Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monika2222

jakie tabletki?

Polecane posty

Wiem, że takich tematów jest mnóstwo, ale zakładam nowy, żeby dowiedzieć się konkretnie tego, co chcę. Mam nadzieję, że będziecie tak miłe i odpowiecie na pytanie. Mam zamiar zacząć brać tabletki antykoncepcyjne, ale nie wiem, które wybrać. Mam 22 lata, nie chcę przytyć ani nic z tych rzeczy i mogłaby mi się trochę cera poprawić... Wiecie które tabletki byłyby dla mnie najlepsze? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz doradza tabletki
a nie laski z forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale laski z forum zawsze mają jakieś doświadczenia z tabletkami, więc chcę wysłuchać ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz doradza tabletki
Każdy organizm reaguje inaczej na tabletki, więc ich wysłuchanie jest trochę bez sensu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyy
tak właśnie, każdy organizm reaguje inaczej, ja biore cilest nie przytylam nic (7miechów) moja koleżanka brała też je 3 miechy i zgrubła 10 kilo....także, musisz iść do lekarza on musi zrobić Ci badania - które SA KONIECZNE,i na podstawie tych badań dobierze Ci odpowidnie pigulki. Ja tak mialam robione i jest ok. Przeprowadził wywiad :P co jak i kiedy, przebadal mnie, zlecił badania, mofologia, wątroba, tarczyca itp.no i cytologia też obowiązkowa i na podstawie tego dobiera się tabsy. Na cere znów słuszałam że jest Diane5 dobre ale nie la każdeg i po dluższym braniu dzieją się dziwne rzeczy, spada ochota, suchość pochwy itp. ale to jak mówiłam każda z nas ma inny organizm, to co dla innych jest dobre nam może zaszkodzić,i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyy
diane35 a nie 5:P sorki.ale zjadam literki toche. także najlepiej idź do ginekologa niech zrobi badania, bo może się okazać że wogóle brac tabsów nie możesz.......jeśli ktoś ma słabą krzepliwość krwi tabletek jeść nie może...................także nic tylko lekarz tu jst potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyy
diane35 a nie 5:P sorki.ale zjadam literki toche. także najlepiej idź do ginekologa niech zrobi badania, bo może się okazać że wogóle brac tabsów nie możesz.......jeśli ktoś ma słabą krzepliwość krwi tabletek jeść nie może...................także nic tylko lekarz tu jst potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×