Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martik

zwrot podatku

Polecane posty

hej z jakis miesiac temu napisalam do IR w sprawie ewentualnego zwrotu podatku podalam dane meza nr konta i oczywiscie p-60, po jakis dwoch tygodniach przyszla od nich odpowiedz w formie jakiegos druku do wypelnenia - bardzo szczegolowego odnosnie miedzy innymi daty przyjazdu ile dni przebywam w uk tip odeslalam i cisza... mial ktos podobnie? dziwne bo nie dostalismy zadnego nr referencyjnego czy czegos podobnego i nawet jak tam zadzwonie podajac tylko nazwisko to nie wiem czy cos wskuram.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie. potrafia odpowiedziec po paru miesiacach. w zeszlym roku zlozylismy z mezem rozliczenie w czerwcu. ja dostalam zwrot pod koniec wrzesnia a maz w pazdzierniku. prawda jest ze do zwrotu podatku nalezy wypelnic szczegolowy formularz, gdzie wpisuje sie wszystkich pracodawcow z danego roku podatkowego i inne informacje. jezeli rozliczasz sie po raz pierwszy potrzebne sa dane odnosnie przyjazdu itp. jak bedziesz sie rozliczac po raz kolejny to bedziesz znala swoj numer referencyjny. a propos za ktory rok sie rozliczasz? 2006/2007? jesli tak to ciekawi mnie jak dostalas P60 przed koncem roku podatkowego odezwij sie jeszcze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozliczalismy sie za rok 200/2006 i dostalismy wlasnie taki form do wypelnienia gdzie pytali m.in o date przyjazdu ile dni przebywamy w ciagu roku podatkowego na wyspach itp (a p60 bo maz dalej tam pracuje) dzieki za odpowiedz poczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajcie. pamietajcie zeby zlozyc rozliczenie za ten rok podatkowy juz w kwietniu. im szybciej to zrobicie tym lepiej. najlepiej od razu idz do IR po wlasciwe formy i zloz wszystko za jednym razem. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×