Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość BognaM
Ja te zioła zaparzam sobie rano w termosik 5 porcyjek na cały dzień. Piję przed posiłkami nie musząc za każdym razem bawić się w zaparzanie. Według tego co wyczytałam to zalecają zaparzać 2 czubate łyżeczki na porcję. Ale miałam problem bo mnie bardzo czyściły. Po rozmowie ze sprzedawcą teraz zaparzam 1 płaską łyżeczkę na porcję i jest dużo lepiej no i fajnie bo na dłużej wystarczą. Tylko teraz nie wiem czy nie osłabię efektu chudnięcia. Na razie po nieco 2 miesiącach 7 kilogramów mi ubyło. Jak wcześniej napisałam nie wiem jak będzie teraz po zmniejszeniu stężenia płynu. Nie mam jednak wyboru bo moja praca nie pozwala na tak częste przebywanie na tronie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam i jestem w gronie optymistów ziół Tybetańskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie mija tydzień. U..ooo konkretne są. Te zioła mają na mnie bardzo mocne działanie. Pierwszy raz piję coś tak mocno działającego na mój organizm. Duży pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra44
do zakupu ziół tybetańskich zdecydowałam się po kilkukrotnym usłyszeniu ciekawej reklamy w RMF. potem naczytałam się o nich i ich działaniu no i zamówiłam pełną kurację na 2 miesiące. nie chcę stosować szkodliwej chemii a te zioła mają być całkowicie naturalne i zdrowe. co do efektów to zobaczymy za 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riverina001
zioła są super zdrowe i super naturalne, mają tylko jedną wadę- poza przeczyszczaniem kompletnie nie działają. No i są cholernie drogie. Oczywiscie jesli liczysz na gwarantowany zwrot pieniędzy- to nie ten adres- tu gwarancja nie działa, tak samo jak te oszukancze zioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riverina001
Od tygodnia biorę Adipex!!! i już schudłam 9kg. To jest super środek a nie oszukańcze Chińskie zioła. Inny środek Alli!!! też jest super bo bierze go znajoma i też ma super wynik bo po 2 tygodniach 15kg schudła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć jestem nowa na tym forum ale ja już mam za sobą picie ziół tybetańskich i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z efektów kuracji nie wiem co będzie później ale na razie schudłam 10,5kg i czuje się dobrze .moja koleżanka od której się dowiedziałam o ziołach tybetańskich też skończyła picie ziół ale 2 tygodnie temu i nic jeszcze nie przytyła tyle tylko że je tak samo mniej jak w czasie picia ziół. ona usłyszała o tych ziołach z reklamy w radiu rmf. obie jeszcze przed świętami chcemy powtórzyć kurację dwumiesięczną. buziaki życzę takich samych efektów i zadowolenia jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz, ale nie wierzę, ze te entuzjastyczne wpisy. Sama osobiscie znam 3 osoby, w tym 2, które piły zioła przez kilka miesięcy i nic , ale to nic nie schudły i poza bólem brzucha i biegunkami nic nie było. Wyrzucone pieniądze. Ciekawe, że jak ktoś wpisze jakąś krytykę, to od razu pojawia sie, ze ktoś schudł niewiarygodnie dużo. Jak przy jagodach acai z reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riwerina
Od pół roku wpisuję pod tym nickiem ( z różnymi cyframi, gdyż jakis bałwan podszywa się ciągle pode mnie i nie mogę użyć nicku w tej samej formie drugi raz) swoje doświadczenia z tymi ziołami, które są absolutnie bezskuteczne, a na dodatek sprzedający okazał się zwykłym naciągaczem, ponieważ ciągle wmawiał mi, ze zioła na pewno zadziałają, przez co kupiłam 12 paczek, a jak przyszło do zwrotu pieniędzy, to okazało się, ze gwarancja to tylko chwyt reklamowy.Ostrzegam, że jest taka sytuacja, jednocześnie piła te zioła moja córka i moja koleżanka z mojego polecenia i żadna nic nie schudła, tyle co na początku po tych biegunkach. Tyle, ze one znacznie szybciej zrezygnowały. Jednocześnie oświadczam, ze żadne wpisy dotyczące alli lub adipex nie pochodzą ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riwerina
Ale jednocześnie chcę dodać że zgadzam się z tym że Alli jest OK. Wszystkie moje koleżanki które brały schudły po 20Kg!!!!. Oświadczam ja też schudłam już dużo około 16kg. Tylko Alli a nie jakieś tam głupie zioła tybetańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gronia40
Cześć wszystkim. Czytam wasze opinie no i gratuluję. Postanowiłam dołączyć do was i skusiłam się na zioła Tybetańskie zaczynam od jutra. Dziewczyny trzymcie za mnie kciuki. Chce bardzo schudnąc bo już w nic się nie mieszcze i nie moge na siebie patrzec i nawet ostatnio nie spotykam sie ze znajomymi bo mi wstyd. Tak zle to jeszcze nie bylo. Fajnie ze jest takie forum. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gronia40- następna naiwna- powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tych ziółkach schudłam do dnia dzisiejszego 8 kg ale mam ciągłe przeszkody....rano zjadłam jaja na twardo z warzywami, do pracy jabłko i wasa na przegryche, a tu!!!! znowu urodziny i 2 kawałki ciasta zjadłam. Niestety pod wieczór byłam głodna pomimo tylu słodkości. Nie mogłam odmówić-zbyt male grono było zaproszone na degustacje usmiech.:) Jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grupcia
I się ruszyło. Jest 101. Do wagi dwucefrowej muszę poczekać jeszcze z tydzień. Myslałam,że będzie szybciej. Choć nie mogę narzekać - 5kg w 20 dni. Zaczynam się obawiać, że za szybko lecę. A czuję się wspaniale!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spicegirl
Grupcia. Co? 5 kg w 20 dni to rewelacyjny wynik, zazdroszczę bo u mnie po 70 dniach tylko niecałe osiem. Zostało jeszcze 5 a myślałam że do Sylwestra zdążę a tu chyba dopiero na koniec stycznia. Jeszcze raz gratulacje Grupcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez te ziola moja mama by sie przekrecila,w skladzie jest amfetamina ktora powoduje zanik glodu .mame wywiezli w ostatnim momencie do szpitala. lekarz zdiagnzowal odwodnienie i zawal. lekarz powiedzial ze znachorstwo i ludzie zarabiajacy na tym kase powinno sie zamknac. mama w koncu poszla do apteki tak jak kazal lekarz i kupila Alli. po miesiccu schudla 15kg. a te gowniane tybetanskie tabletki z amfetamina wyrzucila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grupcia
Do spicegirl - Przepraszam długo mnie tu nie było. Wiem wiem że to super i tez bardzo się cieszę. Przecież tylko KOKIETUJE ! Sprostowanie tego że po 20 dniach ale żebyś dobrze mnie rozumiała to liczę to po pierwszym miesiącu. Cieszę się tym bardziej bo pierwszy miesiąc był cholernie trudny i przyznaję że byłam załamana. A jak u Ciebie? Napisz czy stosujesz dodatkowo jakąś dietę.? A jak z Twoją aktywnością.? Czy dodatkowo wspomagasz się czymś jeszcze.? Trzymam za Ciebie i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 39
Stanęłam na wadzę dzisiaj po obudzeniu i widzę że ważę 7,7 kg mniej. Piję Z T od dwóch miesięcy a dokładnie 72 dni. Jestem zadowolona z tego ubytku wagi oraz z tego że często chodzę do wc a miałam z tym problem wcześniej. Czułam się bardzo często ociężała i obolała. Często bolała mnie głowa. Teraz jest całkiem inaczej i to bardzo fajnie. W swoim jedzeniu nic nie zmieniałam. Nie zmieniałam też w stylu bycia więc jest to całkowita zasługa Z T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia39 moje gratulacje ;) czyli jak sie bardzo czegos chce to mozna to osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsprzedam zioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska45
Do Gość. Właśnie mam zamówić :) gdyż kończy mi się trzecia kuracja a chcę kontynuować. Chętnie odkupię od ciebie taniej !!!.. Napisz szybko ile masz opakowań i po jakiej cenie mi odsprzedaż. Czekam na wiadomość. Mój emeil: kasiameyers@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuten
Cześć wszystkim. Postanowiłam dołączyć do was i skusiłam się na zioła tybetańskie zaczynam od jutra. Dziewczyny trzymcie za mnie kciuki. Chce bardzo schudnąc bo już w nic się nie mieszcze i nie moge na siebie patrzec. Pozdrawiam wszystkich. Danka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grupcia
No idzie dobrze. Jest 97,5. Czuję się OK bez przykrych niespodzianek puki co. Jestem bardzo podekscytowana tym wszystkim. To miłe uczucie. Spicegirl a u ciebie? co i jak napisz bo jestem ciekawa twoich zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spicegirl
Grupcia. Cieszę się razem z Tobą twoim sukcesem. Ja przez ten ostatni miesiąc i święta bardzo pofolgowałam sobie z jedzeniem. Mogłam zaszyć sobie gębę na ten czas:) strasznie się rozjadłam. Ale wiesz mimo wszystko nie utyłam a nawet 0,5 kg mniej. Kurczę wiem że te ostatnie 5 kg to będzie ciężko tym bardziej że zaczęłam stosować plasterek hormonalny. Ale najważniejsze i to co mnie cieszy to to że jednak leci wolno bo wolno ale w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuten
Cześć wszystkim. Po tygodniu 2,5 kg schudłam. Jestem w szoku ale pozytywnie. Boże nie liczyłam na tyle ale wspaniale. Pozdrawiam wszystkich. Danka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej danuten efekt utraty wody z organizmu a nie tluszczu. u mnie bylo podobnie. po trzech miesiacach moge dopiero pochwalic sie bo wiem ze te 9 kilogramow mniej to teraz prawdziwe pozbycie sie ciala a raczej tluszczyku. metrowka tez pokazuje roznice w centymetrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena31
Czesc dziewczyny! Własnie jestem po sniadanku. Troche sobie dzis pospałam. Na razie nie wchodze na wage bo mam okres , zwaze się w poniedzialek. Mam nadzieje ze w końcu zobacze ta cholerna 6 na poczatku. Bo juz mnie wkurza ta debilna waga, ktora od pewnego czasu stoi jak glupia w tym samym miejscu. Żeby tak wszystkie dziewczyny chcialy popracowac nad swoja sylwetka , to świat bylby pełen fajnych d**encji( to okreslenie mojego mana). Schudłam ogólnie 7 kg przez 2 miesiące ale od 2 tygodni nic. Czy to jest mozliwe ze waga mi nie leci ale za to np. cm w pasie? Bo z kazdym dniem wszystko jest coraz luzniejsze. Chyba ze tak dzialaja moje kremy wyszczuplające. Spodnie które jeszcze nie dawno lezaly tylko w szafie , bo wogole nie moglam w nie wejsc dzis je nosze ale kupilam sobie paseczek do nich. I wydaje mi sie to dziwne. Ja sie oczywiscie ciesze. Ale sama jakos nie widze żebym schudla. oprocz tego ze wszystko jest b. luzne wizualnie jeszcze tego nie zauwazylam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danutten
Cześć wszystkim. Ja nie tracę specjalnie dużo wody. Nie biegam do toalety więcej niż 3 razy dziennie a po kolejnych 6 dniach dodatkowo 1,8 kg mniej widzę. Naprawdę nie czuję się odwodniona a moja waga pokazuje dobrze. Fajnie jest nie ma co i puki co. Pozdrawiam Danka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofirinda
Odsprzedam oryginalnie zamknięte 2 opakowania ziół Tybetańskich które mi zostały (oczywiście po niższej cenie). Opakowania zostały mi po kupionej w końcu lipca 2013 kuracji (pakiet 12 opakowań). Nie potrzebuję już ich stosować. Z ziół byłam i jestem bardzo zadowolona ale od 2 miesięcy nie piję ziół a waga nie rośnie. Schudłam wcześniej 13,5 kg czyli i tak 2 kg więcej niż chciałam. Teraz potrzebuję bardziej kaski na ferie. Kupującemu wyślę otrzymane instrukcję i atest. Wyślę także wcześniej przez email celem potwierdzenia oryginalnośc***ocztowy dowód otrzymania od Pana Krzysztofa paczki 12 opakowań przez pocztę z dnia 22.08.2013. Chętnych proszę o podanie email to odpiszę. Co do ceny dogadamy się przez email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreckiHerosCoGardziMnichami
Ludzie, nie wierzcie w czary, tylko zacznijcie zdrowo jeść! Zioła ziołami, ale przestańcie pić soki z kartonu, bo to woda z cukerm i chemia, sami sobie wyciśnijcie pyszny soczek http://terapiasokami.pl/wyciskarki-do-soku macie całą ofertę. Osobiście polecam Huroma, Daje dużo więcej niż azjatyckie medytacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×