Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

Gość madź90
I to naprawdę działa? :/ Ja na oczyszczenie biorę tabletki Double Detox od Noble Health. Ich działanie mogę potwierdzić w 100%! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dove32
W tybecie zioła nie rosną bo to skały i góry:). Ja osobiście polecam ci inną rewelacyjną metodę: www.poradyekspertow.alli.pl/PoradyEkspertow/E ksperci.aspx Tylko alli :) a nie zioła tybetańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunka27
Wielu moich znajomych mowia o tych ziolach Tybetanskich. Slyszalam nawet ostatnio jak moja mama mowila o tych ziolach, dokladnie o tym, ze jej znajoma stracila 12 kg w 90 dni! Musze tego sama naprawde sprobowac! Ja zamawiam :) chce schudnąć 10 kg ale na razie dwa opakowania na kuracje miesieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Niestety, ale nie mogę pić ziółek (nie mogę się przełamać) tak mi nie smakują. Dlatego mam do odsprzedania w 100% oryginalne zakupione u Pana Krzysztofa 2 opakowania zółek, przy czy jedno opakowanie jest otwarte ponieważ dwa razy zaparzyłam te ziółka także opakowanie prawie nie ruszone. Oczywiście jedno opakowanie jest zalakowane z atestem i wskazówkami jak stosowac ziólka. W sumie 2 opakowania ziół jestem w stanie odstąpić za ok. 230 zł. (cene do uzgodnienia). Osoby zainteresowane proszę o info. wtedy ustalimy szczegóły dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haidis
ja tez chce sobie to kupic tylko jest maly problem mieszkam w niemczech i nie wiem czy przysla mi te ziola tybetanskie tutaj. probowalam wszystkiego diet sportu glodowek i nic mi nie pomaga jak schudne to kilogramy wracaja w kilka tygodni i juz naprawde nie mam sily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haidis
ja juz sobie poradzilam. przelalam zaplate i dostalam potwierdzenie wyslania ziol z numerem przesylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kartaginkas
Kończę 4 opakowanie, a czas trwania kuracji prawie 2 miesiące.Schudłam 7,6kg i przyznam że liczyłam na więcej ale spróbuję jeszcze kontynuować bo czuję się lżejsza i mam lepszy nastrój jak piję te ziółkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic te ziola tio jeszcze jak cioe moge nie sa zle ale jesc to u mnie cofka byla i zyganko ze 4 razy zanuim sie nauczylam to zjadac koszmar ale za to maja one jednak dzialanie bo schudlam 12,5 kg po 3 miesiacach katuszy ale moja siostra tylko je pije przez 2 miesiace i schudkla juz 6 kg wiec moze ja je zrem niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciak21
czesc dziewczyny ja mam do was takie pytanie ma moze ktos na sprzedanie te ziólka po nizszej cenie jednak 150 zł dla bezrobotnej samotnej matki to sporo moze któras z was juz skonczyła kuracje a ma jeszcze te cudowne ziółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLCIAK21 JA ZAMOWILAM DWA I KONCZE PIERWSZE. ALE BEDE NAPEWNO KONTYNULOWALA BO WIDZE ZE CHUDNE. NA RAZIE 2,8 KG PO NIECALYCH DWOCH TYGODNIACH. ALE WCZESNIEJ WIDZIALAM ZE KOLEZANKA MONI1985 CHCE ODSTAPIC TANIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciak21
moni1985 sprzedałas juz moze te ziółka jak nie to ja bym była zainteresowana ich kupnem:) jak wam idzie dziewczyny odchudzanie ja tez bym chciała zrzucic troche bo po porodzie przybyło mi 29kg i nie moge zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Jestem tu nowa . Haidis ja tez mieszkam w niemczech i chce kupic te ziola ale nie wiem gdzie i czy wogole do mnie dotra. Kilka paczek ktore byly wyslane z Polski gdzies po drodze zaginelo. Czy Ty zamowilas je moze w niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ziółka jeszcze mam. Proszę o kontakt na maila: monika584@vp.pl to uzgodnimy szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane...ja sie zdecydowalam,dzisiaj dostalam w poludnie przesylke,takze zaczelam od obiadu.zaczynam od 79,8kg przy 160cm. zaczelam od jedzenia jablek,popijajac ziolami,potem ziola zagryzalam jablkiem,bo smak dla mnie jest niekonieczny.po 15 min zjadlam obiad.ilosciowo byl mniejszy niz zazwyczaj bo jablka mnie zapchaly...zobaczymy jak to bedzie.a dodam tez ze jestem tarczycowa.z tym,ze moj poziom hormonow teraz sie ustabilizowal.bede relacjonowala jak mi idzie.tzrymam kciuki za nas-wszystkie grubaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna 74,pisz co i jak u Ciebie.mamy prawie tyle samo do meg621 ześć dziewczyny!!!!!Mam do sprzedania jedno opakowanie oryginalnych ziół tybetańskich zakupionych u pana Krzysztofa,zioła są w oryginalnej torebce z pieczęcią lakową z atestem.Ja zakupiłam 4 opakowania i jedno mi zostało(nie jest mi już potrzebne cena 100zł. ...powiedz mi MEG co to znaczy z atestem.ja dostalam w papierowym woreczku,obwiazane sznurkiem z pieczecia,ale zadnego atestu nie bylo...no ,moze poza chinskim pismem na torebce...i instrukcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi ucielo moja wczesniejsza wypowiedz... CZARI,co ty lalko nic nie piszesz.odezwij sie,czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg621
No właśnie i to jest ten ,,ATEST" Zyczę powodzenia w odchudzaniu.Informuj nas o rezultatach.Ja jestem rozczarowana i z całym szacunkiem dla pana Krzysztofa te zioła nie działają tak jak jest to w opisie na stronie ziół (wiem co mówię ).No ale zdespreowane kobiety kupią wszystko zeby tylko pozbyć sie zbednych kilogramów.A zioła są zajeb.......drogie,nie warte tej ceny.Ostatnie opakowanie dałam siostrze i niestety NIC. Czari dawno nic nie pisałaś ,napisz jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peg444
W tybecie zioła nie rosną bo to skały i góry:). Ja osobiście polecam ci inną rewelacyjną metodę: www.poradyekspertow.alli.pl/PoradyEkspertow/E ksperci.aspx Tylko alli :) a nie zioła tybetańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:)Ja w końcu dokupiłam jeszcze dwa opakowania ponieważ po jednym opakowaniu schudłam 3 kg.:)Do smaku całkowicie się przyzwyczaiłam. Dla mnie nie było problemu z smakiem tych zioł:) Jestem zdesperowana i bardzo wierzę w swój sukces końcowy:) tej terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie w nocy o 3-ciej pogonilo,z rana to samo.chyba bede musiala dzisiaj przesiedziec w domu...a w ogole to mam wrazenie,ze w tych ziolach wyczuwam morszczyn.pilam go kiedys i znam ten smak.ale czy to mozliwe? poza tym to jest chyba ok. Czari co z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraZX5
czesc, asior15 ja mieszkam w Angli i zamowilam tam piszac email i dostalam po 5 dniach do mojego domu w Londynie i nie wiem w czym u ciebie jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haidis
do asior15 tak zamowilam w niemczech bo mieszkam w hanower i wczoraj je dostalam. moja kolezanka z koln zamawia je w ten sposob juz pol roku i nigdy nie miala zadnych problemow. zreszta jakby ziola nie dochodzily do zamawiajacego to by juz o tym pisano przeciez, ja nigdy tego nie slyszalam zeby nie dochodzily. wczoraj wypilam je dwa razy a dzisiaj czuje sie zdecydowanie lzejsza mimo upalu, to fajne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam takie preparaty
tak bo 'Zafascynowana Tybetem 'wszędzie je wkleja, pojebana baba wszędzie tym śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Zakupiłam oryginalne zioła tybetańskie, jednak nie mogę przemóc się w ich piciu bo są dla mnie bardzo niesmaczne...Chętnie je odsprzedam, wypiłam może 5 szklanek, dlatego cena na pewno będzie niższa.Zainteresowanych proszę o kontakt: edka87@gmail.com. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peg444
W tybecie zioła nie rosną bo to skały i góry:). Ja osobiście polecam ci inną rewelacyjną metodę: www.poradyekspertow.alli.pl/PoradyEkspertow/E ksperci.aspx Tylko alli :) a nie zioła tybetańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia44
Witam, ja stosuje (piję i jem zioła plus jabłka) zioła tybetańskie i jestem zachwycona nie wiem czy to one działają czy moja głowa ale chudnę i czuję się pozytywnie znakręcona.Jem śniadanie,obiad,kolację i już nic mi się nie chce.Do tego piję dużo wody i kawusia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678Mari
Hejka dziewczyny. Mnie ostro czyści już 3-ci tydzień i juz nie daję prawie rady.Otucha i chęć do dalszej walki tpo to że schudłam przez ten czas 7 kg.Musze wytrzymac 2-wa miesiące i wytrzymam.Do zgubienia mam jeszcze 10 kg.Całuski Mari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Haidis Dzieki ze mi odpisalas. Ja tez bym chciala je kupic gdzies z Niemiec, ale nie wiem gdzie :( Dlatego wole z Niemiec bo niektore przesylki z Polski gdzies gina. Nie chodzi mi tu o lekarstwa , ale paczki jakie wysylaja do mnie moi rodzice , albo ja wysylam do nich gdzies sie ulatniaja ) Sory Haidis ze zawracam ci glowe ale mam kilka pytan: * Czy Twojej znajomej naprawde pomagaja? Pisalas ze bierze ona juz 1/2 roku - ile schudla? Jak je sie zazywa? Ile razy dziennie? Czytalam gdzies ze niektore osoby po wypiciu zjadaja jeszcze te fusy. Jestem gotowa nawet chyba to zjesc aby tylko pomogly! Ja 3 albo 4 lata temu bralam meridie przez 2 miesiace schudlam 16 kg. Cudowny lek ale kretyni wycofali :( Ja nie wierze i ich (meridi i zefiraxiu) skutki uboczne .Wage trzymalam przez 3 lata nie bylo zadnych skudkow ubocznych czy jojo. NIestety przez ostatnie pare miesiecy mam strasznego dola a na moja chandre pomaga tylko czekolada. Gdy zobaczylam 10kg+ to jak bym w morde dostala na opamietanie i postanowilam sie odchudzic, ale wiem ze bez cudownego leku nie dam rady. Jakis czas temu moja znajoma zamowila meridie , ale dostala mydlo - dlatego boje sie oszustow. Czy mozesz mi dac namiary? A i jle kosztuja? Zadalam Ci pytan jak na jakims egzaminie -przepraszam . Czekam na Twoje odpowiedzi i pozdrawiam POZDRAWIAM WSZYSTKIE OSOBY NA TYM FORUM I ZA WSZYSTKIE TRZYMAM KCIUKI ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 78.7kg po 4 dniach,ale pije 2 razy dziennie,bo jakos czasu brak na 3 razy...raz mnie rwie na toalete ,raz nie i nie wiem kiedy moge wyjsc z domu,bo to wszystko takie znienacka....masakra....tez tak macie?ale sie nie poddaje,pije dalej.i zjadam tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn 1,4kg mniej po 4 dniach.nie jem bialego pieczywa i slodyczy.dziewczyny piszcie cos.....w grupie razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×