Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aallegro

oszust na allegro

Polecane posty

Gość aallegro

Przenioslam temat wg zyczeń Sprzedalam na Allegro komus coś, male za 10 zł. Minęło 16 dni i zero odzewu z jego strony. Co robić? Pisałam wiele razy , czy chce zrezygnowac, nawet wyslałam przypomnienie Allegro- wtedy dostalam maila o podanie numeru konta( podawalam juz wczesniej). Ten ktos przestraszyl sie przypomnienia, bo ja zwrocilam sie o zwrot prowizji do Allegro i kupujący nadal milczy. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów/
08:29 ja tez tak mam tylko o wiele dłuzej, 30 dni powiedzał ze wpłaci , było przypomnienie i nic . Zero meili nie odbiera telefonu i nie loguje sie . wystapiłam o zwrot prowizji i dalej nic - najgorzej ze jak mu wystawie negatywa to sama dostane - za nic za to ze czekałam 08:32 aallegro no wlasnie , ja tez. Ale gdyby powiedzial, ze rezygnuje to przezylabym , wystawila na nowo , a tak to musze czekać , nie wiem na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexera
zdarza się,że maile z numerem konta nie dochodzą do kupującego i być może to kupujący poprosił po raz drugi o ten numer. Wiem, bo sama sprzedaję na allegro. A swoja drogą kupujący potrafią zrezygnować z zakupu nie wyjaśniając dlaczego. Sprzedaję od dwóch lat i już kilka razy miałam takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexera
po wystąpieniu o zwrot prowizji do Allegro, tam tez podałaś powód tego wystąpienia, masz prawo wystawić przedmiot do ponownej sprzedaży. Z komentarzami negatywnymi niestety tak bywa, że Ty wystawisz negatywa, to w podzięce również go dostaniesz i masz konto zaśmiecone, tym bardziej, że sprzedajesz. Z moich doświadczeń wiem, że najgorszymi kontrahentami są ci z kopertami i z małą ilością gwiazdek, a szczególnie ci, co tylko kupują, a nie sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś kupiłam kosiarkę na allegro i czekałam na nią 2 miesiące a od sprzedającego zero odzewu.. Wysyłałam meile, listy, dzwoniłam i nic.. W końcu zagroziłam że pójde na policje. Ale i to nie podziałało.. Napisałam więc do allegro jaka jest sytuacja powiedzieli ze zajma sie ta sprawa. Odezwał sie do mnei dopiero jak allegro zablokowało mu konto, twierdząc ze nei mógł sie odezwac bo wyjechał za granice.. Naprawde polecam wysłać list z prosba do allegro o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie to mnie denerwuje obsługa Allegro - zawsze na wszystko maja ta samą gotową odpowiedz , bez konkretów. Wydaje mi sie wiekszosc obcykanych w te klocki nieuczciwych osób nie reaguje specjalnie na listy od Allegro. A prawda jest taka ze Allegro nawet nie zawiesi konta takim osobom gdy przynosi im jakies tam zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×