Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska.

2 test

Polecane posty

http://magia.onet.pl/numerologia.html następny test mi wychodzi 5 nie musicie wpisywać swoich danych tylko datę urodzenia ................................................................................ Twoją liczbą przeznaczenia jest: 5 Ludzie o tej liczbie są niezwykle żywi i nie mogą usiedzieć na jednym miejscu, wszystkiego muszą w życiu spróbować, cieszą ich zmiany, różnorodność. Urodzeni podróżnicy, lubią zwłaszcza zwiedzać nowe miejsca, szczególnie te wymagające ducha przygody. Sprawny intelekt, doskonałe umiejętności kontaktu z ludźmi powinni wykorzystywać w karierze zawodowej. Wyjątkowo dobrze radzą sobie z działalnością publiczną. Są dowcipni, rozmowni, pełni uroku i wszechstronnie uzdolnieni, ale grozi im że staną się zarozumiali, tacy którzy zawsze mają rację, znają się na wszystkim i na niczym. no może mam oczywiście wątpliwości co do ostatniego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoją liczbą osobowości jest: 7 Człowiek, który posiada taką liczbę, działa w sposób zupełnie odmienny niż reszta ludzi. Robi wrażenie, jakby widział i słyszał coś mistycznego i podążał w związku z tym sobie tylko znaną drogą. Nakierowani na duchową stronę życia, ludzie ci mają intensywne przeczucia, wizje, zdolność dostosowywania się do tego, co dzieje się wokół nich. Dużą rolę w ich życiu odgrywa muzyka, niezależnie od tego, czy mają z nią do czynienia jako słuchacze czy twórcy. W relacjach międzyludzkich zazwyczaj radzą sobie dobrze. Partnerzy respektują ich margines samotności i potrzebę wyrażania się poprzez tworzenie. Żyją we własnym świecie, a ich kontemplacyjna natura może uczynić z nich osoby nieobecne duchem, nieco jakby z innego świata. hehe jedyne co sie zgadza to chyba tylko z ta muzyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartość merytoryczna
takich testów !!!! ????? !!!!! jest = 0 :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaając
haha prawda Twoją liczbą przeznaczenia jest: 7 Ludzie ci mają typ możliwości psychicznych, które są im pomocne również w wykonywanym zawodzie, niezwykła intuicję, dar proroczych przeczuć. Są wyjątkowo wrażliwi, nie tylko na uczucia osób najbliższych, ale także na emocjonalne "podziemne prądy". Ich sny mogą być bardzo wyraziste i pełne znaczeń. Mają bogatą wyobraźnię, często też odwołują się do niej żyjąc w świecie fantazji, co może dla nich skończyć niezbyt fortunnie. Są to ludzie głęboko myślący, niekiedy zamknięci w sobie, oderwani od rzeczywistości, co może powodować, że czują się wyobcowani. Mają skłonności do zamartwiania się, co źle wpływa na ich zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoją liczbą przeznaczenia jest: 8 Dla tych ludzi bardzo ważna jest pozycja. Nawet jeżeli ich praca nie dotyczy ważnych spraw, muszą wiedzieć, że prowadzi do czegoś istotnego. Nie obawiają się wysiłku i często osiągają sukcesy dzięki swej wytrwałości. W życiu potrafią wiele osiągnąć, póty uparcie dążą do spełnienia swoich marzeń, póki ich nie zrealizują. Może to również zaważyć na losach ich związku, którego dobro musi ustąpić ambicjom. Rezultat jest często Pyrrusowym zwycięstwem- okazuje się bowiem, że zyskują sukces, którego nie mają z kim dzielić. hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarot na tej stronie jest
fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie, jestem paskudna perfekcjonistyczną 11:oTwoją liczbą przeznaczenia jest: 11Ponieważ liczba ta składa się z dwóch jedynek, ludzie spod tego znaku są w pełni obdarzeni wszystkimi przywódczymi właściwościami jedynki i nastawieni na osiągnięcie tego, co sami sobie wyznaczyli na cel. Co więcej - zwykle odnoszą sukcesy, gdyż umieją podjąć ryzyko, a także ciężko i długo pracować, jeśli wymaga tego osiągnięcie celu. Ta determinacja zyskuje im szacunek i poparcie otoczenia. Ciepli, życzliwi, są bardzo lubiani i mogą mieć ogromny wpływ na życie innych ludzi. Są rzeczywiście wyjątkowi. Ale powinni uważać na to, by nie wykorzystywać tych zalet w celach egoistycznych, materialistycznych czy nierealnych.Twoją liczbą osobowości jest: 8Osoby z ta liczbą muszą sprawować kontrolę nad swym otoczeniem i zwykle to robią. Są to ludzie obdarzeni zdolnościami organizacyjnymi motywujący (nie tylko siebie, ale i wszystkich wokół). Zamiłowanie do perfekcji może ich zaprowadzić daleko, ale cel osiągają samotnie- współpracownicy dawno już odpadli gdzieś po drodze, nie mogąc wytrzymać narzuconego tempa, czy nie rozumiejąc tak silnej żądzy sukcesu. Osoby, którymi rządzi ósemka, muszą nauczyć się swobodnie traktować relacje międzyludzkie.Twoją liczbą serca jest: 2Dla ludzi o takim numerze ważna jest powierzchowność, ponieważ niezależnie od tego, jak pewni siebie mogą się wydawać, w głębi duszy są niezwykle wrażliwi i łatwo można ich zranić. Unikają niemiłych sytuacji i zrobią wszystko, aby w ogóle nie istniały - bardzo ważne dla nich jest bezpieczeństwo emocjonalne. Są wspaniałym oparciem, życzliwymi przyjaciółmi i doskonałymi partnerami życiowymi na dobre i złe.Twoją liczbą wyrazu jest: 6To sybaryci kochający luksus. Biorą z życia to, co może im zaofiarować najlepszego. Świetnie czują się w eleganckich restauracjach, na wystawnych przyjęciach, w modnych barach, niezależnie od tego, czy ich na to stać czy nie. Dzięki charyzmatycznej osobowości jedyną rzeczą, której im nigdy nie zabraknie, to dobre towarzystwo. Mają nieskomplikowane podejście do życia, często starają się uniknąć kłopotów czy nieprzyjemności - cecha ta może się uwydatnić, gdy mają Słońce w Byku lub Wadze. W rezultacie mogą stać się egoistami, na co powinni szczególnie uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz sobie przeczytam resztę:) Twoją liczbą osobowości jest: 4 Ludzie związani z tą liczbą kochają porządek. Czują się przerażeni, gdy nie wiedzą co przyniesie im przyszłość. Lubią życie stabilne, zorganizowane, budowane na solidnych podstawach. Są niezwykle praktyczni i nieocenieni w sytuacjach kryzysowych. Powinni jednak unikać brania samych siebie i życia zbyt serio, inaczej ich niezawodność i zdrowy rozsądek mogą zamienić się w pesymistyczne podejście do życia. Liczba ta jest związana z naturą, więc dobrze by było, żeby spędzali tam trochę więcej czasu. Twoją liczbą serca jest: 4 Głęboka nieśmiałość tych ludzi powoduje, że wolą zostać w cieniu. Nie są jednak bezczynni - zawsze wykorzystają swoje niezwykłe zdolności praktyczne i wrodzone talenty organizacyjne, aby uczynić swoje życie - w miarę możliwości - spokojnym i lekkim. Można na nich naprawdę polegać. Lubią bezpieczne otoczenie, wybierają porządną, pewną pracę i wygodne stabilne życie domowe. Raczej obawiają się zmian, a czasami mogą naprawdę popaść w rutynę. Twoją liczbą wyrazu jest: 9 Nie sposób ich nie zauważyć, tak są żywi, pełni uroku i energii. Mają bardzo radykalne poglądy naprawdę, co często prowadzi do braku zachowania odpowiedniego dystansu, ale jakoś wszyscy im wybaczają. W innych sprawach są jednak bardzo wyrozumiali, a czasami mogą być naprawdę bezinteresowni, choć zdarza się również, że są całkowicie zajęci sobą i obojętni na potrzeby innych. Bardzo ważna dla nich jest wolność osobista, co może przybrać postać niewierności wobec partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOK..SZOK
wyszła mi sama prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhaaaaaa
za to horoskop jest pozytywny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoją liczbą przeznaczenia jest: 6 Jest to urodzony domator, ktoś, kto potrzebuje ustabilizowanego życia domowego i kochającej rodziny, żeby móc poczuć się w pełni szczęśliwy i bezpieczny. Ludzie ci skłonni są poświęcić dużo czasu, żeby zapewnić najbliższym wygodę i szczęście, zapominając o własnych potrzebach, co czasami może unieszczęśliwiać ich samych. Nie lubią rozległych kontaktów, skoncentrowani są wyłącznie na najbliższym otoczeniu. W pracy są odpowiedzialnymi członkami zespołu, mają doskonałe oko do szczegółów. Muszą jednak czuwać, by nie stali się zaborczy, egoistyczni i zazdrośni. Może to źle wpływać na tę miłą i atrakcyjną osobowość. Twoją liczbą osobowości jest: 4 Ludzie związani z tą liczbą kochają porządek. Czują się przerażeni, gdy nie wiedzą co przyniesie im przyszłość. Lubią życie stabilne, zorganizowane, budowane na solidnych podstawach. Są niezwykle praktyczni i nieocenieni w sytuacjach kryzysowych. Powinni jednak unikać brania samych siebie i życia zbyt serio, inaczej ich niezawodność i zdrowy rozsądek mogą zamienić się w pesymistyczne podejście do życia. Liczba ta jest związana z naturą, więc dobrze by było, żeby spędzali tam trochę więcej czasu. Twoją liczbą serca jest: 22 Nie zdają sobie sprawy z własnych możliwości, i nie wiadomo, czy kiedykolwiek je wykorzystają czy też wybiorą łatwiejszy sposób i zdecydują na łatwe przygody i połowiczny sukces zawodowy. Mają wystarczająco dużo inteligencji, by zwyciężyć, jeżeli tylko spróbują. Pragną jednak robić rzeczy, które uszczęśliwią ludzkość. W związkach potrafią być bardzo energiczni, choć z drugiej strony mają ogromną potrzebę spokoju i harmonii. Twoją liczbą wyrazu jest: 9 Nie sposób ich nie zauważyć, tak są żywi, pełni uroku i energii. Mają bardzo radykalne poglądy naprawdę, co często prowadzi do braku zachowania odpowiedniego dystansu, ale jakoś wszyscy im wybaczają. W innych sprawach są jednak bardzo wyrozumiali, a czasami mogą być naprawdę bezinteresowni, choć zdarza się również, że są całkowicie zajęci sobą i obojętni na potrzeby innych. Bardzo ważna dla nich jest wolność osobista, co może przybrać postać niewierności wobec partnera. Gdyby dodali, że nienawidze takich testów byłoby wręcz idealnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhaaaaaa
Pani Magda zadała następujące pytania: 1. Co krowa ma cztery, czego ja mam tylko dwa? 2. Co ty masz w spodniach, a ja tego nie mam? 3. Co zaczyna się na "K" kończy na "S", jest owłosione, zaokrąglone, smakowite i zawiera białawy płyn? 4. Co wchodzi twarde i różowe a wychodzi miękkie i klejące? 5. Co robi mężczyzna stojąc, kobieta siedząc, a pies na trzech nogach? Pani Magda: - Teraz zadam kilka pytań z serii "Kim jestem?", dobrze? Jasiu się zgodził... Pani Magda: 6. Wkładasz we mnie swój drąg. Przywiązujesz mnie. Jest mi mokro wcześniej niż tobie. 7. Palec wchodzi we mnie. Bawisz się mną, kiedy się nudzisz. Dróżba zawsze ma mnie pierwszą. 8. Mam różne rozmiary. Gdy nie czuję się dobrze, kapię. Kiedy mnie dmuchasz, czujesz się dobrze. 9.Mam twardy drążek. Mój szpic zagłębia się. Wchodzę z drżeniem. Jasiu odpowiadał na każde pytanie "z marszu" jednak przed każdą jego odpowiedzią dyrektor próbował go powstrzymać ale gdy usłyszał wszystkie odpowiedzi Jasia odetchnął z ulgą i powiedział: - Wyślijcie Jasia od razu na studia! Ja sam na ostatnie dziewięć pytań źle odpowiedziałem! A jakie były Twoje odpowiedzi? Poniżej znajdziesz prawidłowe odpowiedzi Jasia, sprawdź czy nadajesz się do trzeciej klasy! PRAWIDŁOWE ODPOWIEDZI JASIA 1. Nogi 2. Kieszenie 3. Kokos 4. Guma do żucia 5. Podaje dłoń 6. Namiot 7. Obrączka ślubna 8. Nos 9. Strzała I co? Czy Ciebie też przenieśli by do trzeciej klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre.
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna zabawa. :D ;) Twoją liczbą przeznaczenia jest: 1 Liczba pierwsza. Każdy, czyja data urodzenia daje w sumie jeden, ma przeznaczone podążanie własną drogą. Są to osoby niezależne, pełne inwencji i entuzjazmu, opiniotwórcze. Ludzie ci miewają pomysły, które wyprzedzają ich czasy. Nie można narzucić im żadnych ograniczeń, bo zawsze znajdą sposób, aby zrealizować swoje ambicje - liczba ich osobowości powie dokładnie w jakim kierunku zdążają. Czasami ta wytrwałość może zamienić się w zawziętość, chęć dominacji, krótkowzroczność oraz upór, który utrudnia zdobywanie przyjaciół. Osoby te nie potrafią być częścią zespołu, chyba, że nim rządzą. Są urodzonymi przywódcami i to tłumaczy, dlaczego ludzie od razu zwracają na nie uwagę. Odruchowo przejmują kontrolę nad sytuacją. Jednak gdy dobrze poznasz takiego człowieka, odkryjesz w nim pokłady łagodności. Twoją liczbą osobowości jest: 1 Osoby silne, odkrywcy kochający wolność, bardzo podobne do tych, których Liczbą Przeznaczenia jest jeden, czasami późno zaczynają karierę, ale za to potem nic nie jest w stanie ich zatrzymać. le znoszą jakąkolwiek formę ograniczenia, szczególnie wówczas gdy jeden jest również ich Liczbą Przeznaczenia. W życiu nieustannie potrzebują zmian, bo to stymuluje ich do działania. Twoją liczbą serca jest: 3 Dobrze jest mieć przy sobie taką osobę. Wesoła, dobry kompan, zawsze przekonana, że wszystko dobrze się skończy, zresztą w ich towarzystwie zwykle tak się dzieje. Na tym ciepłym przyjacielskim człowieku można się oprzeć, potrafi on zachęcić do działania i cieszyć się z cudzych sukcesów. Ludzie ci mają wspaniałe poczucie humoru, które bawi wszystkich, z nimi samymi na czele, co czyni z nich bardzo pożądane towarzystwo. Ale ta skłonność do zabawy może też ukrywać tę stronę ich osobowości, która pragnie miłości i boi się odrzucenia. Twoją liczbą wyrazu jest: 7 Z początku ludzie ci mogą wydawać się pełni rezerwy. Obawa przed odrzuceniem może powstrzymywać cię od zbliżenia się do nich, jednak kiedy tylko uda ci się przełamać lody, zobaczysz, jak mogą być przyjaźni i naprawdę fascynujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ciebie....
👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×