Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sseerrccee

Puls serca i niskie ciśnienie

Polecane posty

Gość gość
Senior jest bardzo fajnie sensownie pomyślany właśnie pod kątem osób starszych, zamawiałam dziadkowi i nie ma problemów ani z samym badaniem ani z przeglądaniem wyników na wyświetlaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupię ciśnieniomierz Easy Med?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Ja sobie chwalę badanie ciśnienia przez Simple. Mankiet jest dobrze wykonany, w żaden sposób nie uwiera i też nie ma problemu z jakimś przemieszczaniem się tego paska i zmianą położenia co mogłoby wypaczać wynik i całe badanie należałoby wtedy powtórzyć...co z kolei wiązałoby się z niepotrzebną stratą czasu...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka

Ja pochwalę i podpowiem Simple za bezbolesne badanie przede wszystkim. To jest rzecz na której najbardziej mi zależało jak szukałam ciśnieniomierza, żeby mankiet nie wżynał się w rękę podczas pompowania. Tutaj nie mam z tym absolutnie żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa

Mam od jakiegoś czasu SmartCardio i też mogę go tylko chwalić. Łatwo można wszystko podpiąć na rękę, nic się nie zsuwa, nie przesuwa i przez to nie wypacza badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjk

W zestawie SmartCardio + DuoControl kupowałam ostatnio dwa urządzenia od Sanity i jestem zadowolona z obu tak samo. Ciśnieniomierz Smart rzeczywiście inteligentny, bo bezpośrednio złączony z mankietem bez przewodu, a jeśli chodzi o pulsooksymetr to mierzy szybko, precyzyjnie, też nie mam uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adammm
Dnia 17.05.2019 o 15:24, Gość jjk napisał:

W zestawie SmartCardio + DuoControl kupowałam ostatnio dwa urządzenia od Sanity i jestem zadowolona z obu tak samo. Ciśnieniomierz Smart rzeczywiście inteligentny, bo bezpośrednio złączony z mankietem bez przewodu, a jeśli chodzi o pulsooksymetr to mierzy szybko, precyzyjnie, też nie mam uwag.

Tak samo kupowałam zestaw Smartcardio + Duo control i oba urządzenia działają bezproblemowo. Poręczne intuicyjne, czegoś takiego właśnie szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maajkk

Bardzo spodobał mi się ciśnieniomierz Senior. Pełny automat, po badaniu pokazuje informację, czy jest pomiar prawidłowy czy też nie. Łatwy w użyciu i co bardzo ważne dokładnie mierzy. Dla mnie to zdecydowanie najlepszy ciśnieniomierz a miałem ich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ati

W przypadku osób starszych bardzo dobrze sprawdza się od Sanity ciśnieniomierz Senior – bardzo fajna praktyczna opcja, która ma duży wyświetlacz i będzie można wygodnie zobaczyć wyniki, nie ma problemu z odczytywaniem wskazań więc nie będzie problemu z obsługą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt

Jeśli szukacie sprawdzonej marki to ja polecam ciśnieniomierze od polskiej firmy Sanity. Zarówno moi rodzice jak i teściowej z niego korzystają, jedni mają bodajże model Serce Plus a drudzy Senior i oba urządzenia są ok, nie narzekają.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Nie mam wielkiego doświadczenia z ciśnieniomierzami, bo nie używam, na co dzień, ale model Senior, który jest u mnie w domu od Sanity sprawuje się dobrze, rodzice nie narzekają, ja jak potrzebuje zmierzyć ciśnienie to też nie mam z nim problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×