie przed prysznicem po wypróżnieniu pokazało że schudłam 6,3 kg. Mój cellulit na pośladkach jakby mniejszy, mniej widoczny. Wypróżnianie unormowało się z 5-6x na 3x już tydzień temu. Podoba mi się ta metoda. Zamawiam jeszcze na 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalo
zachęciły mnie wypowiedzi osób stosujących zioła tybetańskie. Mam sporo do zrzucenia. Bardzo prosiłabym o namiary na sprzedawcę tychże ziółek. Mam problem z przebiciem się przez stronę www.ziolatybetanskie.com. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riverina01
Na stronie podany jest kontakt telefoniczny do pana Krzysztofa, możesz porozmawiać i tak zamówić. Ja zamówiłam drugą porcję na 5 tygodni, mimo, ze wynik po miesiącu nie jest rewelacyjny, ale mam nadzieję, ze tak jak u niektórych wymaga to więcej czasu. W każdym razie, gdybym teraz przerwała kurację, to na pewno mogłabym tę metodę skrytykować, ale pan Krzysztof i niektore osoby na forum mówią, ze to naprawdę wymaga czasu i cierpliwości, więc na to liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka666
Sorki,! ale ja nie mogę znaleźć strony ani numeru do tego Krzysztofa. Dlatego piszę bo nie dopytałam koleżanki z pracy a Ona aktualnie na Maderze i nie chcę jej d... zawracać. Proszę o namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łykajcie tych tabletek. To trucizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111eee
telefon 48 728 793 068 - a to nie są tabletki tylko zioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka z łodzi
Hejka wszystkim jak idzie wam odchudzanie ,kurde jestem trochę załamana kończę już 2 opakowanie i tylko 7 kg mniej nie wiem co robić chyba zrobie sobie kilka dni przerwy i znowu zaczne pić mam 158cm i waże 86kg masakra a chciałabym zjechać do 74 kg ćwicze i teraz od 4 dni masuje sie bo kupiłam masażer mam nadzieje ,że cos pomoże bo trace już nadzieje na to ,że schudne dodam ,że mam już niestety 40-tke w tym roku. Jak któraś z was ma podobnie do mnie niech napisze coś. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riverina01
Kaśka z Łodzi, pewnie czytałaś wcześniej, ze panie piją te zioła po 4-6 miesięcy, zeby zrzucić kilkanaście lub kilkadziesiąt kg. Ja to mogę Ci tylko pozazdrościc, bo u mnie po 5 tygodniach ciągle jest spadek tylko 1-2 kg, zupełnie nic nie widać. kupiłam sobie zioła na 10 tygodni, piję i czekam. Tez jestem troche podłamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegiRegi
Po 3-tygodniach u mnie wynik utraty wagi -3,5-kg, nie ma rewelacji za te pieniądze, ale no i choć to dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegiRegi
O przepraszam pomyłka bo -4,5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00-37-w-wa
Minely 3-miesiace picia ZT schudlam 10,7kg co bardzo cieszy i naprawde polecam ziola tylko trzeba byc wytrwalym i nie oszukiwac siebie samego bo to sie zemsci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riverina 01
00-37 A co masz na myśli z tym oszukiwaniem siebie? U mnie po 6 tygodniach ciągle nic- załamka. Nie stosuję żadnej diety, ale się nie opycham, robię wszystko zgodnie z opisem, nie wiem, o co chodzi- piję te zioła, ale tracę juz nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia2000
Chciałabym więcej ale...... No to u mnie jest całkiem dobrze. Po ponad dwóch miesiącach schudłam prawie 9kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia2000
Kajo.... ja tam właśnie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjanka
Z powodu rozpoczętego urlopu na morzem zrobiłam sobie przerwę na 3,5 tygodnie. Piłam zioła przez 4 miesiące a efekt w postaci 15kg całkowicie mnie satysfakcjonuję. Wróciliśmy z knajpki a od rana znowu na plażę. Pogoda cudowna a ja wbiłam się w kostium o dużo mniejszy rozmiar. Po powrocie mój plan to jeszcze 6kg do 26.10. to data wesela mojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zamówiłam sobie zioła i odchudzam się z nimi od czerwca. W sumie zaczęłam odchudzanie od 15.06.2013 r. i dziś na wadze 63,2 Moja waga startowa 70,0.Więc ten specyfik na prawdę działa. Oczywiście odmawiam sobie niektórych produktów żywieniowych i jest ok. Czuję się dobrze i lekko.Mój cel to waga 57.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2
Dziewczyny ja naprawdę nie wiem czy to zasługa tych ziół czy tego że jak je piję to zaczęłam dużo jeść mniej ale ja schudłam w trzecim miesiącu aż 7-kg a łącznie razem to już będzie 11-kg. Nie mam żadnych skutków ubocznych co mnie cieszy. A nadmierne czyszczenie jakie miałam w pierwszym i drugim miesiącu pod koniec drugiego ustabilizowało się i do toalety chodzę teraz 2 no czasami 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1000
Tak czytam wasze wypowiedzi i powiem że wam zazdroszczę tak szybkich efektów chudnięcia.:/ Taniej to innym wychodzi. U mnie przez pierwsze 2 miesiące nul.:( Dopiero w trzecim schudłam 5 no i w czwartym który się kończy 6,5.:) Ogólnie jest OK powiem nawet że bardzo:):), ale zawsze to dużo drożej wychodzi niż co u niektórych jak widzę.:( I to mnie wnerwia bo te ziółka nie są tanie a powiem nawet że cholernie drogie bo ja wydałam już ponad 1000 zł a inni dużo mniej a efekt mają taki sam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula1000 to ile ty schudłaś w sumie przez te czterymiesiące ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1000
Tak dokładnie do dzisiaj tz10.08.2013 to 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernaka
Ja już miesiąc piję zioła tybetańskie. Waga spadła o ok. 6 kg. Niestety ale teraz mam okres i jakoś zwariowała ta moja waga tzn, trochę przytyłam, ale to podobno normalne przy okresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mi też jak tobie kiedy mam okres to waga skacze +_ 1,5 kg. Ale ogólnie mogę pochwalić się sukcesem że po 2,5 miesiącach 9,5 kg mnie ważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×