Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tattoona

TATUAŻ - modny czy nie???

Polecane posty

Gość tattoona

Wpisujcie plusy i minusy posiadania tatuażu. Czy jest sens ingerować w swoje ciało w taki sposób. Wasze zdanie jest dla mnie ważne, bo zaczęłam myśleć o zrobieniu sobie tatuażu. Dzięki z góry za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie zdecydowanie nie
nie chce miec na ciele zadnych znakow szczegolnych. Poza tym 90 letnia babcia z motylkiem na tylku? A modaa sie zmienia, chocby na rysunki, Poza tym ma to dla mnie cos z prymitywnych plemion, albo kojarzy sie z wiezieniem, ew. z dziwczynami typu tipsy i solarka,nie jest eleganckie, damy tego nie robia,a facetów z tatuazem skreslam. Ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne sa takie mineralne
czy jakies takie ,tóre z czasem bledną o potem zanikaja całkowicie ...bo to ,ze tatuaz się znudzi z czasem to więcej niż pewne>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tattoonaa
Te motylki, delfinki, różyczki na pupie, czy skrzydełka na plecach zupełnie mnie nie przekonują. Ja czuję się piękną, elegancką i wyjątkową kobietą i nie chcę podejmować decyzji pochopnie. Podobają mi się tatuaże u Angeliny Jolie, chociaż ma ich tak dużo. Ale ta kobieta ma klasę... Napiszcie czy same macie tatuaże, jak one się Wam "noszą", czy nie żałujecie swoich decyzji? Czy wasze tatuaże podobają się facetom? Jak oni na nie reagują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie zdecydowanie nie
pamietaj jeszcze ,ze nie do kazdego typu kiecki pasuje tatuaz( o ile ma byc widoczny) Po co sie ograniczac? No chyba,ze rzeczywiscie taki, ktory z czasem znika. Bo to gorsze niz by do konca zycia miec npjedna jedyna bielizne, albo bizuterie czy fryzure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam 18lat jak zrobiłam
i dziś po 3 latach żałuję strasznie:( mam śliczny wzorek, wszyscy pieją z zachwytu że taki oryginalny, extra i w ogóle cacy, a mi się juz chyb atroszkę znudził.. mam na dole plecow - duży wzór - na całą szerokość pleców i jakieś 10-15cm w góre kręgosłupa.. ogólnie wzor jest bardzo ładny, ładnie wykonany, cienka kreska, cieniowania, ale.. ja raczej go nie widzę, bo na plecach :) co nie zmienia faktu że gdybym mogła cofnąć czas to zrobiłabym (tak tak) ale biologiczny - znikałby mi już i znów miałabym gładkie plecki ale czasu nie cofnę, więc staram się cieszyć nim, nie zakrywam broń boże ani nic, eksponuje czasmi specjalnie :) ale na dzień dzisiejszy - biologiczny powinnam była zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
ja tez mam tatoo na dole pleców i czesto o nim zapominam... nie żaałuje ze go mam :) jest delikatny a wzor nietypowy dodam tez ze jest dosc mały wiec jak mam go żałowac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jeden raz
A jaki można zrobić tak na jeden raz np. na imprezę. Ostatnio w Jak Oni Śpiewają Natasza Urbańska miała jakieś orientalne litery na plecach. Czy to henna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
raczej henna ale nie wiem...tak na 100% ale dodam ze taki tatoo na jeden raz mi sie nie podobaja bo wkoncu tatuaz to tatuaz a nie jakas podróba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam 18lat jak zrobiłam
oj nie henna wygląda tragicznie... zwłaszcza jak schodzi - wybiela się - fuuj ja bym wolała mieć gładkie plecki.. ale robię sobie na kostce w nieokreślonej bliżej przyszłości, ale robię na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROMAAAAAAAAA
bleeeee tatuaze są paskudne po co się tak oszpecac np taka Chylińska... booze jak ona wygląda fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam 18lat jak zrobiłam
szit!:o jeden, dwa tatuaże - ok a nie 7, 10 czy ile tam chylińska ma.. bez przesady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwa tatuaze jeden jest duzy , ale go nie widac , chyba ze na plazy jest na boku na zebrach od boku piersi az po biodro wszystkim sie podoba ale zrobilam go dla siebie i nie zaluje nie ma takiej rzeczy ktora podobala by sie wszystkim , zawsze ktos bedzie niezadowolony , zniesmaczony , zdegustowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie tattoo Warszawa
Polecicie kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam feniksa 12 cm okolo pomiedzy lapatkami na plecach. zrobilam go jak milam 20 lat. nie zaluje choc czasem zastanawiam sie jak ktos moze zaregowac. moj facet jakos nie przywiazuje do tego uwagi ja wrecz o nim zapominam to raczej ktos mi przypomina o tym ze go wogle mam. zaluje ze nie jest 100% oryginalny bo robiony z katalogu ;/ teraz zrobila bym sobie cos co na 100% nikt nie bedzie mial ale wtedy nudzilo nam sie:) czasem ludzie mnie pytaja dlaczego zrobilam sobie tatuaz czasme mi glupio powiedziec ze z nudow na wykladzie. choc wczesniej duzo myslam na temat zrobienia tatuazu i rozmawialam z ludzmi na ten temat to jednak nikt z nich nie odwazyl sie zrobic. idac zrobic dziare wiedzilam jakie sa wady ze bede ukryweac go przed rodzicami i ze roznie ludzie na to reguja. trzeba to przemyslecja mam na plecach i sie ciesze z tego jak patrzysz codzien na tatuaz to ci sie znudzi tak samo oklepane wzrory. z tego co zauwazylam tatuaz bardziej przyciaga uwage dziewczyn to one najbardziej entuzjastycznie reaguja i wypytuja o niego i mowia ze im sie podoba faceci albo mowiaz ze nie potzrzebnie go zrobilam albo fajny i koniec tematu. co do modny czy nie chyba nie da sie tego powiedziec. glupotom jest robnienie tatuazu dzlatego ze jest modny za rok przestanie byc modny i co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
mam tatuaż jaszczurkę na lewej łopatce nniej więcej na 5 cm zrobiłam jakieś 5-6 lat temu i nie załuję, może dlatego ze dość długo zastanawiałam się nad tym a może dla tego ze jest mało widoczna (gróbsze ramiączko od stanika go zasłania) ale bardzo się do niego przyzwyczaiłam i nie mam zamiaru go usówać. a nie jestem typem panienki solarium, mini itp Kwestia gustu jeśli komuś się to nie podoba niech nie robi ja nie przekuję pempka, ani języka ale bie bulwersuje mnie gdy inni to robia KWESTIA GUSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tattoobaby
Dzięki za obiektywne opinie. A czy po kilku latach tatuaż nie zmienia swojego koloru? Np. z czarnego w szaro-niebiesko-zielony, a jak po kilku latach noszenia wygląda tatuaż kolorowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czarny (nie kolorowy) ponoc po 10 latach trzeba poprawic jeszcze zalezy od wzor i wilkosci moj po 3 latach jest jasniejszy ale delikatnie. wazna jest pocztkowa pielegnacja widzilama tatuaz o ktorego dziewczyna nie dbala i zdrapywla strupki odrazu byl zszatrzly i brzydko niebieskawy. o kolorowych slyszlam ze 3 lata do poprawki ale lie wiem jak to jest dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
ja mam czarno - biały po 5 latach wygląda tak samo, gdy go robiłam ( w studiu tatuażu, maszynkom nie ufam "domatorom" - mam obawy ale to moje odczucie) pan który mi to robił dokładnie powiedział jak o niego dać nie zdrapywać strupków, smarować maścią (dostałam od niego ) i nie opalać go dopuki się nie zagoi (robiłam latem) stwierdził również ze jeśli wyblaknie powinnam go poprawić ale jak narazie ma "swoją moc" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
W WARSZAWIE w wawie robiłam na Chmielnej - trochę drogo (przynajmniej 5 lat temu) ale dobrze mi zrobili tak jak chciałam, ale musisz sprawdzić czy tam jeszcze jest to studio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SABINKI23
Czy chodzi o studio YAKUZA? www.yakuza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
wiesz co nie pamiętam jak to studio się nazywało 5 lat to trochę długo, z ulicy wchodziło sie na podwórze i na parterze jest studio, a adresik mi nic nie mówi bo strona mi się nie wyświetla, wiec nie bardzo wiem jak ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka23
tak to to studio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakuza studio
Mają dużo fajnych zdjęć na swojej stronie. A czy tatuażysta zrobi każdy wzór jaki mu przyniosę? Czy w takim studiu jest jakiś katalog i z niego sobię wybiorę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię tatuaże. Posty w stylu \"90-letnia babcia z tauażem na tyłku...\" mnie śmieszą, bo komu będę pokazywała swój tyłek w tym wieku? Tatuaże to nie moda; to się albo czuję, albo nie. To raczej styl życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkik
Pytanie czy tatuaż jest modny czy nie jest dla mnie śmieszne. Od kiedy tatuaż podlega modzie? Może za niedługo będą nam mówic co mamy sobie tatuować, w tym roku będą smoki,w kolejnym tribale itd....Powiem tak. Jesli się decydujesz na tatuaż, to robisz go dla siebie, nie dla kogoś. A już tym bardziej nie może być agrumentem na \"tak\" stwierdzenie że jest modny. Bo przecież nie wytatuujesz sobie znaczka jakiejś firmy bo jest ona aktualnie modna...No chyba że jesteś strasznie zwiazana/y z frimą :) Nie ma plusów i minusów robienia tatuaży...Jeśli zastanawiasz się nad zrobieniem to nie ma dla Ciebie żadnych minusów, po prostu robisz, bo taką masz potrzebę. Skoro nie chcesz ingerować w swoje ciało igłą, to zrób sobie henne :D Wtedy będziesz miała modny tatuaż - bo chyba te są teraz \"trendy\". Za 30zł kupisz sobie zestaw domowy albo zrobisz na plaży w jakiejś np. nadmorskiej miejscowości. Ile zaoszczędzisz....:) No i będzie modny. Nie rozumiem dlaczego pytasz ludzi o zdanie- przecież to Ty będziesz go miała, a nie ludzie z forum. Sama musisz rozważyć swoje Plusy i Minusy. Ludzie robią tatuaże bo coś one dla nich znaczą,robią je dla siebie, nie dla innych. Jesli się zdecydujesz na tatuaż, tylko Ty masz być z niego zadwolona/y a reszta ....co im do tego. Jestem zwolenniczką dużych i mniejszej ilości tatuaży niż małych i kilkunastu.Ale każdy ma swój gust. Pozdrawiam wszystkich zwolenników i fanów tatuaży oraz wszystkich nie poddających się trendom mody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam to pan który zrobił mi tatuaż najpierw pokazał mi katalogi mają ich kilka - zwierzaki , chińskie wzory itp ja wiedziałam co chcę więc tylko przejrzałam to co miał z jaszczurkami i wybrałam. a wielkośc jest bez znaczenia chyba ze to dardzo duży tatuaż to może być tak ze trzeba przyjść po kilku dniach na dokończenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytajcie o imie
lapie sie za glowe ja czytam ze ktos idzie sobie do studia nie wiedzac co chce miec wytatuowane, dostaje katalogi, wybiera i robi :O pomijajac fakt ze moze byc setna osoba noszaca ten sam wzor to nic, ale naprawde nie zastanawiacie sie wczesniej co byscie chcieli? mi pomysl na moj tatuaz rodzil sie w glowie bardzo dlugo, nie mam zdolnosci plastycznych wiec poprosilam o pomoc kolezanke ktora je posiada. siedzialysmy, ja mowilam, ona rysowala, poprawialysmy i tak po kilku tygodniach mialam na papierze to co sobie SAMA wymyslilam a dwa miesiace pozniej juz na skorze. troche kreatywnosci! no ale jesli niektorzy pytaja czy tatuaz jest modny czy nie... :O brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytajcie o imię>> to są właśnie osoby, które robią tatuaż dla mody, chociaż nie rozumiem słowa \"moda\" w przypadku tatuaży (no chyba, że tych z henny, ale jak dla mnie wiele z tautażem nie ma to wspólnego). Niektóre osoby poprostu nie rozumieją, że tatuaż to sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takl zlauje ze mam z katalogu nie zupelnie bo troszke przerobiny:P ale jednak:/ decyzje podielam nagle i tak sobie z nudiow:P:P chcilam miec zawsze ogladlam wiecznie zdjecia parzylam na rysunki i szukalam tego wymarzonego;/ i brakol pieniazkow obawiam sie ze jak bym wyszla wtedy z salonu to bym nie miala tatuazu. wybral go dla mnie dobry przyjaciel wiec tez duzo to znaczy:) mimo ze z katalogu jednak lubie go:) i bardzo mi sie podoba ie spodziwalam sie takiego efektu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×