Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość little natalka

Co ostatnio sobie kupiłyście fajnego

Polecane posty

Gość little natalka

Byłyście moze ostatnio na zakupach?? moze kupiłyscie coś fajnego i moze macie ochote sie tym pochwalić;)a moze poprostu widzałyscie coś super??..aha i ja bym prosiła tez o małą pomoc...szukam bluzki na lato koszulowej(ale nie obszernej raczej przylegająceej do ciała) , z krótkim rękawem najlepiej w jakimś ciemniejszym kolorku...moze ktoś widział ??...A ja ostatnio to widziałam fajne rurki...w berschce..jedne bardzo fajne za 129zł , a drugie tez super za chyba 89zł( to naprawde bardzo mało jak na spodnie)...i własnie nie długo wybieram sie do złotych tarasów z zamiarem kupna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafkę sobie kupiłam
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klimatyzację do firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibratorrr
sobie kupilam:) super wlasnie sie szykuje do zabawy nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka_k
z myślą o lecie - dwie śliczne krótkie dżinsowe spódniczki, dwie bluzeczki - jedną w paski biało czerwone z kokardkami na ramionech, drugą ecru z rękawami do łokci, z myślą o wiośnie ładny krótki beżowy płaszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio w porywie wiosennego nastroju nabyłam:kurtkę,buty,spodnie no i torebkę tak zeby pasowało do reszty:)Jestem w trakcie zmiany stylu porzucam styl sportowy na rzecz trochę bardziej dojrzałego i kobiecego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a huli
kupilam super zolta skorzana torebeczke i marynarke w kratke a do tego dzisisj blonnik w tabletkach(na odchudzanie);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia111
tusz do rzes z jakis tydzien temu i blyszczyk do ust, chcialabym kupic sobie dzinsy, spodniczke, bluzeczke (mam upatrzona) i buty, ale mnie zwyczajnie na to nie stac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jedyne co mi przychodzi na mysl do pojemniczki na przyprawy w kształcie owieczek :D a wielekie ciuchowe zakupy juz w piatek...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szukam bluzeczki takiej przylegajacej , pod biustem taka zeby byla jak by oddzielona , jak ciazowka ale przylegajaca , z seksownym dekoltem ( ale nie wulgarnym ) znajde gdzies taka ? czy sama musze ja sobie zaprojektowac ? jak sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniferek**
oo...też jestem zainteresowana taką bluzką koszulową, bo ona sie zawsze przyda i do wszytkiego pasuje;).... , martusia a ta bluzka co masz upatrzoną to jaka i gdzie...?? bo niedługo sie wybiero na jakies zakupy wiosenno-letnie i chce sobie kupić, włąsnie spodnie , bluze , bluzke , no i jakiś cienki swetrek... a i jaki tusz??..i jak sie sprawdza;)?...jak ktoś ma jakies fajne propozycje na wyzej wymienione produkty to z góry dzięki za odpowiedź;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mango takie byly
ale z krotkimi ramiaczkami z atlasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mango takie byly
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bboo
Naughty , takich bluzeczke z tego co sie orientuje to jest teraz dużo...mam podobną z takie cienkiego zwiewnego materiału , ale nie wiem gdzie była kupiona bo dostałam od siostry, ale jak sie przejdziesz do jakies CH to napewno znajdziesz;)..a jakie polecacie dodatki?? bo ja chciałabym sobie kupić "nerke"...taką torebke małą na pasek na biodra...napewno kojarzycie...potocznie to na to mówią piterek...tylko nigdzie nie widziałam fajnego i w przystepnej cenie:(((((...i jeszcze cos na szykke tyle ze nie wiem co;///...nic mi do łba nie przychodzi ale wiem ze cos chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja ja
a ja kupiłam śliczne panele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj kupiłam spodnie a chciałąm kupic sobie taką uniwersalna krótka marynareczkę :) nie mogę si e zdecydowac jakie chce buty, i potrzebuje jeszcze torebkę bo mam brązową, ale ten kolor mnie już zaczyna wkurzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się pochwalę, ostatnio kupiłam sobie spodnie - rybaczki granatowe w Benettonie za 119zł i bluzkę koszulową, ale taką trochę dłuższą, idealna na jakieś wypady na miasto, super materiał, wzór-paski:) też za 119zł:( Czyli ogólnie poszło sporo kasy na te zakupy, ale nie żałuję:) No i czekam teraz na moje zamówienie z Oriflame:) też będzie trochę kosztowało:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *chmurka*
bolerko, tunikę i tusz do rzęs - wszystko na allegro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +ja
To ja Wam tez powiem.....Przedwczoraj szpilki w kolorze czerwonym, wczoraj sukienke w takie esy-floresy w tonacji bezowo-czerwono-brazowej......Szukalam wprawdzie dzinsowej spodniczki ale nie takiej ekstremalnej mini....i nie kupilam..... udanych zakupow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony mąż
czy panele mogą być śliczne? Przecież to zło konieczne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzęsy tusz...problem..
Ej a czy któraś z was zna jakiś fajny tusz wydłużający ale nie pogrubiająy??plisss pomóżcie bardzo mi zalezy , bo kupiłam sobie dzisisja meybelline xxl intensive , ale do moch rześ które są bradzo gęste...(benzdzijnie bo jenda wchodzi na drugą i sie kleją) sie nie nadaje....prosze pomózćie : ma wydłużać ale komplenie nie pogrubiac ...heh nawet mógłby je wycienić;p a po za tym to ostatnio kupiłam pare fajncyh lekierów do paznkokci , płaszczyk wiosenny i buciki na takim niskim obacasie(4cm) w Ryłko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naughty ja własnie sobie ostatnio kupialam taka bluzeczke, Czarno biala we wzory z czarnymi lamowkami przy dekolcie i pod biustem , One sa super i swietnie sie nosi tylko moja jest z deczka przedluzana , dalalm ok 55 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×