Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamisia

Płyta z kursem walca

Polecane posty

czesc wszystkim, poszukujemy płyty z kursem tańca - chcielibysmy nauczyc sie walca w warunkach domowych, pomożecie ??:) Gdzie możemy taką dostać?? moze z jakąś gazetą? A może ktos mógłby jakos przesłac taki plik z filmem.....? plisss :) Mamy tylko miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my kupiliśmy na allegro. Kosztowała 20 zł + przesyłka. Była bardzo pomocna i polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca walca
Ja mam tylko na DVD kurs prowadzenia walca drogowego (HAMM DV 8.21 , waga 9500kg, rok produkcji 1991, silnik Deutz 4 cylindry, dwie wibracje, krajalnica + urządzenie do posypywania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia - podaj maila, wysle ci za darmo kurs walca angielskiego lub wiedenskiego:) ps. prowadze kurs tanca towarzyskiego dla nowozencow, i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ines.ka Ja tez prosze o przeslanie tego kursu na mejla: kotex1@buziaczek.pl Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalaaaa
kochana ines.ka, mogłabym też prosić o ten kurs. Z góry wielkie dzięki, ślub mam za 3 m-ce chyba zdążymy się czegoś nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terkotenkowa
witam, czy rowniez mogłabym prosic, w kwietniu jade na wesele, a tanczyc to nie za bardzo umiem, - mam nadzieje ze jak wezme sie do roboty to chociaz pare krokow sie naucze ;) moj mail: smoczkowa84@tlen.pl z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez poproszę walca
bialy333@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kurs od
ineski, tam sa tylko podstawowe kroki, a mi chodzi o jakies figury, wejscia itp, a ie kroczki raz dwa trzy raz dwa trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kurs od... - najpierw nalezy nauczyc sie podstawowych krokow walca angielskiego, aby potem dodac tylko figury. taka niestety jest kolejnosc:) jesli nie jestes usatysfakcjonowana, napisz mi na maila, a przesle ci przykladowa choreografie. jesli chodzi o choregorafie, ustala sie ja wg mozliwosci pary (nowozencow) i moga nowozency sami dodac swoje figury do podstawowych krokow walca, to tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz coś takiego? To ja poproszę, maila znasz ;) Bo podstawę już \"obcykaną\" mamy ;) matko_tuska@wp.pl dzięki! Pisałaś tutaj, że masz kurs walca wiedenskiego - też poproszę :) Dzięki, ines!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka235
czesc! jeśli mogę poprosić, to chciałabym też poprosić o tren "pakiecik" ;) (kurs+jakies przykładowe dwie figury). ślub mamy za rok ale chcemy porżadnei przygotować do tej ważnej chwili. po drugie mój facet to noga w sensie tanecznym i musi tez mieć troche wiecej czasu ;) pozdrawiam i z gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka235
aa no tak mail by sie przydaał :) martyna235@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines.ka !! Plisss wyslij mi :) baaardzo byś nas ucieszyła :) Adres: joasiapi22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ka - jesli jest taka możliwość to ja tez poproszę... Zaczeliśmy z narzeczonym kurs tańca (cz-cz, rumba, walc angielski), ale przed choreografią trafił do szpitala i powaliło nam zajęcia. Podstawy mocne mamy. alice1906@buziaczek.pl Z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka wody
ja też poprosze moniulka1@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlett27
ines.ka, a czy masz cos oprocz tancow standardowych,jakas oryginalna choreografie???bylabym wdzieczna za info.dzieki z gory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej uwielbiam tanczyc ale niestety moj maz nie daje sie wyciagnac na kurs :( bylabym ogromnie wdzieczna za podeslanie mi jakichkolwiek tancow standardowych na maila. emi_constr@o2.pl dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×