Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nicole_K

Gdzie kupic okrągły materac do łóżka, ewentualnie całe łóżko?

Polecane posty

Gość gość
Myśmy zamawiali materac dla synka przez stronę www.ekomaterac.pl. Dotarł ekspresowo. Tu mają materace z owczej wełny, włókien kokosowych, ale też jest pościel, bardzo ładnie zdobiona dla dzieci, ale bez wykorzystania chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reettt
Sen to 1/3 naszego życia. Wybór materaca jest więc niezwykle ważny. Ja też długo szukałem, aż w końcu znalazłem profesjonalną firmę i rzetelną informację na stronie www.senizdrowie.pl Materace dostępne u nich wykonane są z innowacyjnych materiałów i zapewniają najwyższą wygodę podczas snu. Nic dziwnego, materace TEMPUR MED są też wykorzystywane w szpitalach, a więc ich jakość musi być świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dobry materac to podstawa - ja mam akurat z Art Medic i sprawdza się idealnie. Jest dobierany indywidualnie, do preferencji i budowy ciała, posiada zmienną twardość, co jest ewenementem na polskim rynku. Powiem, że komfort jest bardzo wysoki - czuję też, że lepiej się wysypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre materace i tanie materace w Lublinie można dostać też przez drewnianego mebelka. Mają transport gratis http://drewnianymebelek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×