Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wiosna27

Na otyłość Tybetanskie Ziola otyłość Dzw-hz sprzedawane na alegro-kolejny oszust

Polecane posty

MIJA DRUGI TYDZIEN A KONCZE PIERWSZE OPAKOWANIE NA KTORYM SCHUDLAM 3,2 KG. ZIOLA KUPILAM NA STRONIE www.ziolatybetanskie.euZA KTORE ZAPLACILAM 150 ZL PRZY ODBIORZE A NIE 195 ZL OD RAZU JAK W SKLEPIE. W SOBOTE ZAMOWILAM NASTEPNE DWIE PACZKI I WCZORAJ JE ODEBRALAM. ZIOLA PIJE ORAZ JEM. NA URLOP JADE W SIERPNIU NAD POLSKIE MORZE. MAM NADZIEJE SCHUDNAC DO TEGO CZASU 14 KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smartgril-trzymam kciuki za te Twoje 14 kg,ja sobie dalam czas do wrzesnia na minus 20 kg.;;a dzisiaj patrze i mam 80.2kg,tzn przytylam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicki4
Dziewczyny pije ziolka juztrzeci miesiac i schudlam w rezultacie do dzisiaj 11 kilo.W pierwszym miesiacu bylo najgorzej bo tylko 1,7 kilo.Najlepszy u mnie był 2 i 3 tydzień w drugim miesiacu bo schudlam 7 kilo.Moj cel do osiagniecia to 22 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czari...co sie z Toba dziecko dzieje!!!!!???????!!!!!!!! odezwij sie w koncu.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam wcześniej że zaczęłam pić zioła to dzisiaj właśnie skończę 2 opakowania i póki co 8,6 kg schudłam. Dokupiłam jeszcze dwa opakowania z którymi startuję od dzisiaj czyli razem będzie 4 opakowania. Zostało jeszcze 10 kg ale wiem że jest tak że im mniej zostaje tym ciężej się tego pozbyć. Te nowe 2 opakowania powinny mi wystarczyć do końca czerwca a ja jestem ciekawa co to będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna74,a powiedz mi kochana jak Ty pijesz te ziola?z jablkiem? a potem je zjadasz?a jak tak,to z czym?pozdrawiam i trzymem kciuki.wynik rewelacyjny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjux
grama nie schudlam , jedno wielkie oszustwo a bylam na lekkiej diecie co nie bylo trudne bo jak sie wypilo szklanke ziol i zagryzlo jablkiem to juz czlowiek mial pelen brzuch jedna wielka sciema i wyciaganie kasy od naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjux
Ja osobiście polecam ci inną rewelacyjną metodę: www.poradyekspertow.alli.pl/PoradyEkspertow/E ksperci.aspx Tylko alli :) a nie zioła tybetańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daniela74 przed posiłkiem łyżeczką jem zaparzone zioła z jabłkiem popijając je ziołami . Wszystko gryzę razem i popijając ziołami połykam. Co zostanie w kubku zjadam razem z naturalnym kefirem lub z jabłkiem. Dodatkowo zgodnie z zaleceniami odstawiłam słodycze i białe pieczywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuxs
Zioła tybetańskie to bzdura i ściema:(. W tybecie zioła nie rosną bo tam tylko skały i góry. Ja też polecam : www.poradyekspertow.alli.pl/PoradyEkspertow/E ksperci.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ponownie ja mija miesiąc u mnie a po ważeniu dzisiaj dupska 5,7 kg mniej ale nie jest to dla mnie najważniejsze ponieważ miałam problemy z wypróżnianiem a teraz już o tym nie pamiętam 2 razy dziennie to norma czuję się lekka a co dodatkowo ważne paznokcie mi się przestały łamać a na szczotce po czesaniu prawie nie widzę włosów a wcześniej cała szczotka była we włosach widzę też poprawę kondycji na skórze twarzy i rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po 9 dniach 2,2kg...pije napar zagryzajac jablkiem,a potem ziola zjadam rowniez z jablkiem.wczoraj jadlam je z jogurtem.i tez przeszlo.N a razie jestem na urlopie,nie wiem co bedzie jak trzeba bedzie wyjsc z domu,bo ciagle mnie,,goni,, na toalete. Nie jem oczywiscie slodyczy(raz sie skusilam na lody) i staram sie nie jesc bialego pieczywa(tez chyba z raz wzielam kromke przez pomyslke,zamiast ciemnego)...no i jakos leci...tyle,ze przy moich 20 kg nadwyzki nie widze i nie czuje tych 2 kg. Czasami mi trzeszczy pod zębami jak jem te zioła..Wam tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina25
Ja je zawszę połykam podczas picia nie gryzę ich wcale. A przed piciem zjadam 2 jabłuszka. Piję te ziółka 3 mce i na razie mój wynik to -9kg, chyba niezle co? Mnie już przestało tak czyścić po miesiącu ale te pierwsze 3 tygodnie to 4 lub 5 razy dziennie było latanko. Kochane trzeba to wytrzymać jak się chce mnieć efekty-Trudno coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynkarka
Heja girls, ja po 2tygodniach zero:( po miesiącu 5kg:) a poniecałych 2miesiącach 7kgco dalej? mam plan 3miesięczny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chin
po 2 opakowaniach ani kg w dół...nie wiem czy to na mnie nie działa, czy to jedna wielka ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chin
Ja osobiście polecam inną rewelacyjną metodę: www.poradyekspertow.alli.pl/PoradyEkspertow/E ksperci.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po 3 tyg picia wrocilam do swojej wagi.spadlo mi ponad 2 kg,w czasie okresu wrocila waga a teraz juz tak stanelo.kur..!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Od jakiegoś czasu obserwuję Wasze wpisy.Sama juz nie stosuję tych ziół ponieważ jak pisałam odchudziły tylko mój porfel.Piłam zioła 5 miesięcy wydałam prawie 1000zł ,stosowałam sie do wszystkich wskazówek i schudłam ok 4 kg.To jakieś nieporozumienie.Ale widze ze nie tylko ja narzekam.Zastanawiam sie co sie dzieje z CZARI ,prosze odezwij sie ,jak u Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karella84
a ja na ziolach tybetanskich utylam 16kg przez 30dni..!!!!!te ziola to bzdura..!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol50
Dziewczyny. Niech Oni spieprzają z tymi ziołami.Ja wydałam 4500 zł i nic.dopiero Alli dało mi wiarę w schudnięcie bo szybko schudłam 10 kg.Dziewczyny poczytajcie to na:poradyekspertow.alli.pl/PoradyEkspertow/Eksperci.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela74
Kol50..!!!!Maszdziewczyno rację bo ja wydałam ponad 20.000zł i nic. Ale już dzisiaj też wiem że tylko Alli..!!!! bo scxhudłam 20kg w dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.polskasynergy.pl Zacznijcie oczyszczać jelita i równoważyć gospodarke kwasowo-zasadową organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj skończyłam czwarte opakowanie. Łącznie schudłam 11,5 kg przez ten cały okres czyli 2 miesiące. Dokupiłam jeszcze dwa bo świetnie się po nich czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polla27
iwona1966 masz racje wyczyscic jelita to pol sukcesu. ja po ziolach tybetanskich czuje sie wyczyszczona i lzejsza o polowe. moj wynik to prawie 15kg po 90 dniach kuracji. te ziolka czyszcza na maksa i jest to fajne. a przynajmniej mi to pasi jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka34
Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam te zioła. To jest to czego zawsze szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po 5 tyg mam tylko 1 kg mniej.cos mi sie wydaje,ze to jakas sciema.nie jem slodyczy,bialego pieczywa,makaronu,ryzu,ziemniakow.moja dieta jest prawie beztluszczowa i zadnych efektow....szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×