Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tattoona

TATUAŻ - modny czy nie???

Polecane posty

pisalam tam wyzej:) feniksa miedzy lapatkami jak chcesz moge ci podeslac fotke na maila:) to ocenisz jak wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek.ch
Tatuaz mam od dwoch lat,zaprojektowal go mezczyzna,o ktorym myslalam,ze jest moim przeznaczeniem,moim sacrum,najwazniejsza osoba na swiecie.Tatuaz jest tajemniczy,symboliczny,oprocz mojego na swiecie jest jeszcze tylko jeden taki... na ramieniu Piotra.Od kilku miesiecy Piotra nie ma w moim zyciu,zostal zal,tesknota,bol,tysiace pytan bez odpowiedzi...i tatuaz.Sa chwile kiedy mialabym ochote usunac go,chocby sama,ale tak naprawde ciesze sie,ze go mam.Dla mnie ten tatuaz to nie kwestia mody, nie chec ozdobienia w taki sposob swojego ciala, ten tatuaz to symbol i pamiatka.Czegos bardzo waznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frog
tatuażu nie robi się ze względów modowych,, czy jest modny czy nie.. Albo che się go mieć,albo nie bezwzględu na wiek. TYLE> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frog
tatuażu nie robi się ze względów modowych,! czy jest modny czy nie, albo che się go mieć,albo nie.. I to bezwzględu na wiek. TYLE> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sliczny tatuaz a stopie takie sliczne kwiatuszki, pieknie sie prezentuja i jestem bardzo zadowolona tatuaz mam juz 3 lata. Mam jeszcze na lopatce taki malusi znaki chinskie i tez sa sliczne:)))) uwazam ze to musi byc przemyslana decycyzja i bardzo rozwazna np. podobaja mi sie takie malenkie tatuaze na karku no ale jak pomysle ze jako babcia majaca krotkie wlosy i taki tatuaz to tragedia. wiec trzeba wszystko przemyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeczytałam wszytskiego, ale moje zdanie jest takie: ELEGANCKIM KOBIETĄ, z klasą, tatuaż nie pasuje. Nikt mi nie powie ze tatuaz jest elegancki.. Nie wyobrazam sobie siebie, w eleganckiej, drogiej sukience.. z glebokim dekoltem (plecy) a tam tatuaz.. Nigdy w życiu. Takie jest moje zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Velmika
Ile płaciłyście za swój tatuaż? Ja płaciłam za swój 230 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa tam
mam dwa tatuaze.Jeden zdobilam sobie na lopatce jakies 9 lat temu mam do niego wielki sentyment jest moj,osobisty i podoba mi sie do teraz.Drugi tatuaz mam od 2 lat bardzo przemyslany i mysle nad trzecim.Nie dazac za moda.Same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olp
www.tattoo-piaseczno.pl tam robiłam jest piękny!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się tatuaże u kogoś podobają i to bardzo, ale sama chyba nie odważyłabym się zrobić:) Kiedyś chciałam mieć taki mały chiński znaczek na kostce, ale że to kość i cieniutka skóra wszyscy mówią, że boli więc się rozmyśliłam. Zresztą z uwagi na mój przyszły zawód tatuażu w widocznym miejscu po prostu mi nie wypada mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy modny, czy nie... to chyba nie o to chodzi, jeżeli Ci się podoba to nie patrz na to czy coś jest akurat na topie. To Twoje ciało i Tobie ma się podobać, a nie wszystkim innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale denne pytanie.. to nie chodzi o modę.. Moda szybko przemija.. Chodzi czy Tobie sie podoba i musisz sobie zadać konkretne pytanie.. Czemu to robisz? Jeżeli wytatuujesz sobie np trupią czachę bo jest modna a za jakis czas to przeminie to nie warto!!! tak samo nigdy nie wytatuowałabym sobie imienia osoby którą kocham bo miłość równie szybko przemija jak moda :) hehe nie no ale jesli ktoś chce to co mnie to.. ja mówie o sobie (tak na marginesie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio tatuowanie stalo sie jeszcze bardziej modne mam wrazenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jak robi się sobie tatuaż na całe życie to nie można się kierować tym czy jest modny czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laik192
no dokladnie, nie mozna kierowac sie moda. faktycznie sa co jakis czas takie trendy, ze okreslony wzor jest czesto wybierany, ale to tez nie moze nam sluzyc za jakas wyrocznie. mi od zawsze marzyla sie czerwona roza na lopatce i taka sobie zazyczylam u kingi w jah love tattoo studio. nie wiem czy to modne czy nie, ale najwazniejsze,ze mi sie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Ja mam tatuaż w takim miejscu, że bardzo łatwo go ukryć i w sumie niewiele osób wie w ogóle, że go mam. Zrobiłam go już jakieś 6 lat temu i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EleaUU
ja tam nigdy nie kierowałam się modą w kwestii tatuaży. Każdy, który posiadam na swoim ciele ma dla mnie ogromne znaczenie a przez to jestem w stanie się z nim utożsamić :) Jesli chodzi o dobre studio to polecam warszawskie jah love tattoo. Chodzę tam najczęściej do Michała https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10153895271611226 . To specjalista od portretów, wszelkich wzorów zwiazanych z ornamentami czy kwiatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarlotka88
Tatuaż to po prostu sposób wyrażania siebie i tyle ;) Aczkolwiek ja preferuję go mieć w miejscu, które jest po prostu niewidoczne. czyli np gdzies przy pachwinie. Akurat mam taka pracę, ze ttauaze musze mieć ukryte. Druga sprawa to pielęgnacja tatuażu. Na pewno warto używać kosmetyków naturalnych http://blog.loveink.pl/dlaczego-warto-uzywac-naturalnych-kosmetykow-do-tatuazu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Pierwsze słyszę, żeby tatuaż wymagał jakiejś specjalnej pielęgnacji. Na początku oczywiście, ale jak wszystko się zagoi, to nie trzeba już nic robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna ze Skin Project
Dnia 13.11.2018 o 16:04, Gość gośćAsiaBasia238 napisał:

Pierwsze słyszę, żeby tatuaż wymagał jakiejś specjalnej pielęgnacji. Na początku oczywiście, ale jak wszystko się zagoi, to nie trzeba już nic robić.

To nie do końca prawda. Faktycznie tuż po wykonaniu - przez okres do kilku tygodni - tatuaż potrzebuje szczególnej pielęgnacji. Nawet już wygojony nie będzie na długo ładnie wyglądał, jeśli nie zapewnimy mu odpowiedniego nawilżenia oraz ochrony przeciwsłonecznej z wysokim filtrem. Mozna to zrobić na przykład przy pomocy wygodnego sprayu - https://skinproject.tattoo - został opracowany w ramach wspólnego proejktu naukowców i tatuatorów. Łatwa pielęgnacja umożliwia wygodne stosowanie go w podróży, na wakacjach, wszędzie poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×